3 skaudri un pārsteidzoši iemesli, kāpēc tu piedzīvo nabadzību 0
Katrs no mums gribētu dzīvē daudz naudas un justies bagāts. Tie cilvēki, kas apgalvo, ka viņi nevēlas tādi būt, visticamāk, mānās, jo patiesībā jau tādu ērtību kā bagātība vēlēties ir pat ļoti pašsaprotami.
Tiem, kuri ikdienā izjūt naudas problēmas, pie vainas var būt viens no šiem 3 pārsteidzošajiem iemesliem!
1. Tu nevēlies un neproti uzņemties atbildību
Tu tici tam, ka Dievs mīl nabadzīgus cilvēkus, bet ienīst bagātos. Patiesībā to sauc par skaudību. Tu dzīvo ar šo skaudību sevī un vēl vairāk provocē sevī to, ka bagātība tev šķiet kā nesasniedzams un nereāls mērķis. Un tā, kas notiek patiesībā? Tu centies no visa spēka, taču tev nesanāk izkļūt no šīs situācijas. Taču patiesībā bieži vien tu baidies uzņemties atbildību! Katru reizi, kad tev kāds piedāvā nopelnīt vairāk naudas un, protams, uzņemties arī daļu lielākas atbildības, ko tu dari – tu atsakies! Jo tevi biedē atbildība! Tev jāiemācās saprast, ka nauda mīl tos cilvēkus, kas nebaidās riskēt. Iet, mēģina un dara. Nauda pie tevis neatnāks te un tagad tikai tāpēc vien, ka tu tā vēlies.
2. Tu domā sīkās kategorijās
Domāt par saviem ienākumiem tādās sīkās kategorijās kā nomaksāt rēķinu, ieliet degvielu, nopirkt pārtiku – tā ir tipiska nabadzīgu cilvēku domāšana. Tev ir jāsāk domāt citādi – tev ir jādomā par saviem sapņiem! Turklāt nevis vienkārši jādomā, bet jātiecas pēc tiem! Ja tu vēlies aizbraukt ceļojumā, piemēram, uz Āfriku, bet lieliski zini, ka konkrētajā darbavietā tu nevari no ienākumiem iekrāt šādu summu – sāc domāt par darbavietas maiņu! Nevis atsakies no sava sapņa! Tas, ka tu nemitīgi atrodi attaisnojumu tam, kāpēc tu nemeklē citu darbu, ir cieši saistīts ar pirmo iemeslu, kas minēts šajā rakstā.
3. Tu jūties kā nabags
Tu nemitīgi jūties kā nabags. Tu dzīvo kā nabags un uztver sevi kā nabagu. Vai atceries to teicienu par domu spēku? Jo vairāk tu par sevi domāsi kā par nabagu, jo vairāk tāds tu arī būsi! Domām ir milzīgs spēks! Pat tad, kad tev patiešām ir situācija, kad pietrūcis naudas līdz nākošajai algas dienai, uztver to kā izņēmumu, nevis ikdienišķu “nabaga” situāciju. Un parūpējies par to, ka šādu situāciju nākošajā mēnesī vairs nepiedzīvotu.
Un pats svarīgākais, kas tev jāatceras – justies bagātam ir ļoti atšķirīga sajūta katram no mums. Viens tāds jutīsies, kad varēs reizi gadā doties kārotajā ceļojumā, bet kāds cits – ja varēs uzdāvināt mammai Ziemassvētkos biļeti uz koncertu, bet vēl kāds – nopirkt bērnam ilgi kāroto rotaļlietu, bet kāds cits – uzbūvēt māju. Katrs no mums var justies bagāts tieši tā, kādā veidā tas viņu padara par laimīgu cilvēku komfortablā viņa paša dzīvē.