Izglītības un zinātnes ministrijas Informācijas centrā notiek “Putras rīts”, kurā ieskandē “Putras” mēnesi.
Izglītības un zinātnes ministrijas Informācijas centrā notiek “Putras rīts”, kurā ieskandē “Putras” mēnesi.
Foto: LETA

Ar spēlēm, mīklām un degustāciju ieskandina “Putras” mēnesi 1

Ieskandinot Putras mēnesi, piektdienas priekšpusdienā Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) Informācijas centrā notika Putras rīts, kuras dalībnieki piedalījās spēlēs, iepazina tradīcijas, minēja mīklas un degustēja putras.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Telegram” kanālos arvien satraucošākas krievu atzīšanās: Karš ir kļuvis par komadieru privāto biznesu
Kokteilis
Līdz nedēļas beigām lielo džekpotu izvilks šīs četras Zodiaka zīmes
Visticamākais scenārijs – uzbrukums Suvalku koridoram: brīdina, ka kaujas operācija pret NATO varētu sākties jau 2027. gadā
Lasīt citas ziņas

Lai veicinātu drošu uzturu un veselīgo graudaugu produktu lietošanu ģimenēs, ir sākts nozīmīgs izglītojošs projekts – Putras programma. Tās laikā soli pa solim ikvienam būs iespēja uzzināt, kāpēc graudaugi ir viena no svarīgākajām produktu grupām uzturā un kāpēc tie ir nepieciešami organismam.

Putras programma notiek Starptautiskās Putras dienas laikā, un oktobris ir noteikts par Putras mēnesi. Projekta iniciatori ir Veselības ministrija, Slimību profilakses un kontroles, VISC un AS “Rīgas dzirnavnieks”.

CITI ŠOBRĪD LASA
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.