Apstājies pulkstenis: 4 ticējumi, ko tas sola un kā novērst nelaimes 0
Ja mājās ir apstājies pulkstenis, viennozīmīgi, šī parādība ir negatīva. Tomēr nav nenovēršama!
1. Ko nozīmē pulksteņa apstāšanās?
Kad pulksteņa rādītāji apstājas, pret to ir jāizturas nopietni. Ja nav redzamu iemeslu, kāpēc pulkstenis varētu būt pārstājis darboties (piemēram, tehnisku iemeslu dēļ), tādā gadījumā visbiežāk tie var palēnināt savu gaitu vai apstāties pavisam tajos gadījumos, kad kāds tuvinieks ir smagi slims vai pat tuvu nāvei.
Tāpat pulkstenis var apstāties vai palēnināt savu gaidu, kad cilvēkam dzīvē iestājas melnā josla. Piemēram, attiecībās ar gaidāma šķiršanās vai cilvēks var zaudēt darbu.
2. Kāds pulkstenis ir pārstājis darboties?
Ja lēnāk ir sācis darboties vai pat apstājies mehāniskais sienas pulkstenis, vispirms ir jāpārbauda, vai tam nav beigušās, piemēram, baterijas. Ja nomainot baterijas pulkstenis turpina strādāt kā pirms tam, tas, protams, nekādā veidā neietekmē ne tavu, ne tev mīļo cilvēku dzīves gaitu.
Ja pārstājis darboties rokas pulkstenis, ko tu nesen, piemēram, esi iegādājies, tā ir patiešām slikta zīme. Tas var nozīmēt tuvu cilvēku nopietnu slimību vai pat nāvi. Nekādā gadījumā šādu pulksteni nedrīkst izmest!
3. Ja pulkstenis negaidīti atsāk darboties
Ja sienas pulkstenis, kas ilgu laiku nebija darbojies, negaidīti sācis darboties, arī šādā gadījumā tas nesola neko labu. Šādi gadījumi norāda visbiežāk uz mājas saimnieka saslimšanu vai pat nāvi. Lai no tā izvairītos, nedrīkst mājoklī atstāt pulksteni, kas ir pārstājis darboties. Ja tā ir noticis, tas ir jāaiznes prom no acīm (taču to nedrīkst izmest!).
4. Vai ir iespējams izvairīties no nelaimēm?
Ja tu vēlies neitralizēt prognozētās nelaimes, ietin pulksteni violetā papīrā, audumā vai arī ieliec kastē (bet noteikti šādas krāsas kastē) un novieto kādā tumšā vietā.
Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.