10 veidi, kā sasildīties 0
1. Noskaidrot, kas izraisa saltuma sajūtu, un censties cēloni novērst.
2. Veltīt laiku fiziskajām aktivitātēm, lai stabilizētu veģetatīvo nervu sistēmu un uzlabotu asinsriti.
3. Smēķētājiem atmest nevēlamo paradumu, un to darīt nekad nav par vēlu. Ne vienmēr asinsvadu veselību izdosies atjaunot pilnībā, taču vismaz apturēt slimības attīstību ir iespējams.
4. Sildīt rokas vai kājas karstā vanniņā, ūdenim pievienojot sāli, sinepju pulveri, ārstniecisko augu novārījumus, ēteriskās eļļas vai terpentīnu.
5. Ieziest pēdas ar čili saturošu ziedi, stingri ievērojot lietošanas pamācību, lai neapdedzinātu ādu.
6. Ja asinsvadi nav pilnībā aizauguši, palīdzēs divdaivu ginka un homeopātiskie preparāti, kas lietojami kursa veidā, pēc trim mēnešiem ieturot pusgadu ilgu pauzi. Lai būtu efekts, stingri jāievēro ieteicamās devas.
7. Lietot B grupas vitamīnus atsevišķi vai kombinācijā ar magniju, kā arī C vitamīnu, tādējādi stiprinot asinsvadus.
8. Veģetatīvās distonijas gadījumā pašsajūtu uzlabos relaksējoša masāža.
9. Ja salst plaukstas, izdarīt aktīvas kustības pleca locītavā, ātri kustinot izstieptas rokas. Virzīt plecus uz priekšu un atpakaļ, augšup un lejup. Vairākkārt saspiest pirkstus dūrē un iztaisnot, izapļot plaukstu locītavas. Lai justu uzlabojumu, katrs vingrojums jāveic vismaz 30 sekunžu.
10. Norūdīt rokas un kājas kontrastdušā, beidzot ar auksta ūdens šalti. Asinsvadi karstumā izplešas, bet aukstumā saraujas, un šāds treniņš padarīs to darbību stabilāku.