Brīdinājums +15.9°C
Žanis, Jorens, Alens
Trešdiena, 27. augusts, 2014
Foto stāsts
Karavīru mātes: Ukrainā gājuši bojā un ievainoti 400 Krievijas karavīriKaradarbībā Ukrainā gājuši bojā un ievainoti 400 Krievijas karavīri, trešdien telekanālam "Doždj" apliecināja Krievijas Federācijas Stavropoles novada Karavīru māšu komitejas priekšsēdētāja Ludmila Bogatjenkova.
Iepazīstam, ar ko atšķiras dažādas zemeņu, aveņu un kazeņu šķirnes!Ir īstais laiks iegādāties stādus. Augustā iestādītās zemenes labāk ieaugs, pārziemos un dos bagātu ražu.
Policija jaunā mācību gada sākumā pastiprināti uzraudzīs kārtību Tuvojoties jaunajam mācību gadam, policija pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un arī kārtību sabiedriskās vietās, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.
Latviju ES prezidentūras laikā atbalstīs BMW; ietaupīs 1,5 miljonus eiro Uzņēmums sniegs iespēju izmantot līdz 218 BMW markas automašīnām. Tādējādi valsts budžets ietaupīs aptuveni 1,5 miljonus eiro.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Pedagogiem sola 709 eiro algu, ja vien piešķirs papildu nauduŠāds algas apjoms iespējams ar nosacījumu, ja valdība apstiprinās jaunajās politikas iniciatīvās IZM iesniegto prasību par papildu finansējumu 36 miljonu eiro pedagogu atalgojuma paaugstināšanai par 10%.
Desmit Latvijā zināmākie dabas spēka avoti, kas iedvesmo Lai gan Zemes enerģētiskā struktūra daudz pētīta, tomēr pilnīgas skaidrības par dabas objektu labvēlīgo starojumu nav. Spēka avotus savulaik pētījis arī ģeoloģijas zinātņu doktors Rišards Griškjans, viņš pat izveidojis enerģētisko vietu karti.
Rīga +15.9
Alūksne +13.9
Daugavpils +14.6
Saldus +14.6
Liepāja +15.4
Jelgava +15.6
Ventspils +16.1
Limbaži +15
Madona +14
Rēzekne +13.5

Aktuāls jautājums

Kā vērtējat noteiktos lauksaimniecības zemes tirgus ierobežojumus? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Uzraksta pārveidošana – labs mārketings!

Rīgas mērs Nils Ušakovs neatsauksies sabiedrības aicinājumam atjaunot iepriekšējā izskatā uzrakstus “Rīga” pie galvaspilsētas robežas. Kopš maija garumzīme uz burta “i” pazudusi un tā vietā parādījusies stilizēta zilibalta sirds. “Viens no pilsētas būtiskajiem zīmoliem tiek transformēts degradācijas virzienā. Uzraksts Rīga vairs nav Rīga, bet kaut kāda Riga. Tiek ievazāts kičs, tiek ievazāta bezgaumība,” nesen par pārveidoto uzrakstu izteicās uzrakstu dizaina autors Valdis Celms. Savukārt N. Ušakovs intervijā LTV sacījis, ka uzrakstu pārveidošana “izrādījies labs mārketings”.

Kā uztverat ziņu par slaveno Latvijas zīmolu "Laima" un "Staburadze" nonākšanu norvēģu īpašumā?
Cik produktīva ir sadarbība meža dzīvnieku postījumu mazināšanā? Vērtē zemnieki un medniekiMeža dzīvnieku postījumi lauksaimniekiem arvien sagādājuši zaudējumus. 2013. gadā notika asas diskusijas, bieži pat nikni strīdi par lauksaimnieku un mednieku sadarbību, līdz tika pieņemti Medību likuma grozījumi. Vai šogad situācija ir mainījusies uz labo pusi?
Jautā žurnāls "Agro Tops": Kāds atbalsts būtu jāsaņem Latvijas lauksaimniekiem saistībā ar Krievijas embargo?
Atklāj "Kurzemes loka" posma "Grobiņa-Ventspils" elektropārvades līnijuProjekts paredz jaunu starpsavienojumu izbūvi ar Eiropas tīkliem Ziemeļvalstīs, kā arī pienākumu harmonizēt tirgus modeli ar Ziemeļvalstīm.
Orbans apvienos Krievijas draugus (4)Ungārijas premjers izteicies, ka ideoloģijā balstīta ārpolitika ir domāta dumjām valstīm.

Putins un Porošenko runājuši divas stundasBaltkrievijas galvaspilsētā aizvadīta Krievijas un Ukrainas prezidentu Vladimira Putina un Petro Porošenko divpusējā tikšanās. Putins divu stundu ilgo sarunu nodēvēja par “pozitīvu”, bet Porošenko – par “ļoti grūtu un smagu”.
8 mīti par sievietēm, kas, iespējams, liks jums pārskatīt savus priekšstatus par sievietēm (4)1. mīts. Sievietēm patīk bērni . Tu iedomājies, ka labi pazīsti sievieti, gluži kā reizrēķinu? Cik gan šokējoši atklājumi gaida tevi šajā rakstā.
Reklāma
Policija jaunā mācību gada sākumā pastiprināti uzraudzīs kārtību Tuvojoties jaunajam mācību gadam, policija pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un arī kārtību sabiedriskās vietās, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.
Pārvietojama vasaras virtuve un kūpinātava (1)Šo nelielo vasaras virtuvi konstruējis Pēteris Rūķis no Priekuļiem. Galdiņam ir atvāžama daļa. Atvērtā veidā tā kalpo par aizmugurējo sienu, lai, ēdienu gatavojot, nenošļakstītos vasaras namiņš.
Brīnumainā varavīksne: ko mēs zinām par krāsaino Saules ceļu?Turklāt varavīksnes novērošanas laikā Saule vienmēr atrodas aiz novērotāja muguras, tāpēc vienlaikus novērot gan varavīksni, gan Sauli, neizmantojot īpašus optiskos instrumentus, nav iespējams.
Cik produktīva ir sadarbība meža dzīvnieku postījumu mazināšanā? Vērtē zemnieki un medniekiMeža dzīvnieku postījumi lauksaimniekiem arvien sagādājuši zaudējumus. 2013. gadā notika asas diskusijas, bieži pat nikni strīdi par lauksaimnieku un mednieku sadarbību, līdz tika pieņemti Medību likuma grozījumi. Vai šogad situācija ir mainījusies uz labo pusi?

Makšķernieku stūrītis

Bula laikā plēsoņu aktivitāte samazinās. Tāpēc iesaku pamēģināt noķert ar spiningu miermīlīgās zivis. Vakar nelielā upītē man izdevās noķert vairākus baltos sapalus, jeb teibas. Lielākā bija apmēram 350 gr smaga. Veiksmīgākais māneklis bija balts 15 mm liels rotējošais vizulis.
123
Decembris, auksti, ezers palēnām sāk aizsalt.
34
Vēla rudens agrs rīts, dreifējot ar dzīvo ēsmas zivtiņu pa Lielauces ezeru.
30
Pagājušā gada 17. oktobra loms Lielauces ezerā
57
Lielauces līdaciņa 2,7 kg dzīvsvarā
44

Mednieku galerijas

Roberts ar brašuli
9
Līdz lūšu medībām vēl tālu, līdz decembrim. Bet jau tagad pa druskai mana kaķa darbības.
138
Vērojot šādu ainu kļūst skumji, iedomājoties, kas būs nākamgad vai vēl pēc diviem gadiem.
180
Pīles šogad sākas 9.augustā. Tā gāja pagājušā gadā, kā būs šogad?
73
Septembra \"Medības\" numuram sākam vākts dažādus medniekstāstus. Arī par šo āzīti ir savs stāsts.
44
Ceļojumā pa izsmalcināto Francijas vīna reģionu – Bordo Šovasar ceļojot uz Bordo, par mājvietu gluži nejauši izvēlējāmies chateaux (latviski – pils) "Valandro", pat nenojaušot, ka esam nokļuvuši pie Francijā labi pazīstama, visai skandaloza vīndara ar iesauku Bad Boy jeb latviski – sliktais zēns.
Aprit Molotova-Ribentropa pakta parakstīšanas 75.gadadienaŠodien, 23.augustā, aprit 75 gadi, kopš Maskavā tika parakstīts Molotova-Ribentropa pakts, kas ietvēra trīs slepenus papildprotokolus un toreizējām lielvarām PSRS un Vācijai
Provokācija kā metode, agresija kā dzīvesveids (30)Aukstajam karam beidzoties, radās pārliecība, ka ir nodibināta jauna pasaules kārtība, kas pakļaujas skaidri definētiem likumiem.
Kazaņas mērs grib aizliegt darvinismu (8)Kazaņas mērs Ilsurs Metšins piedāvājis izņemt no skolu programmas Darvina mācību par sugu attīstību, gazeta.ru citē laikrakstu "Večerņij Kazaņ".

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman