Edgars Savisars
Edgars Savisars
LETA – foto

Aizdomās par kukuļņemšanu arestēts Savisārs 4

Igaunijas Drošības policija (KaPo) aizdomās par kukuļņemšanu otrdien no rīta arestējusi opozīcijas Centra partijas līderi un Tallinas mēru Edgaru Savisāru, vēsta nacionālā raidsabiedrība ERR.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības TESTS. Būsi pārsteigts, uzzinot, cik daudz pirksti atklāj par tavu personību
Kokteilis
Fantāzijai nav robežu: 8 neparastākie vārdi, kurus slavenības devušas saviem bērniem
Trampa optimismam nav pamata: izlūkdienesti atklāj Putina patieso plānu. Kādas nelietības iecerējis Krievijas diktators?
Lasīt citas ziņas

Savisārs kukuļus atkārtoti pieņēmis 2014. un 2015.gadā, norādīja KaPo. To kopējā vērtība lēšama vairākos simtos tūkstošu eiro.

Šodien apsūdzības par palīdzību kukuļņemšanā, kukuļdošanā, kā arī starpniecību kukuļošanā izvirzītas arī vairākām cirtām personām.

CITI ŠOBRĪD LASA

Visi aizdomās turamie ir Igaunijas pilsoņi.

Mediji ziņo, ka šodien, iespējams, saistībā ar šo lietu arestēts arī būvniecības koncerna “Rand&Tuulberg” īpašnieks Aivars Tūlbergs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.