Uz Latvijas robežas aiztur kārtējo vjetnamiešu migrantu grupu 0

Šā gada 2.martā robežsargi pārtrauca kārtējo valsts robežas nelikumīgas šķērsošanas mēģinājumu un aizturēja astoņus Vjetnamas pilsoņus un divus pārvietotājus, Krievijas pilsoņus, informē Valsts robežsardzē.

Reklāma
Reklāma
Kalpos vairāk nekā 15 gadus: nosaukti auto, no kuriem īpašnieki nesteidz šķirties pat pēc vairākiem gadiem
Kokteilis
Izceļas pamatīgs kašķis! Magones mājās ierodas “inspekcija”, kas pārbauda sanitārās prasības vannas istabā
FOTO. Gaismā nākusi dāvana, ar ko Putins slepus pārsteidzis Trampu
Lasīt citas ziņas

Naktī no svētdienas uz pirmdienu Ludzas pārvaldes robežsargi, pārbaudot viņu rīcībā esošo informāciju, ceļa Maskava-Rīga tuvumā aizturēja divas automašīnas, ar kurām pārvietojās valsts robežu nelikumīgi šķērsojušie Vjetnamas pilsoņi.

Automašīnu “Toyota Corolla” pēc pakaļdzīšanās likumsargi aizturēja Nirzas pagastā, turpat pēc nesekmīga bēgšanas mēģinājuma tika aizturēti četri Vjetnamas pilsoņi. Savukārt otru automašīnu “Opel Astra” ar tajā esošajiem četriem Vjetnamas pilsoņiem robežsargi aizturēja Zaļesjes pagastā ceļa Zilupe–Ludza krustojumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Saistībā ar Vjetnamas pilsoņu nelikumīgu pārvietošanu tika aizturēti abu automašīnu vadītāji – 1983. un 1994.gadā dzimušie Krievijas pilsoņi.

Pret aizturētajiem par nelikumīgu valsts robežas šķērsošanu un personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai uzsākts kriminālprocess.

\Visi likumpārkāpēji ievietoti Valsts policijas Īslaicīgas aizturēšanas vietā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.