Kā atgūt savu ritmu 0


Nomierināt emocijas un prātu, ieiet savā ritmā palīdz pranajāmas elpošana. Tā ir sena metode, apzinātas elpošanas prakse. Kra izmanto paņēmienu tieši tā, kā savulaik apguvusi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Kādu iespaidu tu par sevi radi? Šis attēls palīdzēs tev to noskaidrot
Kokteilis
3 visbīstamākās zodiaka zīmju pārstāves, kas bez sirdsapziņas pārmetumiem var atņemt citas vīrieti
TV24
“Laikam par to nevaru stāstīt, bet…” Rajevs atklāj iepriekš nedzirdētu informāciju par Rinkēviča un Trampa telefonsarunu
Lasīt citas ziņas

Dara tā: paceļ roku pie deguna, ar labās rokas īkšķi aizspiež labo nāsi un ieelpo ar kreiso, tad ar vidējo pirkstu aizspiež kreiso nāsi, labo palaiž vaļā un izelpo.

Turpina vairākas reizes, mierīgi un nesteidzīgi, kamēr jūt, ka sabangojums rimies. Šo metodi var izmantot, lai sagatavotos meditācijai, eksāmenam vai pirms svarīgas uzstāšanās reizes.

Rīta harmonijai

CITI ŠOBRĪD LASA

■ Mīlestība ir visstiprākais spēks, kas var atbrīvot un dziedināt. Pamostoties uzreiz saku: paldies par jaunu dienu, kas pilna ar mīlestību. Šādi nostiprinu sevī sajūtu, ka diena tiešām tāda ir, centrējos uz mīlestību sevī un visapkārt.

■ No rīta uzreiz harmonizējos. Metodi apguvu, kad Šveicē mācījos dziedniecību. Ar šo vienkāršo paņēmienu var līdzsvarot astrālo ķermeni, lai visas čakras jeb enerģētiskie centri labi strādātu. Tas kalpo arī aizsardzībai.

■ Dara tā: labo plaukstu uzliek virs kreisās un ar plaukstu iekšpusi pret sevi novieto ļoti tuvu miesai, tomēr nelielu gabaliņu atstatu, nepieskaras. Sākumā plaukstas liek pret pirmo čakru, kas atrodas kādu sprīdi zem nabas, aptuveni pretim mugurkaula pamatnei. Tad lēni ceļ uz augšu, piedomājot pie katras čakras, – pret saules pinumu, sirdi, kaklu, pieri, galvas virspusi… Velk plaukstas pāri pakausim līdz sprandam un tad palaiž vaļā. Tā dara trīs reizes, plūstoši, bez pauzes.

■ Šo paņēmienu var izmantot arī tad, ja gaidāms kāds grūts uzdevums, sarežģīta situācija, nomācošs notikums.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.