+10.9°C
Liesma, Elita, Alita
Ceturtdiena, 18. septembris, 2014
Fotostāsts
Dzērveņu ievārījums. Saimnieces Dzintras Tilkas recepteDzērvenes lieto sulu iegūšanai, taču var vārīt arī ievārījumu.
DP vadītāja vietnieks: jāpalielina finansējums drošības iestādēm (3)Drošības policijas (DP) priekšnieka vietnieks Juris Leitietis uzskata, ka DP jāpalielina kapacitāte, tostarp darbinieku atalgojums un tehniskais nodrošinājums.
"Saskaņa" aicina sasaukt ārkārtas Saeimas sēdi, lai apturētu "Citadeles" "slepeno pārdošanu" (7)"Valdības īstenotā privatizācijas shēma balstās uz meliem un noklusējumiem," teikts "Saskaņas" paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.
Mācības lidostā "Rīga": dzēš degošu lidmašīnu, risina ķīlnieku krīzi, evakuē cietušos Starptautiskajā lidostā "Rīga" ceturtdien, 17. septembrī notika lielākās šā gada ārkārtas situāciju kompleksās mācības, kurās piedalījās vairāk nekā 200 pārstāvju no atbildīgajām valsts institūcijām un lidostas.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Skolotāju algu aprēķināšanas formula – pagaidām slepena
 (2)Direktori iebilst pret jaunā skolotāju algošanas modeļa aprobāciju
"Dienā bez auto" norisināsies velobraucieni un zibakcijasValmierā, Ventspilī un Kuldīgā 22. septembrī norisināsies velosipēdistu vienības brauciens, kā arī zibakcija.
Rīga +10.9
Alūksne +7.4
Daugavpils +4.8
Saldus +11.6
Liepāja +9.3
Jelgava +6.9
Ventspils +10.6
Limbaži +6
Madona +4.1
Rēzekne +7.4

Aktuāls jautājums

Kā Vidzemes pašvaldībās vērtē monumentālu valsts karogu izvietošanas ideju? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Visu satīrīt nepaspēsim!

Valsts kancelejas vadītās ekspertu darba grupas sagatavotie priekšlikumi Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darba uzlabošanai, visticamāk, tikšot izvērtēti pēc Saeimas vēlēšanām. Ministru prezidente Laimdota Straujuma pirmdien žurnālistiem sacīja: “Pareizāk būtu, ja to darītu jaunā Saeima, jo tur būs nepieciešamas izmaiņas likumdošanā. Piedāvājumi patiešām ir dažādi, un es nedomāju, ka man tagad būtu jāsteidzas trīs nedēļas pirms vēlēšanām populistiskā gaisotnē pieņemt lēmumu.”

Kas, jūsuprāt, grāvis KNAB prestižu?
Apbalvoti konkursa "Sējējs – 2014" laureātiTrešdien, 17. septembrī, Vidzemes koncertzālē ”Cēsis” zemkopības ministrs Jānis Dūklavs sveica konkursa „Sējējs – 2014” laureātus un vecināšanas balvu saņēmējus – lauksaimniekus, lauku uzņēmējus, mazpulkus un zinātniekus lauksaimniecībā.
Krievijas šokolādes ražotājs "Pobeda Confectionery" atvērs fabriku VentspilīVentspils brīvosta šokolādes ražotājam ir izīrējusi ražošanas telpas, savukārt investoram ir izdevies piesaistīt finansējumu 2,5 miljonu eiro apmērā no Eiropas Savienības struktūrfondiem kā atbalstu projektam ar augstu pievienoto vērtību.
Ko darīt ar vīriešiem, kuri izmētā savas zeķes (1)Šāds ieradums vīriešiem nav atkarīgs ne no audzināšanas, ne izglītības, ne vecuma un vēl jo mazāk no materiālā stāvokļa. Pilnībā iespējams, galvenais iemesls ir visbanālākais iedzimtais slinkums, kas zemapziņas līmenī liek atslābināties un pa māju haotiski izmētāt netīro veļu.
Reklāma
"Dienā bez auto" norisināsies velobraucieni un zibakcijasValmierā, Ventspilī un Kuldīgā 22. septembrī norisināsies velosipēdistu vienības brauciens, kā arī zibakcija.
Malka vai granulas? Abi!
Pēdējais brīdis domāt par apkures sistēmas sakārtošanas labāko variantu

Ēdam vārnas! "LA" uzaicina rakstnieku Albertu Belu uz pusdienām no vārnas gaļasRakstnieks Alberts Bels tagad zina, kā garšo vārnas gaļa

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
39
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
35
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
42
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
38
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
41

Mednieku galerijas

Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
33
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
84
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1118
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
113
Roberts ar brašuli
113
Piedalies konkursiņā un ej uz krāšņo opereti "Klīvija"!Mūzika, vokāls, deja, krāšņi tērpi un gaismu spēles plaši starptautiski atzītā mūziklu un filmu mūzikas komponista Niko Dostāla labākajā, Latvijā sen nedzirdētā skatuves darbā  – ritmiski un muzikāli valdzinošajā  operetē "Klīvija".
No torņa līdz tornim
. Apceļojot skaistākos un savdabīgākos Latvijas dievnamusPēc jauniem iespaidiem un brīnišķīgiem atklājumiem nebūt nav jādodas pāri robežām uz tālām zemēm.
Zinātnieki no 16 valstīm piedalīsies konferencē par dzintaruŠī gada 19. – 21. septembrī Rīgā, Latvijas Universitātes Lielajā aulā Eiropas kultūras galvaspilsētas gada ietvaros notiks starptautiska konference "Baltijas dzintars pāri laikam un robežām".
Gedelonas pils Francijā top ar 13. gadsimta būvmateriāliem un paņēmieniem Nesen izmantoju iespēju iekāpt (vārda diezgan tiešā nozīmē) vēsturē. Proti, ir vietas, kurās mūsdienu cilvēkam ir iespēja pastaigāties pa vidi, kas ir maksimāli pietuvināta kādam vēstures laika posmam un notikumam.
Atrastas leģendārā Ši Huandi vecmāmiņas kapenesĶīnā atrasts pirmā imperatora Ši Huandi vecmāmiņas apbedījums – otrs lielākais šajā valstī aiz paša imperatora Terakotas armijas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman