Āderes: mīti un patiesība. Ne visām slikta ietekme! 0
Zeme ir pārklāta ar dažāda platuma dzīslām, kas iestiepjas Zemes garozā. Dažās ir ūdens, citās – ne. Dažkārt tās krustojas, un šis krusts redzams arī mums labi zināmajā akas zīmē. Šādas joslas mēdz dēvēt par biopatogēnajām zonām, bet tautā saka vienkārši – āderes. Reti kurš tās prot atrast vai vēl vairāk – atšķirt uguns āderi no ūdens āderes, taču sajūt gan daudzi. Un vēl – par tām ir daudz mītu.
Skalojošs ūdens arī paņem kaut ko nost, attīra. Tiesa – dažkārt ne to, ko gribētos, un pārāk daudz.
Pazīmes, ka tu guli uz ūdens āderes, ir šādas.
• Slikti guli, smags miegs, murgi. Jā, tā esot gan, rīkstnieks to pārbaudījis uz savas ādas.
• No rīta pamosties bez spēka un ar sāpošu kaklu. Tiesa, ūdens spēku var aizskalot. Ja uz to brīdi ir problēmas ar piekto čakru, ādere tās pastiprinās. Guļot uz ūdens āderes, šķietami bez pamata rodas arī hroniskas iesnas – gadās, ka ārsti, neatraduši iemeslu, padodas un aizsūta pie rīkstnieka.
• Kājas sarauj krampji. Ja kāja traumēta, ādere pastiprina sāpi, iespējams, arī krampī sarauj. Ar uguns āderi – cita lieta! Uz uguns āderu krustpunkta (mājas vidū) senāk lika skursteni, un krāsns vēl pastiprina āderes spēku. Svētelis savu ligzdu taisa svētā vietā – uz uguns āderes krusta, tāpēc uz daudzu vecu māju skursteņiem to redzam. Tiesa, šāda krusta vietā nevajag gulēt, bet uz sildmūrīša, kas parasti bija blakus uguns āderei, senāk lika atpūsties vecos un slimos, lai labāk izguļas, lai atgūst spēkus.
• Jau pusdienlaikā jūties noguris no darba. O, jā! Ūdens atņem daļu tava spēka. Rīkstnieks Jānis Martinsons nepiekrīt, ka ūdens āderu krusts ir labs darbam, – viņš neesot sastapis nevienu, kam tas dod papildu spēku. Varbūt cilvēki to neatšķir no uguns āderes…
• Tev ir grūti noteikt diagnozi vai tava kaite nepadodas terapijai ar parastiem līdzekļiem.
• Visur citur tu guli labāk nekā savā gultā. Skaidrs pierādījums!
Kas dabā liecina par ūdens āderi?
• Skudrupūžņi un to ceļi. Rīkstnieks Jānis pēc mūsu lūguma speciāli devās uz mežu mērīt. Runā, ka arī lapsenes mīlot āderes, bet tam mums pierādījumu nav.
• Kaķis tur bieži guļ, saritinājies kamoliņā. Jā, jo suns sargā fiziski, bet kaķis astrāli – pret spokiem u. tml. Lai uzkrājušos astrālo drazu attīrītu, vajag ūdens āderu krustu – lai aizskalo prom. Pirtniekiem bieži ir kaķi, jo tie pēc dabas ir tīrītāji. Pats Jānis vidi tīrot ar sveci, arī baznīcas sveci, jo tad baznīcas egregors palīdzot.
• Koki, krūmi nīkuļo, slimo. Reizēm koki izliecas, it kā censtos pavirzīties no kaut kā nostāk, tie biežāk apsalst, apdeg saulē, zari bez redzama iemesla nokalst vienā pusē, zaros iemetas vējaslotas, dzinumi veidojas kroplīgi. Dižozoliem vismaz viena ūdens ādere ir tuvu, un bez uguns āderes dižozols reti sastopams.
• Augiem uzbrūk kaitēkļi, neveidojas laba raža. Nereti augļu nav nemaz vai tie ir ļoti sīki. Augļukoki un krūmi (īpaši sarkanās ogas un augļi) ļoti labi aug uz uguns āderēm.
• Virs akai piemērotas vietas virpuļo knišļi.
• Šķietami bez pamata var parādīties plaisas apmetumā, kas likts bez sieta.
Un kā atrast uguns āderi? Jānis iesaka pamēģināt pēc sajūtām izvēlēties ugunskura vietu. Ļoti ticams, ka instinktīvi nokļūsi uz uguns āderes. Starp citu, viņš ir pārliecināts, ka iemācīties atrast āderes var ikviens, kam kanāls puslīdz vaļā (tā tas esot kādiem 80% cilvēku).
Vēl daži apgalvojumi par āderēm. Patiesība vai mīts?
• Sievietes jūt āderes labāk nekā vīrieši, jo viņām ir augstāks pašaizsardzības instinkts. Jānis no pieredzes apgalvo – kā kura. Jautājums, vai ir vaļā kanāls un vai vari nolasīt informāciju.
• Āderes zīdaiņus iespaido vairāk nekā pieaugušos. Jānis piekrīt – zīdaiņi jūt astrālo pasauli, arī rezistence mazāka.
• Āderes parasti stiepjas ziemeļrietumu vai ziemeļaustrumu virzienā. Ūdeņi nosacīti tiecas vairāk uz jūru, bet kopuma tās ir blēņas, uzskata Jānis.
• Tās var būt 0,3–0,7 m, retāk pat dažus metrus platas. Ja platāka – tā jau ir zemūdens upe, no kuras jāuzmanās visvairāk, jo tā enerģētiski aizskalo visu.
• Rīkste (rāmis) katram rāda savu jā un nē. Jā, tā esot. Jautājumi tāpēc jāuzdod precīzi un jāmēra ar brīvu galvu un zinot, kā tev rāda uguns un kā – ūdens āderi.
• Ja daudzdzīvokļu ēkā kāds novada āderu starojumu no savas gultas, tad gan virs, gan zem šīs vietas kaitīguma intensitāte palielinās. Jānis gan ir pārliecināts, ka āderu starojumu uz ilgu laiku novirzīt nevar, bet teorētiski tas tiešām varētu ietekmēt citus.
• Jo augstāks stāvs, ko vājāk jūtama ādere. Nav tiesa – āderes jūtamas kaut 100. stāvā!
• Ja aka ir uz āderu krusta, tā pašattīrās (nav jātīra). Jānis nepiekrīt – jātīra būšot tik un tā, tomēr ūdens šādā akā būs vairāk.
Āderu neitralizēšanas risinājumi
Ja dzīvojamajā teritorijā ir tikai ūdens āderes, tāda mājokļa iedzīvotājus ātri vien aizskalo prom vai ieskalo alkohola purvā. Ko darīt? Te apkopotas dažādos avotos rodamas metodes ar mūsu konsultanta komentāriem.
• Jāizvēlas gultasvieta tālāk no stūriem un logiem, jo stūri uztver vairāk negatīvā. Jā! Tāpēc jau mājas enerģētiskajā tīrīšanā īpašu uzmanību velta stūriem. Senāk taisīja pusapaļu salaidumu starp sienu un griestiem, lai sliktais nekrājas, taču ar āderēm tam nav saistības.
• Suns instinktīvi vairās no āderēm (ja grib gulēt gultā – tātad laba vieta gultai). Jā!
• Ūdens āderes neitralizē līdakaste, istabas bērzs, mājas svētība. Elektroierīču iedarbību šie augi akumulē un varbūt arī astrāļus, bet āderes – diezin vai.
• Spogulis ar seju pret zemi staros āderi uz apakšējo stāvu. Tā varētu būt. Spoguli vispār atklāti nevajadzētu likt, tā stūros arī astrālais negatīvisms krājas! Senāk skapjos bija apaļi spoguļi, kurus redzēja tikai tad, kad ķemmējās.
• Zem gultas liekamo āderu neitralizētāju vidū min arī vara stieplīšu gredzenu ornamentu uz grīdas, no vara stieplītes izlocītu vai uz balta kartona uzzīmētu spirāles zīmi (minēts, ka tā darbojas piecus mēnešus), melnas plēves un 15 cm biezu graudu kārtu dīvāna veļas kastē. Lasīts, ka līdzot arī gulēšana uz salmu maisa vai jūraszāļu matrača. Mūsu konsultants apgalvo, ka tam visam nav pamata ticēt, – visi minētie līdzekļi, viņaprāt, balstās uz pašiedvesmu.
Ūdens āderes nāk no zemes, bet uguns āderes – no kosmosa. Otrās neitralizēt nav nekādas nepieciešamības, bet pirmās neitralizēt ir vairāk nekā grūti – to var izdarīt uz neilgu laiku, optimismu mazina rīkstnieks.
Ir lasīts, ka uguns āderi var paplašināt ar rozā kvarcu, mēnessakmeni vai kalnu kristālu… Kristāli un akmeņi uz uguns āderes uzlādējas, kļūst spēcīgāki, tas gan. Bet, lai ar tiem paplašinātu pašu uguns āderu starojumu, – nē, tas nedarbojas. Jānis pieļauj, ka iepriekšējā civilizācija ar mums nezināmām rituālām darbībām spējusi uguns āderu starojumu pārbīdīt un pat piesaistīt, par to liecina pilskalnu uguns un ūdens āderu izkārtojums un attiecības.
Raksts no žurnāla “36,6º C” pielikuma “Ezoterikas Ceļvedis III”.