15 iemesli, kāpēc neizskaidrojams nemiers liecina par labu pārmaiņu tuvošanos 0
Diskomforts ir neatņemams pārmaiņu pavadonis. Diemžēl mēs to bieži jaucam ar nelaimi un, cenšoties tikt ar to galā, izvairāmies no pārmaiņām. Tikmēr – lai sasniegtu sapratni, atteiktos no ierobežojošām pārliecībām un motivētu sevi uz reālām pārmaiņām, neliels diskomforts vienkārši ir nepieciešams. Diskomforts ir signāls, kas bieži var izrādīties lietderīgs.
1. Sajūta, ka tu atkal pārdzīvo savas bērnības bailes
Tu konstatē, ka savā dzīvē saskaries ar problēmām, ar kurām cīnījies, būdams bērns. Un – lai gan pirmajā acu uzmetienā izskatās it kā tu nebūtu no tām guvis mācību, patiesībā tas nozīmē, ka tu sāc saprast, kāpēc domā un jūties šādi. Bet tas ir pirmais solis uz pārmaiņām.
2. Apjukuma un bezmērķības sajūta
Apjukuma sajūta patiesībā ir pazīme, ka tu vairāk esi sācis piedalīties savā dzīvē. Tu mazāk dzīvo atmiņās un domās par nākotni un vairāk atrodies tagadnē. Kamēr tu pie tā neesi pieradis, tev šķitīs it kā nekas nenotiek pareizi. Taču atceries – patiesībā viss ir otrādi.
3. Mazāka kreisās smadzeņu puslodes aktivitāte
Biežāk izmantojot smadzeņu labo pusi (vairāk paļaujoties uz intuīciju un emocijām), tev var šķist, ka kreisās puslodes funkcijas ir sākušas zaudēt savu nozīmi. Piepeši grūtas ir kļuvušas tādas lietas kā koncentrēšanās, organizētība un sīku detaļu atcerēšanās.
Emocijas sāk izlauzties tad, kad tās “izlemj”, ka tām jākļūst atzītām. Un mūsu uzdevums ir pārstāt ar tām cīnīties un pretoties tām. Tā vietā, lai iegūtu varu pār tām, tās ir nepieciešams apzināties.
4.Miega režīma traucējumi
Tu gulēsi daudz ilgāk vai mazāk, nekā parasti. Tu pamodīsies nakts vidū, jo nespēj beigt domāt par kaut ko. Tu jutīsies pilns enerģijas vai pilnīgi iztukšots.
5. Noris notikumi, kas maina ierasto dzīves gaitu
Tev pēkšņi jāpārceļas uz dzīves vietu, jāšķiras no otras pusītes, tu zaudē darbu, sasit automobili un tamlīdzīgi.
6. Spēcīga vēlme pabūt vienam
Kādā brīdī tev vairs nepatiks doma katras brīvdienas pavadīt ar draugiem. Svešas problēmas ir sākušas tevi izsmelt vairāk, nekā intriģēt. Visdrīzāk, tas liecina, ka tu esi mainījies.
7. Emocionāli spilgti sapņi, kurus tu gandrīz vienmēr atceries detaļās
Ja sapņi ir tas, kā zemapziņa komunicē ar tevi (vai projicē tavas pieredzes tēlus), tad bez šaubām tā cenšas tev kaut ko pateikt.
8. Tavs draugu pulks sašaurinās
Tev kļūst arvien nekomfortablāk negatīvi noskaņotu draugu kompānijā. Galvenā tādu cilvēku problēma ir, ka viņi paši reti apzinās savu pesimismu, bet pateikt viņiem to ir neērti. Tāpēc tu pamazām sāc ignorēt vecos draugus.
[popular_posts title=”yes” thumbnails=”yes”]
9. Sajūtas, ka grūst visas tavas cerības
Iespējams, ka pašreizējā brīdī tu neapzinies, ka virzies uz realitāti, kas ir labāka, nekā tā, par ko sapņoji, kura vairāk atbilst tavai pašreizējai būtībai, bet ne tam, kā tu sevi agrāk iedomājies.
10. Sajūta, ka tavas domas ir tavs niknākais ienaidnieks
Tu sāc saprast, ka tavas domas patiešām veido tavu pieredzi. Taču tas bieži tā nav līdz brīdim, kamēr tavai pacietībai nepienāk beigas. Pēc tam tu sāc tās kontrolēt, un tad saproti, ka tu vienmēr esi tās kontrolējis.
11. Nepārliecinātība par to, kas tu esi patiesībā
Tavas pēdējās ilūzijas par to, kam tev ir jābūt, ir izgaisušas. Tu jūti nepārliecinātību nenoteiktības dēļ.
Tu atrodies attīstības procesā. Kad viss mainās uz slikto pusi, mēs nejūtam nepārliecinātību – mēs dusmojamies un noslēdzamies.
Citiem vārdiem, ja tu izjūti nepārliecinātību vai nenoteiktību, tas, kā likums, ved uz kaut ko labāku.
12. Sapratne, kāds garš ceļš tev vēl ir priekšā
Tu apzinies to tāpēc, ka vari pateikt, uz kurieni tiecies. Tas nozīmē, ka tu beidzot zini, kur un kas tu gribi būt.
13. “Zināšanas” par lietām, par kurām tu negribi zināt
Saprašana par to, ko kāds cits cilvēks patiesībā domā, vai par to, ka kādas attiecības ir galā, vai arī par to, ka tev ir jāiet prom no darba. „Iracionālas” trauksmes iemesli slēpjas zemapziņā un sajūtās, kuras tu pagaidām neuztver nopietni, jo tās šķiet neloģiskas.
14. Spēcīga vēlme runāt pašam
Ja sāc dusmoties uz sevi par to, ka pārāk ilgi atļāvies būt vienaldzīgs, aizliedzi sev izteikties vai ļāvi citu cilvēku balsīm „skanēt” savā galvā, tad ir pienācis brīdis, kad tu esi gatavs citos vairs neklausīties un, pirmkārt, sākt mīlēt un cienīt pats sevi.
15. Sapratne par to, ka tikai tu pats esi atbildīgs par savu dzīvi un laimi
Šāda emocionālā neatkarība šausmina, jo, ja esi „apmaldījies trijās priedēs”, tev ir jāatbild par visu. Vienlaikus izpratne par to ir vienīgais veids, kā cilvēks var būt patiesi brīvs. Šajā gadījumā tas ir tā vērts.
Avots: “mirror-venus.ru”