+17.4°C
Vera, Vaira, Vairis
Trešdiena, 17. septembris, 2014
Fotostāsts
Netālu no Ļvivas sākas NATO un Ukrainas militārās mācības (1)Netālu no Ukrainas rietumos esošās Ļvivas sākušās NATO un Ukrainas armijas kopīgās militārās mācības “Rapid Trident”. Tajās piedalās aptuveni 1300 karavīru no 15 militārās alianses dalībvalstīm un partnervalstīm.
Ēdamais pīlādzis
: kā audzēt un ievākt ražu?Rudens sevi piesaka ar košiem pīlādžu ķekariem, no kuriem īpaši ir ēdamie pīlādži ar saldenajām ogām.

"Dzīvnieku brīvība" protestē pret Rīgas cirka nolīgtajiem lauvu dresētājiemRīgas Cirks atkal esot nolīdzis skandalozus dzīvnieku dresētājus - Oleksiju un Veroniku Pinko, kuru dresētie lauvas jau vairākkārt uzbrukuši cilvēkiem, pavēstīja biedrības "Dzīvnieku brīvība" pārstāvis Aivars Andersons.
"Saskaņa" aicina sasaukt ārkārtas Saeimas sēdi, lai apturētu "Citadeles" "slepeno pārdošanu" (3)"Valdības īstenotā privatizācijas shēma balstās uz meliem un noklusējumiem," teikts "Saskaņas" paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.
Brīvdabas muzejā piedāvās lauku labumus un gatavos ķirbju zupuBrīvdabas muzejā 21. septembrī norisināsies tradicionālie Rudens ražas svētki ar Rudens saulstāvju laika dziesmām, dejām un ražas tirdziņu, pastāstīja muzejā.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Skolotāju algu aprēķināšanas formula – pagaidām slepena
 (1)Direktori iebilst pret jaunā skolotāju algošanas modeļa aprobāciju
"Dienā bez auto" norisināsies velobraucieni un zibakcijasValmierā, Ventspilī un Kuldīgā 22. septembrī norisināsies velosipēdistu vienības brauciens, kā arī zibakcija.
Rīga +17.4
Alūksne +16.0
Daugavpils +16.3
Saldus +17.6
Liepāja +17.6
Jelgava +18.2
Ventspils +19.2
Limbaži +16
Madona +16.1
Rēzekne +16.5

Aktuāls jautājums

Kā Vidzemes pašvaldībās vērtē monumentālu valsts karogu izvietošanas ideju? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Ar ko gan iekārdināt vēlētājus?

Partija “Saskaņa”, startējot 12. Saeimas vēlēšanās, aktīvi mēģina sevi pozicionēt kā sociāldemokrātisku partiju. Pirmsvēlēšanu reklāmās partija arī aģitē, ka Latvijai būtu vajadzīgs Zviedrijas sociālais modelis.

Kas, jūsuprāt, grāvis KNAB prestižu?
LDZ prezidents: Ukrainas krīzes dēļ dzelzceļš zaudējis pusmiljonu tonnu kravuUkrainas krīzes dēļ "Latvijas Dzelzceļa" (LDz) zaudējis pusmiljonu tonnu kravu, trešdien Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" teica LDz prezidents Uģis Magonis.
Reklāma
"Dienā bez auto" norisināsies velobraucieni un zibakcijasValmierā, Ventspilī un Kuldīgā 22. septembrī norisināsies velosipēdistu vienības brauciens, kā arī zibakcija.
Malka vai granulas? Abi!
Pēdējais brīdis domāt par apkures sistēmas sakārtošanas labāko variantu

Daugavā pie Mangaļsalas izlaidīs 2000 izmirstošo Baltijas storu mazuļusPārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta "BIOR" zivju audzētava "Tome" 16. septembrī Daugavā pie Mangaļsalas izlaidīs 2000 Baltijas storu mazuļus.

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
38
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
34
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
41
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
37
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
38

Mednieku galerijas

Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
33
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
82
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1117
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
107
Roberts ar brašuli
113
No torņa līdz tornim
. Apceļojot skaistākos un savdabīgākos Latvijas dievnamusPēc jauniem iespaidiem un brīnišķīgiem atklājumiem nebūt nav jādodas pāri robežām uz tālām zemēm.
Zinātnieki no 16 valstīm piedalīsies konferencē par dzintaruŠī gada 19. – 21. septembrī Rīgā, Latvijas Universitātes Lielajā aulā Eiropas kultūras galvaspilsētas gada ietvaros notiks starptautiska konference "Baltijas dzintars pāri laikam un robežām".
Gedelonas pils Francijā top ar 13. gadsimta būvmateriāliem un paņēmieniem Nesen izmantoju iespēju iekāpt (vārda diezgan tiešā nozīmē) vēsturē. Proti, ir vietas, kurās mūsdienu cilvēkam ir iespēja pastaigāties pa vidi, kas ir maksimāli pietuvināta kādam vēstures laika posmam un notikumam.
Atrastas leģendārā Ši Huandi vecmāmiņas kapenesĶīnā atrasts pirmā imperatora Ši Huandi vecmāmiņas apbedījums – otrs lielākais šajā valstī aiz paša imperatora Terakotas armijas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman