Brīdinājums +8.4°C
Vanda, Veneranda, Venija
Otrdiena, 23. septembris, 2014
Fotostāsts
Krievijas laikraksts: ES varētu pakāpeniski atcelt sankcijasKrievijas laikraksts “Kommersant”, atsaucoties uz avotiem Briselē, informē, ka nākamajā nedēļā Eiropas Savienība varētu sākt pārskatīt pret Krieviju noteiktās sankcijas.
Par KM valsts sekretāru kļuvis Sandis VoldiņšPirms tam Voldiņš bijis "IUS Consult" valdes loceklis, kā arī strādājis par juriskonsultu vairākās valsts iestādēs - Valsts kancelejā un Nacionālajā kino centrā. Voldiņš iepriekš bijis arī KM parlamentārais sekretārs.
ZZS aicinās Lembergu kļūt par premjera amata kandidātuJa Lembergs piekritīšot kļūt par kandidātu premjera amatam, bez viņa joprojām tiks izskatītas arī labklājības ministra Ulda Auguļa, aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa un zemkopības ministra Jāņa Dūklava kandidatūras.
Nedēļas nogalē Centrāltirgū notiks Ražas svētkiPasākumā ģimenes ar bērniem varēs piedalīties rudens velšu darbnīcā, kurā būs iespējams izgatavot savu rudens veiksmes talismanu no dažādām rudens veltēm. Visi talismani tiks izstādīti un piedalīsies konkursā, bet labāko darbu autorus apbalvos
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Partijas zinātniekiem sola palielināt finansējumu Visu politisko spēku pārstāvji zinātniekiem solīja palielināt finansējumu zinātnei, atšķīrās vien naudas summas un idejas, kur ņemt finansējumu.
Ciemos: 1000 leduspuķu un ziedoša krāsu pārbagātība Bišofu dārzā Rūjienā Dabā visas krāsas ir skaistas un neplēšas savā starpā," saka Rūjienas skaistā, vairākkārt godalgotā dārza īpašniece Maiga Bišofa. Viņas dārzs ir košs un krāsains visas trīs sezonas, no pavasara līdz rudenim. Vienas puķes nomaina citas, un sākas viss no gala.
Rīga +8.4
Alūksne +5.6
Daugavpils +9.9
Saldus +8.1
Liepāja +10.3
Jelgava +8.0
Ventspils +9.5
Limbaži +6
Madona +5
Rēzekne +8.3

Aktuāls jautājums

Kāda šogad padevusies kartupeļu raža?
 Iesūti savu viedokli

Vai ieklausāties politiķu solījumos pirms vēlēšanām?
Palielina kredītu garantiju apmēru lauksaimniekiemGrozījumu lauksaimniecības un lauku attīstības kredītu garantēšanas kārtībā izstrādāti, lai sniegtu atbalstu primāro lauksaimniecības produktu ražotājiem, jo īpaši tiem, kuri eksportēja produkciju uz Krieviju.
Valsts uzņēmumu valdes locekļiem būs jābūt nevainojamai reputācijaiValdes vai padomes locekļu kandidātu atlasei būs jāpiemēro vairāki pamatkritēriji - valsts valodas un svešvalodu zināšanas, atbilstīga izglītība un darba pieredze, kā arī nevainojama reputācija.
Ērika Oša zīmējums
Cilvēks ir vissvarīgākais!

Eiropas Parlamenta deputāte Iveta Grigule esot lūgusi viņas pārstāvēto Brīvības un tiešās demokrātijas Eiropas grupu un tās līderi Naidželu Faridžu saudzēt Valdi Dombrovski viņa uzklausīšanas procedūrā Eiropas Parlamentā, lai ieņemtu Eiropas Komisijas viceprezidenta amatu. “Esmu lūgusi Dombrovska kungu nemocīt, jo viņš ir labākais šobrīd pieejamais Latvijas kandidāts,” aģentūrai LETA teikusi Grigule.

Vai kāpuri sēnēs kaitē veselībai?Esmu dzirdējusi, ka nevajadzētu ēst sēnes, kuras kaut vai mazliet izvagojuši tārpi. Kā rīkoties?
 GUNITA S. RĪGĀ
Reklāma
"Latvijas Gada auto 2015" pretendentu kopīgais testa izbrauciens
Aizvadītajā sestdienā pirmā rudens testa 300 kilometrus ar 14 uz titulu pretendējošiem auto veica 17 žūrijas biedri.
Nolīgt darbā baktērijas! Kā darbojas bioloģiskās attīrīšanas iekārtaKad saimnieks nolīgst sev darbā baktērijas, proti, mājās ierīko bioloģiskās attīrīšanas iekārtu, viņš nosacīti apņemas tās ne vien regulāri barot, bet arī periodiski apkopt. Ko der ielāgot, lai kopdzīve veidotos ilga un laimīga?

Ēdam vārnas! "LA" uzaicina rakstnieku Albertu Belu uz pusdienām no vārnas gaļas (29)Rakstnieks Alberts Bels tagad zina, kā garšo vārnas gaļa

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
54
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
45
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
64
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
52
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
55

Mednieku galerijas

Ilgi vaktējām, līdz novaktējām.
36
Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
51
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
109
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1151
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
140
Rozā pankūkas, amulets veiksmei, kuriozi viesnīcās. Ceļojumā pa mazāk zināmo Krieviju"Neatstumsim mūsu miesās raženo kaimiņieni! Jā, viņai tīk savu kuplumu vairot uz citu rēķina, bet, ja būsim saprotoši pret tās īpašo dvēseli un smago pagātni, varbūt tā sāks uzvesties labāk, eiropeiskāk." 

"Vairāk pašcieņas, pirksim savu!" Kā stutēja vietējos Lielās depresijas gados (4)Krievijas aizliegums ievest gandrīz visas pārtikas preču grupas no Eiropas Savienības, ASV, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas, atriebjoties par to, ka šīs valstis
Krievijas informatīvais karš un tā upuri
 (7)Naidnieks neģēlīgi uzbruka mūsu lidmašīnām, kas miermīlīgi bombardēja viņa pilsētas. Šie ironijas meistara Karela Čapeka vārdi nāk prātā, vērojot Kremļa

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman