Tiešraide: TĪRKULTŪRA 36 stundu dzīvās skaņas instalācijas 2. diena 0
La.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju piedāvā šodien, 28. jūlijā no plkst. 14 baudīt TĪRKULTŪRA 36 stundu dzīvās skaņas instalācijas “Negaidītie avoti”/”Unexpected Sources” otrās dienas priekšnesumus tiešraidē no Cēsu Mākslas festivāla.
TĪRKULTŪRA 36 stundu dzīvā skaņas instalācija ir Cēsu Mākslas festivāla un Latvijas Radio “Klasika” raidījuma “Tīrkultūra” veidota laikmetīgās mūzikas programma. Tajā starptautiski atzīti mūziķi, mākslinieki un spilgti pašmāju talanti diennakts ritmam pieskaņotā programmā un performancēs radīs vizuālu stāstu par skaņu.
Tiešraides skatītājiem priekšnesumu starplaikos būs iespēja vērot arī intervijas ar māksliniekiem, festivāla organizatoriem un kuratoriem par mākslu tās visplašākajā nozīmē.
Pasākuma otrās dienas tiešraides programma:
Plkst. 14 Latviešu māksliniece Elizabeta Lāce (mūzika/vizuālā māksla/performance)
Plkst. 15 Latviešu elektroniskās mūzikas pārstāvis Edgars Rubenis (mūzika/vizuālā māksla/performance)
Plkst. 16 Arhitekts un mūziķis Breds Nats (mūzika/vizuālā māksla/performance)
Plkst. 17 Eksperimentālās un elektroniskās mūzikas meistars Kolins Džonko (mūzikas performance)
Plkst. 18 Gleznotājs, tēlnieks Atis Jākobsons (vizuālā māksla/performance)
Plkst. 19 19 gadus vecais mākslinieks no Lielbritānijas Laurens Odērs (mūzika)
Plkst. 20.15 Grupa “Gents” (mūzika/performance)
Plkst. 21.30 Amerikāņu mūziķis, komponists, dziedātājs, dziesmu autors un filozofs Džons Mauss (mūzika/performance)
Plkst. 22.45 Mūziķa un mākslinieka Džo Viljamsa ambiciozais projekts “Motion Graphics” Plkst. (mūzika/vizuālā māksla/performance)
Plkst. 24 Viens no modernās mūzikas visnenotveramākajiem eksperimentētājiem Visionist un filmu veidotājs Pedro Maia (mūzika/vizuālā māksla/performance).
<iframe src=”//straume.lmt.lv/embed/MjBwNzBhN25ndTUw” frameborder=”0″ scrolling=”no” width=”640″ height=”400″ style=”border: 0px transparent;” allowfullscreen></iframe>
“Negaidītie avoti”/”Unexpected Sources” tiešraide skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā. Tiešraides skatītāji ir aicināti dalīties savās pārdomās par laikmetīgo mākslu Twitter sarunās ar tēmturi #LMTstraume.