Foto: Leta

Apmulsis par pārsteidzošo veiksmi: rīdzinieks tiek pie lielā laimesta – 100 000 eiro 2

Kāds rīdzinieks “Simtgades loterijā” ticis pie maksimālā laimesta – 100 000 eiro, informē “Latvijas loto”.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Tramps nomaina Ovālā kabineta galdu dažas dienas pēc tam, kad Īlona Maska dēls iemūžināts uz tā atstājam “dāvanu” 5
RAKSTA REDAKTORS
krāpnieki zina, kur meklēt cilvēkus ar vairākiem tūkstošiem kontā – vai banku dati kaut kur noplūst? Atbild eksperti
Trampa optimismam nav pamata: izlūkdienesti atklāj Putina patieso plānu. Kādas nelietības iecerējis Krievijas diktators?
Lasīt citas ziņas

Laimētājs atklāj, ka veiksmīgā biļete iegādāta tirdzniecības centrā “Mols”. Jautāts par idejām, kā likt lietā laimestu, vīrietis vēl ir apmulsis par pārsteidzošo veiksmi un atzīst: “Neviens nav vēl to sapratis!”

Šis ir viens no četriem katrā sērijā pieejamajiem 100 000 eiro laimestiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Nesen pārdošanā nonākusi piektā “Simtgades loterijas” sērija, kurā kā ierasts ir piecu dažādu dizainu biļetes, kuras šoreiz rotā īpašā konkursā, kas veidots sadarbībā ar Latvijas Mākslas akadēmiju, atlasīti studentu darbi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.