Brīdinājums +1.1°C
Valts, Rinalds, Rinalda
Piektdiena, 31. oktobris, 2014
Fotostāsts
Jaunā valdībā būs stiprākā par iepriekšējām, uzskata prezidents (1)Valsts prezidents Andris Bērziņš ir pārliecināts, ka jaunā valdība varētu būt stiprāka par iepriekšējām.
Aptauja: puse Krievijas iedzīvotāju paredz padomju laika represiju atjaunošanu (6)Gandrīz puse Krievijas iedzīvotāju uzskata, ka valstī atkal varētu tikt izvērstas tādas pašas represijas pret politiskajiem disidentiem kā Padomju Savienības laikā, atsaucoties
Sinoptiķi novembri prognozē siltāku par normuPamatā nokrišņi būs lietus, noturīgas sniega segas veidošanās neesot gaidāma.
Tiesībsargs lūdz KNAB vērtēt Viņķeles izteikumus par ministru nereģistrētajiem ienākumiemJansons uzskata, ka deputātes apgalvotais par nedeklarētiem ministru ienākumiem nekādā gadījumā nevar tikt uzskatīts par tiesiski iespējamu un sabiedrībā pieņemamu situāciju.
Kaimiņš nesaprot ordeņa piešķiršanu Dombrovskim, Lembergu aicina uz "Suņu būdu" (12)Viņš ar savu darbību parlamentā vēlas "ieviest veselo saprātu".
Foto: Zombiju parāde Rīgā par godu Helovīnam (1)Par godu Helovīna vakaram piektdien Rīgā norisinājās raiba zombiju parāde.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Topošā izglītības ministre: Latvijas izglītības sistēmā pietrūkst izcilības un inovāciju (9)"Es teiktu, ka vārdi "izcilība" un "inovācijas" ir kaut kas, kas mūsu izglītības sistēmā varētu būt pārstāvēti vairāk," viņa atzina.
Rīga +1.1
Alūksne +0.6
Daugavpils +2.6
Saldus -1.3
Liepāja +2.7
Jelgava -2.8
Ventspils +1.3
Limbaži -3
Madona +3.8
Rēzekne +2.0
Kur Tu esi šonakt? Kara laikā rakstīta vēstule vīram (5)God. redakcija! No maniem 94 gadu atmiņu krājumiem šīs ir spilgtākās, kuras ik gadu atkārtojas. Ceru, ka jūsu lasītāju vidū arī vēl ir šī tālā 1944. gada bēgļu ceļa braucēji. Lai visi sveicināti!

Aktuāls jautājums

Kā ideju par tautas vēlētu prezidentu vērtē pašvaldību vadītāji? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Biznesa ideja!

Augstākā tiesa sākusi skatīt partijas “Saskaņa” lūgumu pilnībā vai daļēji atcelt 12. Saeimas vēlēšanu rezultātus Latgalē, kam pamatā ir aizdomas par balsu pirkšanu par labu “Vienotības” kandidātam Dzintaram Zaķim. Tiesa uzklausījusi vairākus lieciniekus, taču noraidījusi “Vienotības” advokāta lūgumu izsaukt 78 lieciniekus, kas apliecinātu, ka Zaķis ievēlēts godīgi.

Kā vērtējat notikumu attīstību ap bankas "Citadele" pārdošanu?
Piena kvotas pārpilde varētu būt 5%; brīdina par piena "melno tirgu""Skaidrs, ka pienu grāvī neviens nelies, bet kur likt pārpalikušo pienu? Tā kā iepirkumu cena ir zem pašizmaksas, zemnieki meklēs iespējas pārpalikušo pienu laist tirgū pa jebkādiem ceļiem," brīdināja piena kooperatīvu vadītāji.
Atvieglo īpašumu ierakstīšanu zemesgrāmatā (1)Izmaiņas paredz, ka noteiktos gadījumos datu aktualizācija zemesgrāmatā notiks bez nekustamā īpašuma īpašnieka tiešas iesaistes jeb vēršanās zemesgrāmatu nodaļā.
Vērtējumam nodos 26 jaunas dejasSestdien, 1. novembrī, Ogres Kultūras centrā notiks XIX Jaunrades deju konkursa pirmā kārta, kurā piedalīsies 15 deju autori ar 26 dejām.
Rehabilitācijā jaunas metodes palīdz ātrāk atkal pilnvērtīgi kustētiesReizēm cilvēks jūtas neizsakāmi laimīgs, ja spēj veikt pavisam vienkāršas darbības, piemēram, apģērbties, noturēt krūzi vai satvert pildspalvu, lai parakstītos.
Septiņi savādi, bet izplatīti sapņi grūtniecības laikā. Ko tie patiesībā nozīmē?Ja jūsu sapņi grūtniecības laikā ir kļuvuši neparasti, jūs neesat vienīgā. Daudzi grūtniecības laika sapņi ir tikpat dīvaini kā jūsu, un tam ir noteikti iemesli.
13 veidi, kā izrādīt mīlestību pašai sevAizejiet uz tikšanos pašam ar sevi – tas varētu būt gājiens uz teātri, kinoteātri vai vakariņas restorānā.
Reklāma
Latvijas ceļos – visu laiku raženākais rudens (3)Sals tikai mazliet pabaidīja, un ražas laiks Latvijas ceļu būvē var atkal turpināties ar pilnu sparu. Precīzi kontrolskaitļi tātad vēl tikai būs, bet prognoze rāda – šis paveikto darbu apjoma ziņā būs visu laiku labākais gads.
Latvijā radīta jauna tiešsaistes platforma uzņēmumu stila veidošanai (3)Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmējiem pieejams jauns tiešsaistes rīks - www.dizainabanka.lv. Tā ir Latvijā radīta interneta platforma uzņēmuma reklāmas materiālu izgatavošanai, ļaujot būtiski ietaupīt pasūtītāja laiku un naudu, informē platformas radītāji.
Loms, tikai velcējot pret vēju Dienā, kad Ivans Ariko kopā ar sievas māsu dēliem – Aigaru Bērtuli un Artūru Mihaļenko – devās Zebrus ezera plašumos, lai izbaudītu rudens copes jaukumus, pūta ass rietenis.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
89
Skaistules
992
Zviedrijas skaistums
103
Sīkums, bet patīkami
91
Sīkums, bet patīkami
52

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
117
Re kāds
163
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
144
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
138
Gaidot lāci (Karēlija)...
171
Mērens uzdzīvotājs TurcijāBez Mustafas autors būtu kā mazputniņš čālikušū, nomaldījies viens pats Stambulā
Vēstures muzejs aiziet no pils, atstājot atslēgu durvīs (1)Rīgas pils ugunsgrēkā Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) cietušais krājums ir atjaunots, tomēr daļai priekšmetu šobrīd sākušas parādīties negadījuma sekas.
Faraons Tutanhamons bijis invalīds un neglītenis, atklāj jauns pētījums (6)Pilnīgākā leģendārā Ēģiptes valdnieka Tutanhamona ķermeņa formu rekonstrukcija, kāda līdz šim veikta, izmantojot viņa mūmijas datortomogrāfiju un trīsdimensionālas projekcijas, liecina, ka šis faraons n

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman