+9.8°C
Elīza, Lizete, Zete
Otrdiena, 2. septembris, 2014
Foto stāsts
Ukrainas aizsardzības ministrs brīdina par "lielu karu" ar Krieviju (4)"Mūsu mājās ir ienācis liels karš, kādu Eiropa nav redzējusi kopš Otrā pasaules kara laikiem. Diemžēl šādā karā zaudējumi netiks rēķināti simtos, bet gan tūkstošos, pat desmitos tūkstošu."
Teroristu karogi atkal plīvo Rīgā (9)Nedēļas nogalē vairāki cilvēki Daugavgrīvā Bolderājā bija ievērojuši Ukrainā karojošo prokrievisko teroristu simbolus – "Jaunkrievijas" un Doņeckas "tautas republikas" karogus.
Valdībai jau 15 padomes (1)Laimdotas Straujumas ("Vienotība") vadītais Ministru kabinets nesen apstiprinājis Ārlietu ministrijas iniciatīvu izveidot Latvijas Ārējā tēla politikas koordinācijas padomi. Tā ir jau 15. padome pie pašreizējā Ministru kabineta. 

Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Foto: svinīgi tērpi, ziedi un smaidi - sākas jaunais mācību gadsŠodien sākas jaunais mācību gads, kad durvis vērušas 773 valsts un pašvaldību vispārizglītojošās skola un mācības sākuši gandrīz 200 000 skolēnu.
Valmierā iesvētīta jauna katoļu baznīcaIepriekš Valmieras draudze pulcējās 1937. gadā no Višķiem pārvestā koka baznīciņā. Taču šaurība draudzei radīja zināmas neērtības. 2008. gadā radās iespēja jauna dievnama izveides ieceri pārvērst realitātē.
Rīga +9.8
Alūksne +11.3
Daugavpils +12.6
Saldus +10.0
Liepāja +11.9
Jelgava +8.7
Ventspils +13.8
Limbaži +11
Madona +11.4
Rēzekne +11.1

Aktuāls jautājums

Vai mazās skolas satrauc nelielais skolēnu skaits klasēs?
 Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Ļoti sarežģīta izvēle

Rietumvalstu līderi un diplomāti ļoti piesardzīgi reaģējuši uz Krievijai iebrukumu Ukrainā. Vairāku valstu pārstāvji pieprasījuši Krievijas paskaidrojumu, bet nekādi citi lēmumi nav pieņemti. “Neviens nevēlas sapīties ar Putinu, un viņa noliegums, ka Krievija būtu iesaistījusies Ukrainas konfliktā, dod iespēju ES valstu līderiem nespert konkrētus pretsoļus,” raksta pazīstamais britu laikraksts “Independent”. Laikraksts pieļauj, ka vienīgais, ko rietumu valstis darīs, būs jau iepriekš ieviesto sankciju pastiprināšana. Arī izdevums “Financial Times” norāda, ka NATO “joprojām nav ko likt pretī Maskavas izstrādātajai taktikai, kuru tā izmanto Ukrainas konfliktā”.

