Foto – Shutterstock

25 laimes noteikumi visiem. Ar vēlmi vien nepietiek, vajadzīgs lēmums! 0

Pastāv 25 likteņa noteikumi. Kas tos izdomājis, nav zināms. Taču tie, kas ar tiem iepazinušies, lielā mērā šiem noteikumiem piekrīt un nākotnē cenšas tos ievērot. Tie pat īsti nav īsti nav noteikumi, bet psihoterapeitiska tehnika, kuras uzdevums ir pārliecināšana.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Piecas frāzes, kuras tev nekad nevajadzētu teikt sievietei pāri 50 5
Kokteilis
Šie ēdieni nedrīkst būt uz galda, sagaidot 2025. gadu – Čūskai tie nepatiks! Saraksts ir iespaidīgs 4
Kokteilis
2025. gads sola “stabilu melno svītru” 5 zodiaka zīmēm
Lasīt citas ziņas

Tas ir ilgstošs process, kas prasa mērķtiecību un apņēmību. Tāpēc pret noteikumiem jāattiecas nopietni un pārdomāti, bet lasīt tos vajag katru dienu. Ja izlasīsiet tikai vienu reizi un aizmirsīsiet, labuma nebūs. Vislabāk šos noteikumus ir piekārt istabā pie sienas, lai tie pastāvīgi būtu redzeslokā. Pamēģiniet, un ļoti drīz pārliecināsieties, ka dzīvot jums kļuvis ievērojami vieglāk.

1. Sākums visam ir tukšums, taču tas ar kaut ko jāaizpilda.

CITI ŠOBRĪD LASA

2. Lai sasniegtu vēlamo, ar vēlmi vien nepietiek – nepieciešams pieņemt lēmumu. Tikai šajā gadījumā parādīsies iespējas.

3. Lai mainītu savu ceļu, nepieciešams apstāties, bet tikai pēc tam sākt virzību uz pretējo pusi.

4. Dzīvē nākas maksāt par visu. Taču visdārgāk maksā bezdarbība. Dažkārt tas kļūst acīmredzams tikai dzīves ceļa beigās.

5. Ja cilvēks visu laiku baidās izdarīt kaut ko ne tā, pieļaut kļūdu, tad viņš, pats to neapzinoties, pieļauj lielāko kļūdu savā dzīvē.

6.Līdzīgais vienmēr pievelk tikai līdzīgo. Dzīvē nav nekā nejauša. Mēs piesaistām sev nevis tos cilvēkus, kurus vēlētos redzēt sev blakus, bet gan tos, kas ir līdzīgi mums.

7. Ja jūs redzat, ka izvirzītais mērķis nav sasniedzams, koncentrējaties uz citiem mērķiem. Sasniedzot tos, mēģiniet atgriezties pie pirmā mērķa sasniegšanas.

8. Ja dzīvei nav ko prasīt, tad tā arī neko nedos. Ja prasa kaut ko nenoteiktu, tad tāds pats raksturs būs arī saņemtajai veltei. Nepieciešams skaidri formulēt savas vēlmes.

9.Dzīvē nav absolūtas labsajūtas. To vienmēr ierobežo mūsu pasaules uztvere.

10. Jūs tiecaties pēc pārmaiņām? Tas aizmirstiet par pasivitāti. Tieši tās dēļ tiek palaista garām tā izdevība, ko sniedz liktenis. Izplānojiet maršrutu un galapunktu. Taču – lai tajā nokļūtu, ir jādodas ceļā.

Foto – Fotolia

11. Dzīve vienmēr liek risināt tos uzdevumus, kurus cilvēks izvairās risināt. No tiem nav iespējams izvairīties, jo, atliekot kāda uzdevuma izpildi tagad, to nāksies risināt kādā citā dzīves posmā. Taču samaksāt par risinājumu nāksies daudz dārgāk.

Reklāma
Reklāma

12. Izvēle dzīvē ir vienmēr. Pasaulē ir daudz iespēju. Taču – iegūstot vienu, vienmēr zaudē kaut ko citu. Tāpēc zaudējumi ir neizbēgami, taču tos vienmēr var uzskatīt par jaunu ieguvumu.

13. Jaunais vienmēr nozīmē vecā sagraušanu. Taču vajag ne tikai graut, bet arī attīrīt vietu jaunajam. Bet tam ir nepieciešams spēks, laiks un zināšanas. Jo vajag zināt, ko būvēt un kā. Ja šādu zināšanu nav, labāk negraut veco, jo pretējā gadījumā var uzbūvēt kaut ko briesmīgu.

14. Cilvēks mēģina mainīt savu dzīvi, taču viņam traucē vecie stereotipi un ieradumi. Tie visu laiku cenšas panākt, lai cilvēks atgrieztos pie ierastā laika pavadīšanas veida. Tāpēc izmaiņas vienmēr notiek ļoti lēni un prasa lielu garīgo spēku.

15. Jebkurš no mums piesaista sev tieši to, ka viņš visvairāk mīl, gaida un baidās, jo tieši uz to fokusējas apziņa. Liktenis nekad nedos neko lieku. Tas ir dāsns tikai vēlamā ietvaros. Paplašiniet rāmjus un iegūsiet vairāk.

Foto: Fotolia

16. Visa dzīve ir vieni vienīgi pretstati. Vienu mēs mīlam, bet citu ienīstam. Ar kādu draudzējamies, ar kādu sacenšamies. Iegūstam un zaudējam, tiekamies un šķiramies. Cilvēks tiecas pēc stabilitātes un vienlaikus izjūt neapmierinātību rāma dzīves ritējuma dēļ. Nav iespējams kaut ko saprast, nezinot dzīves pretstatus.

17. Cilvēki tiecas pēc harmonijas. Taču – lai to sasniegtu vajadzīga iekšējā harmonija. Tas nozīmē savu labo īpašību un trūkumu pieņemšanu, savas nepilnības apzināšanos un iekšēju mieru. Nepieciešams, lai saprāts, rīcība un jūtas darbotos saskaņoti.

18. Jāsaprot, ka pasaule nebūt nav radīta tikai priekiem. Ļoti bieži pasaule neatbilst mūsu gaidām un priekšstatiem par to. Taču vienmēr ir jācenšas darīt labu. Tas, kurš to nespēj, nekad nespēs novērtēt labo, ko saņem no citiem.

19. Cilvēku vienmēr citos kaitina tas, kas ir viņā pašā. Citi cilvēki var kļūt par mūsu spoguļiem – vajag tikai viņos uzmanīgi ieskatīties. Tad mēs varēsim labāk iepazīt sevi.

20. Ja jūs pārņem spēcīga vēlme kaut ko iegūt, tas nozīmē, ka jūs neatzīstat savas spējas un labās īpašības. Ielūkojaties sevī, iespējams, ka iegūsiet daudz vairāk, nekā vēlaties.

21. Ļoti grūti ir pretoties negatīvajām domām. Tās liek ciest, mocīties, uztraukties. No šī negatīvā krājuma izdaliet vienu domu un apspiediet to. Tad jūs sarausiet negatīvisma ķēdi un tā jums vairs tik ļoti netraucēs.

22. Pieņemiet sevi tādu, kāds esat. Tad raizes, uztraukumi kompleksi izzudīs, un jūs varēsiet sākt pilnvērtīgu dzīvi.

23. Pasaule mums apkārt ir absolūti neitrāla. Mēs paši padarām to sliktu vai labu. Centieties uztvert realitāti pozitīvi, un tad tā kļūs laimes un prieka pilna.

24. Nekad neattiecieties pret apkārtējo viedokli kā pret pēdējās instances patiesību. Visiem labs nebūsi, vienmēr būs nelabvēļi. Neļaujiet viņiem iegūt virsroku pār jums.

25. Mēs visi šajā pasaulē ienākam no nekurienes un aizejam uz nekurieni. Tad varbūt mūsu pastāvēšanas jēga arī ir pati dzīve visās tās izpausmēs?

Avots: “tayni-mirozdaniya”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.