Foto: Zuma Press/Scanpix/LETA

Aprīļa beigās cer veikt līdz 3000 Covid-19 testu diennaktī 0

Aprīļa beigās ceram sasniegt iespēju veikt līdz 3000 Covid-19 testu diennaktī, ceturtdien Saeimas debatēs pavēstīja veselības ministre Ilze Viņķele (AP)

Reklāma
Reklāma
Kārlis Streips: “Ārprāts. Vienkārši ārprāts. Citu vārdu es nespēju atrast”
Dzēriens, kas palīdz zaudēt svaru: populārs kļuvis ūdens ar čia sēklām. Vai tiešām atklāts brīnumlīdzeklis?
“Cilvēki Latvijā saņemot 1800 eiro uz rokas” – vīrietis cenšas noskaidrot, vai tiešām visi tik labi pelna
Lasīt citas ziņas

Politiķe šajā kontekstā norādīja, ka no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem ir nopirktas iekārtas, kas ļauj palielināt references laboratorijas jaudu testu veikšanai.

Kā ziņots, Covid-19 testēto skaits pēdējā diennaktī pieaudzis līdz 1406, kamēr infekcija apstiprināta deviņiem iedzīvotājiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdz šim konstatēti 675 Covid-19 inficētie, savukārt izmeklējumu kopskaits sasniedzis 31 302.

Patlaban stacionārā atrodas 45 pacienti, tajā skaitā 42 ar vidēju slimības gaitu, bet trīs pacienti ar smagu slimības gaitu. No stacionāra līdz šim izrakstīti 57 pacienti.

Ārkārtējā situācija valstī Covid-19 izplatības mazināšanai ir pagarināta līdz 12.maijam. Valsts arī ieviesusi vairākus atbalsta pasākumus krīzes seku skartajiem iedzīvotājiem un uzņēmējiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.