Kā vērtējat Latvijas izglītības sistēmas darbību?
Kā mājas apstākļos var iegūt bišu maizi?Kāres ar bišu maizi parasti iegūst vasaras beigās, kad gatavo saimi ieziemošanai un atņem liekos, bišu neapdzīvotos rāmjus. Tas, cik daudz katrā stropā būs labuma, atkarīgs no saimes, laika apstākļiem aizvadītajā sezonā un barības bāzes. Tāpēc bišu maize tirgū mēdz būt deficīta prece.
"Fazer" grupa ceptuvē Latvijā investēs vairāk nekā piecus miljonus eiroLai paaugstinātu ražošanas procesu efektivitāti, "Fazer" investēs jaunas ražotnes izveidē un esošās maiznīcas paplašināšanā Ogrē.
Miera osta ar spociņu
. Ciemos Bulduru sakoptākajā sētā (1)Uldis, Vita, Odeta Dita un Artūrs Dzeņi par jūrmalniekiem sevi sauc jau divdesmit gadus. Tieši pirms tik ilga laika ģimene savā īpašumā ieguva māju ar bagātīgu vēsturi Bulduros.
Ķermenis kā barometrs. Kāpēc hroniskas kaites saasinās noteiktos laika apstākļosDaži, galvenokārt veci cilvēki, ir kā barometri, jo pēc sajūtām spēj pareģot laiku. Kaut gan citi par to smīn, parasti šīs prognozes patiešām piepildās. Kāpēc laika apstākļi mēdz ietekmēt pašsajūtu un veselības stāvokli?
19 vienkāršas un tomēr viedas mācības no Marijas Montesori vecākiem (1)Lasītākie 1.Horoskopi 2.septembrim. Izmanto iespēju ietekmēt pasauli 2.Ko mācīties, lai karjera sekmētos? Profesijas izvēles horoskops visām zodiaka zīmēm (1) 3.Vai partija “Saskaņa”
Reklāma
Vai nevar bez "sensācijām"?
 (3)Kā ietekmēt braucēju ieradumus
"G Watch R" viedpulkstenisBerlīnē notiekošajā izstādē "IFA 2014", prezentēta jauna "Android WearTM" operētājsistēmas ierīce "LG G Watch R", kas būs pasaulē pirmā pulksteņa veida mobilo sakaru ierīce.
Vasarā izņemti 2462 nelikumīgi zvejas rīki, uzlikti sodi 22 878 eiro apmērāDiemžēl, salīdzinot darba rezultātus ar pagājušo gadu, redzams, ka atklāto zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārkāpumu skaits šajā periodā nav samazinājies. Vasarā maluzvejnieki visbiežāk zivju ieguvei izmanto zvejas tīklus un naktsāķus.

Makšķernieku stūrītis

Ugunskurā ceptas garšo labi...
5
Stundas laikā Gruzijā var saķert līdz 5 forelītēm...
5
Tā foreļo gruzīni 3 km no Dagestānas robežas.
4
Bula laikā plēsoņu aktivitāte samazinās. Tāpēc iesaku pamēģināt noķert ar spiningu miermīlīgās zivis. Vakar nelielā upītē man izdevās noķert vairākus baltos sapalus, jeb teibas. Lielākā bija apmēram 350 gr smaga. Veiksmīgākais māneklis bija balts 15 mm liels rotējošais vizulis.
129
Decembris, auksti, ezers palēnām sāk aizsalt.
38

Mednieku galerijas

Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
13
Roberts ar brašuli
48
Līdz lūšu medībām vēl tālu, līdz decembrim. Bet jau tagad pa druskai mana kaķa darbības.
160
Vērojot šādu ainu kļūst skumji, iedomājoties, kas būs nākamgad vai vēl pēc diviem gadiem.
218
Pīles šogad sākas 9.augustā. Tā gāja pagājušā gadā, kā būs šogad?
88
Daudzveidīgā SardīnijaGatavojoties doties uz Sardīniju, palaikam iemetu skatu pasaules ziņu lentē, lai uzzinātu, kas tad šajā Vidusjūras salā notiek.
Hitlera mājā grib iekārtot holokausta muzejuDivstāvīgais nams, kurā savu bērnību aizvadījis vēlākais nacistiskās Vācijas vadonis Ādolfs Hitlers, pēdējos gados Austrijā kļuvis par karstu diskusiju objektu, un Austrijas amatpersonas beidzot izlēmušas to pārvērst par holokausta muzeju un pārdēvēt par "Atbildības māju".
Polijā piemin Otrā pasaules kara sākumuGdaņskā Polijas ziemeļos vakar pieminēja 75. gadadienu kopš Otrā pasaules kara sākuma.

Arheologi Ukrainā "jaunā Katiņā" atrod 950 komunistu upurus (2)Polijas un Ukrainas arheologi Volodimiras-Volinskas pilsētā Ukrainas rietumos atklājuši 950 komunistiskā režīma upuru apbedījumus.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman