Apziņas iespējas ir plašākas. Čakru un laiktelpas ģeometrija – lekcija ar starptautisku pasniedzēju, antropoloģi 0
2017. gada 20. maijā plkst. 12:00 Jelgavas pilī norisināsies zinātniska vieslekcija „Čakras un laiktelpas ģeometrija”. HELSUS zināšanu festivāla ietvaros ir paredzēta Šveices antropoloģes Ulrikes Granogeres (Ulrike Granögger), lekcija kurā ikvienam būs iespēja uzzināt vairāk par cilvēka un visuma mijiedarbību, laiktelpas uzbūvi un cilvēka apziņā mītošajām ģeometriskajām struktūrām. U. Granogere turpina HELSUS sevis-izziņas vieslekciju ciklu, ko pagājušo gadu pārstāvēja Dr. Pims van Lommels (Pim Van Lommel) un reanimatologs Pēteris Kļava.
Vieslekcijā tiks apskatīta viena no cilvēces vissenākajām kontemplācijām – visums. Jau izsenis cilvēki ir raudzījušies zvaigznēs, jūtot sava vieda piederību un meklējot atbildes uz visdažādākajiem eksistences jautājumiem. Vairākās pasaules reliģiskajās tradīcijās ir runāts par cilvēka saikni ar augstāku spēku, ar informācijas lauku, kas ir visaptverošs. Vai šī mūžīgā, iekšēji izjustā tiecība ir tikai prāta radīts apmāns?
„Tas ne tuvu nav apmāns. Tieši pretēji – tā ir viena no mūsu apziņas skaļākajām notīm,” uz jautājumu atbild U. Granogere. Zinātnes jaunākie atklājumi jomās, kas padziļināti pēta šo tematu, kā kvantu fizika un bioloģija, matemātika, ģenētika, astrofizika, liecina, ka apziņa ir šīs realitātes faktors un iespējami lielākais faktors visumā veidojumā. Tas ir vienreizējs rīks, ar kura palīdzību cilvēks var radīt neierobežoti. Tas, protams, prasa darbu un ieguldījumi, taču rezultātā mēs pamostamies faktam, ka esam neatņemama sastāvdaļa no visa kosmosa, un apzināmies savu lomu, atbildību un kapacitāti.
Ar lekcijas, tajā sniegtās informācijas palīdzību es vēlos pavērt ceļu, ļaujot cilvēkam pieredzēt savu radīšanas kapacitāti. Viens no soļiem – izmantojot jau ilglaicīgi atzīto metodi – ģeometrijas un matemātisku aprēķinu palīdzību. Prātam pieredzot aritmētisku vienādojumu, rodas realizācija par apziņas plašajām iespējam. Lekcijā es vēlos radīt šo atskārsmi, ļaut auditorijai spert pirmo soli. Tādējādi mēs saskatām, ka ikvienam no mums ir pieejami visi nepieciešamie rīki, lai celtu sevi un dotu labāko,” uz lekciju aicina U. Granogere.
U. Granogeres lekcijas materiāls ir balstīts uz sociālo zinātņu pētnieka, arheologa, antropologa, lingvista un kolēģa Dr. Džeimsa J. Hurtaka (Dr. James J. Hurtak) darbu un pētījumiem. Tā ir informācija, kas aicina cilvēcei iedziļināties un izprast savu uzbūvi un lomu visuma attīstībā. Tas ir aicinājums izpratnes un dzīvības zinātnei, kura rūpējas par cilvēka un visuma veselīgu attīstību.