+12.4°C
Verners, Muntis
Piektdiena, 19. septembris, 2014
Fotostāsts
"Aizsargātie" elektrības lietotāji Saeima galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Elektroenerģijas tirgus likumā, kas ļaus trūcīgiem un mazturīgiem iedzīvotājiem, kā arī daudzbērnu ģimenēm arī pēc elektroenerģijas tirgus atvēršanas 2015. gada janvārī maksāt par elektrību pēc samazināta tarifa.

Mediķu himna "Nav naudas, nav naudas..." (5)Vai 20 valsts neatkarības gadi nav bijis pietiekams laiks, lai pārbaudītu veselības aprūpes nozares efektivitāti?
Atklāj piemiņas zīmi ebreju slēpējiemVakar Rīgā pie nama Brīvības bulvārī 32 atklāta piemiņas zīme, atgādinot, ka šajā ēkā laika posmā no 1941. līdz 1944. gadam tika slēpti režīma vajātie ebreji.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Iedibina Cimzes balvu kultūrizglītības pedagogiemLatvijas Nacionālais kultūras centrs (LNKC) iedibina Cimzes balvu un aicina tai izvirzīt Latvijas profesionālās ievirzes un profesionālās vidējās izglītības iestāžu pedagogus kultūrizglītības jomā – mūzikā, mākslā, dizainā un dejā.
Jo vairāk iedzīvotāji iesaistās paši, jo labāk izprot pašvaldības darbu"Un kā tu sāc savu dienu?" jautā tukumniece pilsētas jauniešu pašu uzņemtā filmiņā, kas popularizē gan aktīvu dzīvesveidu, gan skaisto pilsētu, kas ikvienu aicina braukt "uz Tukumu pēc smukuma".
Rīga +12.4
Alūksne +10.7
Daugavpils +10.5
Saldus +11.3
Liepāja +12.2
Jelgava +10.0
Ventspils +12.0
Limbaži +9
Madona +7.7
Rēzekne +10.3
Labie pārsteigumi pat atkritumu savākšanas vietāDundagas novada iedzīvotājs, ilggadējs "LA" lasītājs Miervaldis Ceimurs pateicas profesorei Inesei Vaiderei par rakstu "Vai padomju armija ir izvesta?", kas publicēts "LA" 29. augusta numurā.

Aktuāls jautājums

Kā Vidzemes pašvaldībās vērtē monumentālu valsts karogu izvietošanas ideju? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Viss jāapgūst no jauna!

Šonedēļ “Vienotības” rindās uzņemts Eiropas Savienības attīstības komisārs Andris Piebalgs. Ministru prezidente Laimdota Straujuma vakar LNT izteicās, ka ļoti priecātos, ja Piebalgs būtu gatavs stāties valdības vadītāja amatā, taču uzreiz pēc Saeimas vēlēšanām tas, visticamāk, nenotikšot. Straujuma teica, ka Piebalgs atgriežas Latvijā tikai oktobra beigās un “viņam vajag laiku, lai saprastu, kas notiek Latvijā”. Arī “Vienotības” ģenerālsekretārs Artis Kampars aģentūrai LETA izteicies, ka Piebalgs bijis prom no Latvijas politikas ilgāk nekā desmit gadu un nav gatavs uzreiz sākt aktīvu politisko darbību. Viņš sākotnēji vēloties iepazīties ar aktualitātēm.

Vai Latvijas drošības dienesti būtu jāreformē?
Lauksaimnieki vairākus maksājumus līdz gada beigām saņems avansā Saistībā ar finanšu grūtībām, ko daļai Latvijas lauksaimnieku izraisījis Krievijas noteiktais produktu importa aizliegums, Zemkopības ministrija (ZM) vairākus maksājumus līdz šā gada beigām plānojusi izmaksāt avansā.
Bankas "Citadele" investoru prioritātes - vietējais tirgus un akciju kotēšana biržāLatvijas valdība par piemērotāko bankas "Citadele" pircēju ir atzinusi ASV investorus, jo tie ir gatavi maksāt "godīgu cenu" un piedāvājuši spēcīgu redzējumu bankas attīstībai
Atvieglos pirmā mājokļa iegādi ģimenēm ar bērniemSaeima ceturtdien galīgajā lasījumā kā steidzamus pieņēma Patērētāju tiesību aizsardzības likuma grozījumus, kas atvieglos pirmā mājokļa iegādi ģimenēm ar bērniem.
Pērn Alojas seniori ar riteni jau nobraukuši 750 km, iepazīstot novada vēsturiskās vietas
"Ar velosipēdu iesaku braukt visiem, sevišķi veciem cilvēkiem, jo tas uzlabo veselību, taču, sēžot mājās, sāp gan dibens, gan galva," ar smaidu saka Alojas Senioru biedrības velotūrisma grupas vadītājs Elmārs Muķelis.
“Mājas Viesis” 19.09.2014.MĀJAS VIESIS – ŽURNĀLS VISAI ĢIMENEI! Aizraujošs žurnāls par aktuālu un mūžīgu tematiku ar kultūrvēsturisku un nacionālu ievirzi. Interesanti cilvēki, svarīgi notikumi,
Reklāma
Konkursā par 20 fotoradaru piegādi pieteikušies divi pretendenti - "Reck" un "Doma"Direkcija joprojām cer, ka pirmos radarus izdosies ieviest jau šogad.
Malka vai granulas? Abi!
 (1)Pēdējais brīdis domāt par apkures sistēmas sakārtošanas labāko variantu

Ēdam vārnas! "LA" uzaicina rakstnieku Albertu Belu uz pusdienām no vārnas gaļas (22)Rakstnieks Alberts Bels tagad zina, kā garšo vārnas gaļa

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
42
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
40
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
48
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
45
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
46

Mednieku galerijas

Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
35
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
85
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1122
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
114
Roberts ar brašuli
116
Piedalies konkursiņā un ej uz krāšņo opereti "Klīvija"!Mūzika, vokāls, deja, krāšņi tērpi un gaismu spēles plaši starptautiski atzītā mūziklu un filmu mūzikas komponista Niko Dostāla labākajā, Latvijā sen nedzirdētā skatuves darbā  – ritmiski un muzikāli valdzinošajā  operetē "Klīvija".
Igaunija joprojām pārsteidzNākamvasar "Lotes zemē" būs vismaz trīs jauni tēli, kas runās latviski
Zinātnieki no 16 valstīm piedalīsies konferencē par dzintaruŠī gada 19. – 21. septembrī Rīgā, Latvijas Universitātes Lielajā aulā Eiropas kultūras galvaspilsētas gada ietvaros notiks starptautiska konference "Baltijas dzintars pāri laikam un robežām".
Astrālais kaķis, svētais jērs. Mistiskie dzīvnieki - cilvēku un dievu sabiedrotieDzīvniekiem allaž ierādīta nozīmīga vieta cilvēku dzīvē. To klātbūtne gan biedējusi, gan rosinājusi iztēli, daudzus no tiem cilvēki savulaik kaismīgi pielūdza, uztverot par dievu vēstnešiem, vai pat uzlūkoja kā dievības, uzskatot, ka paši no tiem cēlušies...
Atrastas leģendārā Ši Huandi vecmāmiņas kapenesĶīnā atrasts pirmā imperatora Ši Huandi vecmāmiņas apbedījums – otrs lielākais šajā valstī aiz paša imperatora Terakotas armijas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman