Foto – Shutterstock.com

9 mīti par blaugznām 0

Mīts Nr. 1. Bieža matu mazgāšana vairo blaugznas

Reklāma
Reklāma
Veselam
Kā saprast, ka organismam trūkst D vitamīna? 5 pazīmes, kas palīdzēs to atklāt
“Bruņumašīnā atrasti trīs miruši ASV karavīri. Ceturtais tiek meklēts…” Jaunākā informācija par ASV karavīriem Lietuvā 246
TV24
“A, ēst tu gribi? Darbu gribi?” Blodons nikns uz Latvijas iedzīvotājiem, kuri “norok” ekonomiski pamatotus būvprojektus
Lasīt citas ziņas
“Iesim mazgāt matus,” aicināja friziermeistare. No rīta pirms došanās uz salonu biju tos jau izmazgājusi, taču Agnese paskaidroja, ka nāksies to darīt vēlreiz, jo ar parasto šampūnu matus nav iespējams pietiekami attīrīt. Zem stiebrus klājošajām aizsargzvīņām laika gaitā sakrājas dažādi netīrumi un matu kosmētikas daļiņas, tostarp, kutikulas bojājumus aizlāpošās molekulas, piemēram, silikons. Lai visu lieko dabūtu ārā un bioilgviļņu šķīdums efektīvāk iesūktos un iedarbotos, matus divreiz mazgāja ar speciālu, dziļi attīrošu šampūnu. Beigās balzamu nelietoja. 

Foto – Marta Purmale

Blaugznas sagādā ne mazums raizes, mati izskatās neveselīgi, apģērbs ir kā nosnidzis ar sniegu… Lai problēmu atrisinātu, aizmirstiet par pašdarbību!
Rīkošanās pēc maldīgas informācijas par blaugznām var nodarīt matiem ļaunumu, tādēļ esam apkopojuši 9 visvairāk izplatītos mītus par blaugznām, kas uzskatāmi pierāda, ka blaugznas ir slimības simptoms, kam visai mazs sakars ar tautā izplatītiem uzskatiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mazgāšanas biežums neietekmē blaugznu veidošanos. Seborejiskais dermatīts jeb sēnīšu saslimšanas, kas ir blaugznu rašanās iemesls, nebūt nav saistīts ar šampūna lietošanas biežumu. Blaugznas rodas hormonālā balansa traucējumu dēļ.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.