+7.2°C
Zanda, Zandis, Lāsma
Trešdiena, 1. oktobris, 2014
Fotostāsts
Dažas dienas pirms vēlēšanām samazinās "Saskaņas", pieaug pārējo partiju reitingi (29)Par partiju "Saskaņa" gatavi balsot 17,4%, par "Vienotību" - 13% un par ZZS - 10,5% vēlētāju, par Ingunas Sudrabas vadīto partiju "No sirds Latvijai" gatavi balsot 9,9% respondentu, bet par NA - 8,3% vēlētāju.
Kura partija būs jūsu favorīte 12. Saeimas vēlēšanās?
Ukrainā sāk kriminālizmeklēšanu pret Krievijas amatpersonāmUkrainas Ģenerālprokuratūra sākusi kriminālizmeklēšanu pret Krievijas prezidenta Vladimira Putina pakļautībā strādājošās Krievijas Federācijas izmeklēšanas komitejas vairākām amatpersonām, apsūdzot tās separātistu un teroristu
"Latvijas Avīzes" galvenā redaktore Linda Rasa: Lasītāji – mūsu sabiedrotieNo šodienas "Latvijas Pasts" sāk laikrakstu un žurnālu abonēšanas kampaņu nākamajam gadam
Ministrs neredz šķēršļus Latvijas iespējamajam atbalstam Ukrainas tiesvedībā ar KrievijuTieslietu ministrs Gaidis Bērziņš (VL-TB/LNNK) neredz šķēršļus Latvijas iespējamajam atbalstam Ukrainai tās iesniegtajās prasībās pret Krieviju ECT, un Latvija varētu iesaistīties šajās lietās kā trešā puse.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Eksāmenos visveiksmīgākie – rīdzinieki un meitenesŠā gada centralizētajos eksāmenos latviešu valodas eksāmenu vislabāk kārtojuši Latvijas mazo pilsētu vidusskolu absolventi, bet vissliktāk – lauku vidusskolu absolventi.
Ciemos ērģeļu meistara Vernera Kalaca ģimenes mājā Ventspils pusē Iebraucot Ventspils novada Vārves pagasta "Bitnieku" mājas pagalmā, sākumā esam nesaprašanā, jo ir tik daudz ēku, ka nevar saprast, kurā no tām meklēt saimniekus – amatnieku un restauratoru, individuālo komersantu VERNERU KALACI un viņa sievu SANDRU.

Rīga +7.2
Alūksne +4.0
Daugavpils +3.0
Saldus +4
Liepāja +6.2
Jelgava +0.3
Ventspils +7.2
Limbaži +4
Madona +5.5
Rēzekne +3.7

Aktuāls jautājums

Kādas interešu izglītības iespējas pieejamas jūsu skolā? Iesūti savu viedokli

Kā rūpējaties par sava mājokļa drošību?
ES ievieš jaunus pasākumus Krievijas embargo skartajiem lauksaimniekiemEK jaunajā regulā ir ņēmusi vērā Latvijas lauksaimnieku ierosinājumu, papildus esošajam kompensējamo dārzeņu sarakstam pievienot arī kāpostus, ziedkāpostus un brokoļus, informē Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijā.
Stājas spēkā jaunais būvniecības regulējumsNo šodienas stājas spēkā jaunais Būvniecības likums un tam pakārtotie Ministru kabita noteikumi, kas būtiski maina līdzšinējo būvniecības kārtību, īpaši akcentējot būvdarbu organizēšanas procesu un iesaistīto pušu atbildību, vienlaikus samazinot birokrātisko procedūru skaitu.
Ciemos ērģeļu meistara Vernera Kalaca ģimenes mājā Ventspils pusē Iebraucot Ventspils novada Vārves pagasta "Bitnieku" mājas pagalmā, sākumā esam nesaprašanā, jo ir tik daudz ēku, ka nevar saprast, kurā no tām meklēt saimniekus – amatnieku un restauratoru, individuālo komersantu VERNERU KALACI un viņa sievu SANDRU.

Pelēkās šūniņas vajag nodarbināt. Padomi, kā uzlabot atmiņuPusmūžā cilvēka fizioloģiskās sistēmas rada anatomiskas un mentālas pārmaiņas. Tās var būt gan pamanāmas, gan tikai nojaušamas. Arī novecojošai atmiņai ir savas īpatnības.
Rokraksts atklāj 5000 rakstura iezīmju. Uzzini astoņas īpašības, kas piemīt tev!Kā apgalvo pētnieki, mūsu rokraksts atklāj vairāk nekā 5000 rakstura iezīmju, vēstī realsimple.com. Šai sakarā grafoloģe Keitija Maknaita izstrādājusi īpašu metodi – uzrakstot rakstītiem burtiem teikumu "She sells seashells by the seashore", iespējams viegli izanalizēt teksta autora personības īpašības. Paņem papīra lapu un pārbaudi arī sevi!
Reklāma
Lielākais no "Transit" saimes"Ford" pakāpeniski turpina atjaunot savu vieglā komerctransporta modeļu klāstu. Jau zināmajiem "Transit Connect" un "Transit Custom" šogad klāt nākuši "Transit Courier" un vienkārši "Tran­sit".
Sācies lašu un taimiņu nārsts; VVD pastiprina kontroli iekšzemes un jūras ūdeņosLatvijas upēs sācies lašu un taimiņu nārsts. Zivju resursu nosargāšanai rudenī Valsts vides dienests (VVD) uzsācis intensīvu iekšzemes un jūras ūdeņu kontroli.

Makšķernieku stūrītis

Zviedrijas skaistums
30
Sīkums, bet patīkami
20
Sīkums, bet patīkami
9
Forele, vasaras izskaņā
69
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
53

Mednieku galerijas

Tādi nu tie āži pa šo laiku gadījušies!
6
Ilgi vaktējām, līdz novaktējām.
2116
Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
81
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
2132
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1194
Zelta lapas Latvijas novados: jābrauc baudīt rudens krāšņumuRudens skati Skaistkalnes kritenēs, uz Slīteri no Miķeļbākas, Kalsnavas arborētumā un Pilskalnes Siguldiņā
Atgriežas no ekspedīcijas Vorkutā un Intā (2)Šoreiz bija jūtams, ka režīms «piegriež», pēc atgriešanās no kārtējās Sibīrijas Bērnu fonda ekspedīcijas Krievijā teic ceļojuma organizatore režisore Dzintra Geka.
Krievijas informatīvais karš un tā upuri
 (23)Naidnieks neģēlīgi uzbruka mūsu lidmašīnām, kas miermīlīgi bombardēja viņa pilsētas. Šie ironijas meistara Karela Čapeka vārdi nāk prātā, vērojot Kremļa

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman