Foto: ZUMAPRESS/SCANPIX/LETA

Akadēmiķis Kaspars Tārs: Aizsargmaskas un alkohols nepasargās 2

“Nevajadzētu steigties izpirkt sejas aizsargmaskas. Tās gan palīdz, ja cilvēks jau ir inficējies, neinficēt citus. Bet maskas diez vai palīdzēs izvairīties no šīs infekcijas.

Reklāma
Reklāma
Putina trīs prasības mieram paredz Ukrainas bojāeju. Vai tiešām Tramps ir tik traks, ka to apsver?
Kokteilis
Vangas pavasara prognozes: Šīm zodiaka zīmēm būs visvairāk veiksmes dzīvē, karjerā un attiecībās
RAKSTA REDAKTORS
Policijas izsekošana, cilvēku kauli šķūnī un 80 000 eiro zaudējumi: Jāņa vaļasprieks atklāj dziļu robu Latvijas likumdošanā
Lasīt citas ziņas

Tāpat arī alkohols nepasargā no koronavīrusa, tā pilnīgi noteikti nav taisnība,” RīgaTV 24 raidījumā “ASAP” par sargāšanos no COVID-19 stāstīja Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centra vadošais pētnieks Kaspars Tārs.

Tārs arī uzsvēra – nav pareizi uzskatīt, ka tieši vīruss ir nāvējošs, jo mirst nevis no vīrusa, bet no komplikācijām.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Piemēram, varētu vakcinēties pret pneimokoku, lai nebūtu sekundārās infekcijas, tas īpaši attiecas uz vecāka gadagājumā cilvēkiem, kuriem ir pamats satraukties. Jebkas, kas stiprina imūno sistēmu, ir labs,” sacīja Tārs.

Bet ziņa, ka alkohols palīdz pasargāties no šī vīrusa, esot pilnīgi absurda un noteikti neesot patiesība, jo alkohols nepalīdzot cīņā ne pie vienas slimības.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.