+15.8°C
Armīns, Vismants, Aiga
Piektdiena, 29. augusts, 2014
Foto stāsts
Vēlēšanu gadā ministri aktīvi "demonstrē labo sirdi" (1)Naudas balvas sportistiem, Zolitūdes "Maksima" traģēdijas izmeklēšana un kompensācijas cietušajiem, humānā palīdzība Ukrainā un Gazas konfliktā cietušajiem, zaudējumi Eiropas Cilvēktiesību tiesā, vēlētāju apliecību izgatavošana uz Saeimas vēlēšanām
Deputāti čaklāk apmeklē plenārsēdesTikai divi Saeimas deputāti piedalījušies visās plenārsēdēs trīs gadu garumā, liecina Sabiedrības par atklātību – Delna apkopotie dati.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Straujuma: vidusskolēniem eksāmens fizikā un ķīmijā būs 2016.gadā (1)Pretrunīgi vērtētais ierosinājums visiem vidusskolēniem noteikt obligātu eksāmenu fizikā un ķīmijā tiks īstenots pēc diviem gadiem,
Būt pašvaldībai Eiropā
 (1)Vidzemē lūkojas pēc aktīvam, radošam un izglītotam iedzīvotājam vispiemērotākās pašvaldības
Rīga +15.8
Alūksne +14.5
Daugavpils +14.6
Saldus +15.4
Liepāja +17.3
Jelgava +16.8
Ventspils +16.8
Limbaži +17
Madona +16.2
Rēzekne +15.1

Aktuāls jautājums

Kā vērtējat noteiktos lauksaimniecības zemes tirgus ierobežojumus? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Nav te ko spirināties!

Ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis intervijā “NRA” uz žurnālista jautājumu, kāds liktenis sagaida uzņēmumu “Liepājas Metalurgs”, atbildējis: “Par “Liepājas Metalurgu” ir skaidrība. Vai nu “Metalurgs” līdz ziemas sākumam tiks pārdots investoram, kas atjaunos ražošanu, vai arī par “Liepājas Metalurgu” varam aizmirst.”

Kam jānotiek, lai Krievija pārtrauktu savu agresiju Ukrainā?
Ķīna atver piena tirguLatvijā ražotos piena produktus pēc konkrēto piena pārstrādes uzņēmumu sertifikācijas var eksportēt uz Ķīnu, paredz Pārtikas un veterinārā dienesta noslēgtā vienošanās ar radniecīgo Ķīnas iestādi.
Latvijā turpinās viesnīcu atklāšanas bums Jaunu viesnīcu atklāšanas bums Latvijā turpinās, nākamgad Rīgā papildus jau esošajām plānots atklāt vēl četras; divas no tām augstākās - pieczvaigžņu - klases. Arī 2016.gads šajā jomā neatpaliks.
Sāpes plecā nedrīkst ieilgt (1)Tās var radīt gan nervu saknīšu saspiedums, gan pašas locītavas vai apkārtējo audu bojājums.

Pret aptaukošanos – ar uztura regulēšanu skolā Aizvien lielāku satraukumu Eiropā izraisa bērnu ar lieko svaru īpatsvara pieaugums.
Reklāma
Policija jaunā mācību gada sākumā pastiprināti uzraudzīs kārtību Tuvojoties jaunajam mācību gadam, policija pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un arī kārtību sabiedriskās vietās, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.
Pārvietojama vasaras virtuve un kūpinātava (1)Šo nelielo vasaras virtuvi konstruējis Pēteris Rūķis no Priekuļiem. Galdiņam ir atvāžama daļa. Atvērtā veidā tā kalpo par aizmugurējo sienu, lai, ēdienu gatavojot, nenošļakstītos vasaras namiņš.
Brīnumainā varavīksne: ko mēs zinām par krāsaino Saules ceļu?Turklāt varavīksnes novērošanas laikā Saule vienmēr atrodas aiz novērotāja muguras, tāpēc vienlaikus novērot gan varavīksni, gan Sauli, neizmantojot īpašus optiskos instrumentus, nav iespējams.
Vasarā izņemti 2462 nelikumīgi zvejas rīki, uzlikti sodi 22 878 eiro apmērāDiemžēl, salīdzinot darba rezultātus ar pagājušo gadu, redzams, ka atklāto zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārkāpumu skaits šajā periodā nav samazinājies. Vasarā maluzvejnieki visbiežāk zivju ieguvei izmanto zvejas tīklus un naktsāķus.

Makšķernieku stūrītis

Bula laikā plēsoņu aktivitāte samazinās. Tāpēc iesaku pamēģināt noķert ar spiningu miermīlīgās zivis. Vakar nelielā upītē man izdevās noķert vairākus baltos sapalus, jeb teibas. Lielākā bija apmēram 350 gr smaga. Veiksmīgākais māneklis bija balts 15 mm liels rotējošais vizulis.
126
Decembris, auksti, ezers palēnām sāk aizsalt.
36
Vēla rudens agrs rīts, dreifējot ar dzīvo ēsmas zivtiņu pa Lielauces ezeru.
31
Pagājušā gada 17. oktobra loms Lielauces ezerā
57
Lielauces līdaciņa 2,7 kg dzīvsvarā
44

Mednieku galerijas

Roberts ar brašuli
32
Līdz lūšu medībām vēl tālu, līdz decembrim. Bet jau tagad pa druskai mana kaķa darbības.
147
Vērojot šādu ainu kļūst skumji, iedomājoties, kas būs nākamgad vai vēl pēc diviem gadiem.
198
Pīles šogad sākas 9.augustā. Tā gāja pagājušā gadā, kā būs šogad?
76
Septembra \"Medības\" numuram sākam vākts dažādus medniekstāstus. Arī par šo āzīti ir savs stāsts.
46
Daudzveidīgā SardīnijaGatavojoties doties uz Sardīniju, palaikam iemetu skatu pasaules ziņu lentē, lai uzzinātu, kas tad šajā Vidusjūras salā notiek.
Arheologi Ukrainā "jaunā Katiņā" atrod 950 komunistu upurus (1)Polijas un Ukrainas arheologi Volodimiras-Volinskas pilsētā Ukrainas rietumos atklājuši 950 komunistiskā režīma upuru apbedījumus.
Provokācija kā metode, agresija kā dzīvesveids (30)Aukstajam karam beidzoties, radās pārliecība, ka ir nodibināta jauna pasaules kārtība, kas pakļaujas skaidri definētiem likumiem.
Kazaņas mērs grib aizliegt darvinismu (8)Kazaņas mērs Ilsurs Metšins piedāvājis izņemt no skolu programmas Darvina mācību par sugu attīstību, gazeta.ru citē laikrakstu "Večerņij Kazaņ".

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman