+13.3°C
Elma, Elna, Menarda
Otrdiena, 30. septembris, 2014
Fotostāsts
"Ekonomistu apvienība 2010" atzinīgāk vērtē "Latvijas attīstībai" un NA programmasPartiju programmas tika vērtētas vairākos tematiskajos blokos - programmas ilgtspēja un saturīgums, sabiedrības attīstība, makroekonomiskās jomas jautājumi, tiesiska valsts, kā arī veselības aprūpes un drošības jomas.
Kura partija būs jūsu favorīte 12. Saeimas vēlēšanās?
Ukraina lūgs Latviju iesaistīties kā trešajai pusei lietās pret Krieviju ECT (2)Ukraina oficiāli vērsīsies pie Latvijas valdības ar priekšlikumu iesaistīties kā trešajai pusei trīs lietās, ko Ukraina ierosinājusi pret Krieviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā (ECT), pirmdien paziņojusi Ukrainas Tieslietu ministrija.
EK fotokonkursā pirmo reizi uzvaras laurus plūc Latvijas pārstāveKopumā galvenās balvas saņem trīs valstu pārstāvji – Latvijas, Lietuvas un Portugāles.
"Saskaņa" iesniedz Saeimā parakstus "Citadeles" pārdošanas pārtraukšanaiPartija "Saskaņa" šodien iesniedza Saeimā vairāk nekā 10 300 parakstu, kas savākti portālā "manabalss.lv", lai pārtrauktu bankas "Citadele" pārdošanu.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Konkursa laikā cer savākt rekordlielu izlietoto bateriju apjomu (1)Uzņēmums "Zaļā josta" devīto gadu pulcēs Latvijas skolēnus un bērnudārzu audzēkņus kopējā izlietoto bateriju vākšanas konkursā "Tīrai Latvijai!", kura laikā plānots savākt rekordlielu izlietoto bateriju apjomu.
Madonā atklāta Latvijā pirmā savvaļas putnu rehabilitācijas stacijaRehabilitācijas stacija izveidota uzņēmuma "Latvijas Valsts meži" vecākā vides speciālista Uģa Bergmaņa lauku sētā, Barkavas pagasta "Titkalnos".
Rīga +13.3
Alūksne +10.8
Daugavpils +12.3
Saldus +12
Liepāja +14.2
Jelgava +14.3
Ventspils +12.9
Limbaži +12
Madona +12.0
Rēzekne +12.2

Aktuāls jautājums

Kādas interešu izglītības iespējas pieejamas jūsu skolā? Iesūti savu viedokli

Kā panākt, lai bērni ēstu veselīgāk?
Lauksaimnieki: jaunajai Saeimai būtu jārisina ar embargo saistītās problēmasJaunievēlētajai Saeimai lauksaimniecības jomā steidzami būtu jārisina ar Krievijas noteikto pārtikas produktu importa embargo saistītās problēmas, aģentūrai BNS pastāstīja aptaujātie lauksaimnieku pārstāvji.
Nodokļu likmes drīkstēs mainīt ne biežāk kā reizi gadāGrozījumi sniegs uzņēmējiem garantiju par nodokļu sistēmas stabilitāti un nodrošinās savlaicīgu informāciju par gaidāmām izmaiņām, norāda finanšu ministrs Andris Vilks.    
Netīrīts skurstenis – ugunsbīstams! Glābēji aicina pirms ziemas iztīrīt dūmvadusIestājoties vēsākam laikam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki aizvien biežāk sastopas ar gadījumiem, kad ēkās dūmvados deg sodrēji, gruzd vai deg pārsegums pie dūmvada. Tas liecina, ka iedzīvotāji nav sagatavojušies ziemas sezonai – dūmvadi nav iztīrīti, apkures sistēmas - bojātas.
Izvērtē EK viceprezidentu un komisāru amata kandidātusVakar ar maltieša Karmenu Vellas, zviedrietes Cecīlijas Malmstrēmas, horvāta Nevana Mimiča un vācieša Gintera Etingera iztaujāšanu Eiropas Parlamenta deputāti sāka vētīt mēneša sākumā Eiropas Komisijas topošā prezidenta Žana Kloda Junkera piedāvātos komisāru amata kandidātus.
Zobu sargi – fluorīdi: kādos tīrīšanas līdzekļos tie ir un ko dodVēl nesen uzskatīja, ka pasaulē kariess samazinās, tomēr pēdējā laikā tā izplatība atkal pieaugusi. No zobu bojāšanās nav pasargāts neviens. Vislabākais palīgs, lai stātos tai pretim, ir fluorīdi. Kur tos atrast un kādā veidā nogādāt mutes dobumā?
Reklāma
Lielākais no "Transit" saimes"Ford" pakāpeniski turpina atjaunot savu vieglā komerctransporta modeļu klāstu. Jau zināmajiem "Transit Connect" un "Transit Custom" šogad klāt nākuši "Transit Courier" un vienkārši "Tran­sit".
Pirms foreļu lieguma Kad skarbajā un skaistajā zviedru zemē bijām krietni ievingrinājuši roku varavīksnes foreļu tvarstīšanā, devāmies uz upi, lai mēģinātu paspēkoties ar kādu no teju vai teiksmām apvītajām karaliskajām strauta forelēm.

Makšķernieku stūrītis

Zviedrijas skaistums
27
Sīkums, bet patīkami
19
Sīkums, bet patīkami
8
Forele, vasaras izskaņā
67
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
52

Mednieku galerijas

Ilgi vaktējām, līdz novaktējām.
2107
Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
77
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
2126
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1189
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
162
Zelta lapas Latvijas novados: jābrauc baudīt rudens krāšņumuRudens skati Skaistkalnes kritenēs, uz Slīteri no Miķeļbākas, Kalsnavas arborētumā un Pilskalnes Siguldiņā
Atgriežas no ekspedīcijas Vorkutā un Intā (2)Šoreiz bija jūtams, ka režīms «piegriež», pēc atgriešanās no kārtējās Sibīrijas Bērnu fonda ekspedīcijas Krievijā teic ceļojuma organizatore režisore Dzintra Geka.
Krievijas informatīvais karš un tā upuri
 (23)Naidnieks neģēlīgi uzbruka mūsu lidmašīnām, kas miermīlīgi bombardēja viņa pilsētas. Šie ironijas meistara Karela Čapeka vārdi nāk prātā, vērojot Kremļa

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman