Fotostāsts
Gapoņenko sapņo par "krievu Maidanu" Rīgā (12)Viens no redzamākajiem "Nepilsoņu kongresa" aktīvistiem Aleksandrs Gapoņenko internetā jūsmo par Ukrainas austrumos notiekošajiem nemieriem un cer arī Rīgā sarīkot "krievu Maidanu". 

Rinkēviča greizais šāviens
 (1)Kritizējot Nacionālo apvienību, ārlietu ministrs vēršas pret "Vienotības" sabiedrotajiem Eiropas Parlamentā
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Aizsardzības akadēmija šogad uzņems 80 kadetus; aicina uz Atvērto durvju dienuLatvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija šogad uzņems 80 kadetus, un interesenti, kuri vēlas kļūt par Latvijas armijas virsniekiem, 10.maijā aicināti uz Atvērto durvju dienu.
Rīga +2.0
Alūksne -1.6
Daugavpils -3.7
Saldus +0.7
Liepāja +4.9
Jelgava -3.0
Ventspils +5.4
Limbaži -1
Madona -3.9
Rēzekne -2.8

Aktuāls jautājums

Kādi ir studentu plāni pēc studiju pabeigšanas? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Stipro brauciens Vecpiebalgā
Vai atbalstāt NATO bāzes izvietošanu Latvijā?
Divi miljoni eiro – Latgales fermā (1)Preiļu novada Aizkalnes pagasta "Gaigalās" vakar atklāta jauna ferma 500 slaucamām govīm. Fermas būvniecība īstenota ar Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu atbalstu.
Dzelzceļš pelna un balsta tranzītu"Latvijas dzelzceļa" peļņu valsts virzīs jauno vilcienu iepirkumam.
Reklāmas raksts
Pērn lielākais nekustamo īpašumu darījums - bijušās "Hotel de Rome" pārdošanaPagājušā gada lielākais nekustamo īpašumu darījums Latvijā bija bijušās viesnīcas "Hotel de Rome" pārdošana par 13,2 miljoniem eiro, liecina biznesa žurnāla "Kapitāls" publicētais pagājušā gada nekustamo īpašumu vislielāko darījumu "Top 70".
Grūtnieču Sporta klubs aicina nepadoties pavasara nogurumamGrūtnieču Sporta klubs aicina topošās māmiņas pievienoties Sieviešu skrējiena āra treniņiem – līdz lielajam soļojumam vēl atlikuši trīs treniņi: 16., 23., un
Stiprā dzimuma vājās vietas veselībāPie urologa vīrietim ir vērts aiziet pat tādēļ, lai pārrunātu problēmas, ko ar citiem neērti apspriest, vai lai noskaidrotu nezināmo.
Māja Lieldienu noskaņās - krāsās, materiālos, dekorosPēc mājas uzpošanas svētkus ieaicina ar dekoriem un pavasarīgi klātu galdu
.
Divdesmit vienkārši triki, kā piemānīt ēstgribu un notievētIzturēt diētu līdz galam varot tikai 20 prpcenti tievētāju, bet apetīti var piemānīt salīdzinoši vienkārši.
Reklāma
Atkal kādam pēdējais koks (1)Atkal ātrs auto, atkal ekipāža, kurā visu triju dalībnieku gadu summa viena kārtīga mūža garumu nesasniedz. Atkal grāvis un koks, kurš izrādās stiprākais. 

Vienkoča krēslu interesantu dara kokgriezumi
Visdižākais masīvkoks ir koka stumbrs, jo tur koks vēl atrodas savā pirmatnējā stihijā.
Ar grunteni un pludu uz vimbāmKad ūdens kļuvis dzidrs, bet vēl ir auksts, ir piemērots brīdis vimbu copei.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman