Laba vajag daudz. Vēl piecas filmas 0

Makbets (Macbeth), 2015

“Makbets”. Foto no secrets-of-women.ru
Reklāma
Reklāma

Lielbritānija, ASV, Francija

TV24
“Laikam par to nevaru stāstīt, bet…” Rajevs atklāj iepriekš nedzirdētu informāciju par Rinkēviča un Trampa telefonsarunu
“Baidens nolēmis skaisti aiziet no dzīves, paņemot sev līdzi ievērojamu daļu cilvēces.” Medvedevs biedē ar Trešo pasaules karu
7 brīnumēdieni! Pārtikas produkti, kuru regulāra iekļaušana ēdienkartē kavē ādas novecošanos
Lasīt citas ziņas

Šekspīra nemirstīgā darba kārtējā ekranizācija. Stāsts par varoni, kurš kļuvis par ļaundari, norisinās uz sūro un sniegoto Skotijas kalnu fona. Makbets vienmēr ir karā, viņa sieva, kura nesen zaudējusi bērnu, baidās pazaudēt arī vīru. Lai noturētu viņu līdzās, viņa uzsāk savu plānu, lai novāktu konkurentus cīņā par karaļa kroni.

Sufrāžiste (Suffragette), 2015

“Sufrāžiste”. Foto no secrets-of-women.ru

Lielbritānija

CITI ŠOBRĪD LASA

Sufrāžistes – tās ir ne tikai ekstrēmi noskaņotas sievietes, kuras apmētā vitrīnas ar akmeņiem. Viņas ir arī vienkāršas sievietes, mīlošas sievas un mātes, meitas, kuras interesē ne tikai jautājumi par abstrakto līdztiesību, bet arī problēmas, ar kurām viņas saskaras ik dienas – nespēja sevi aizstāvēt no seksuālās uzmācības darbavietā, no vardarbības mājās, mazāks atalgojums nekā vīriešiem, tiesību trūkums uz pašas bērnu.

Mana māte (Mia madre), 2015

“Mana māte”. Foto no secrets-of-women.ru

Itālija, Francija

Galvenā varone, režisore Margarita, uzņem filmu par strādnieku streiku, lamājas ar jauno aktieri no Holivudas, viņai ir nesaprašanās ar savu meitu un uz tā visa fona slimība pamazām atņem viņai māti. Visas filmas garumā Margarita atsauc atmiņā savas dzīves brīžus, sarunas ar māti, maina savu attieksmi pret cilvēkiem un sevi. Pēc šīs filmas noskatīšanās kļūst skaidrs, kāpēc tā ieguvusi ekumēniskās žūrijas balvu, kura tai piešķirta Kannu kinofestivālā.

Džoja (Joy), 2015

Foto no secrets-of-women.ru

ASV

Scenārija pamatā ir stāsts par Džoju Mangano, vientuļo māti no Longailendas, kura izgudrojusi brīnumslotu, tādējādi liekot pamatus biznesa dinastijai un kļūstot par vienu no veiksmīgākajām uzņēmējām valstī.

Drēbniekmeistare (The Dressmaker), 2015

“Drēbniekmeistare”. Foto no telegraph.co.uk

Austrālija

Glamūra sieviete atgriežas dzimtajā pilsētā, kuru pametusi, vēl būdama bērns, pēc apsūdzības slepkavībā. Pilsētiņas iedzīvotāji sākotnēji viņu nepieņem, taču pamazām viņa iekaro vietējo dāmu labvēlību, pateicoties atjautībai un spējai radīt nevainojamus tērpus. Un, jā – tērpi ir lieliski. Gandrīz tikpat, cik brīnišķīgā Keita Vinsleta.

Avots: secrets-of-women.ru

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.