+13.7°C
Leonīds, Leonīda
Pirmdiena, 20. oktobris, 2014
Fotostāsts
Brigmanis: ZZS gaidīs "Vienotības" atbildi par piedāvāto amatu pārdali (1)Brigmanis sacīja, ka Lemberga paustais ir loģiska pieeja pašreizējā koalīcijas veidošanas situācijā un "Vienotībai" būtu jāpadalās ar vienu no amatiem.
Porošenko: Panākta vienošanās ar Krieviju par gāzes cenu (1)Ukrainas prezidents Petro Porošenko sestdien apstiprināja, ka ir panākta vienošanās ar Krieviju par provizoriskajām gāzes cenām ziemas mēnešos. Prezidents norādīja, ka vienošanās
VM apliecina gatavību saskarsmei ar Ebolas vīrusuPasaules Veselības organizācijas (PVO) eksperti gan neredz, ka ārpus Āfrikas rietumu reģiona teritorijas varētu notikt vīrusa uzliesmojums.
Centrālcietumā, iespējams, no jaunajām psihoaktīvajām vielām miris ieslodzītaisAizvadītajā nedēļā Rīgas Centrālcietumā kādā kamerā atrasts miris notiesātais, un Ieslodzījuma vietu pārvalde (IeVP) ar aizdomām par iespējamu jauno psihoaktīvo vielu lietošanu mirušajam izmeklēšanā nozīmējusi tiesu medicīnisko ekspertīzi.
Pilotu streika dēļ atceļ "Lufthansa" reisus maršrutā Rīga-FrankfurteSaistībā ar Vācijas nacionālās aviokompānijas "Lufthansa" pilotu streiku pirmdien un otrdien, 21.oktobrī, atcelti reisi Rīga -Frankfurte, aģentūru BNS informēja starptautiskās lidostas "Rīga" Komunikācijas vienības vadītāja Sarmīte Rinmane.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Rīga +13.7
Alūksne +11.4
Daugavpils +13.5
Saldus +12.8
Liepāja +13.7
Jelgava +12.9
Ventspils +12.4
Limbaži +11
Madona +11
Rēzekne +12.3

Aktuāls jautājums

Kā pretrunīgi vērtētie Maksātnespējas likuma grozījumi ietekmēs nekustamo īpašumu tirgu? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Visu, tikai ne vesti!

Lielais vakaros bojāgājušo gājēju skaits liecina, ka sods par atstarotāju vai atstarojošo vestu nenēsāšanu ir jādubulto, uzskata Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs. Saeimā tiek vērtēta soda dubultošana, turpmāk minimālais sods varētu būt 15 eiro pašlaik noteikto septiņu eiro vietā. Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka gājējiem, kas pārvietojas pa brauktuvi vai pa ceļa nomali ārpus apdzīvotām vietām, jābūt gaismu atstarojošai vestei vai gaismu atstarojošiem elementiem iestrādātiem apģērbā. “Lai arī šī norma jau ir spēkā, cilvēku apziņa vēl nav pietiekami augsta, lai saprastu, ka veste reāli var izglābt cilvēka dzīvību,” teica Velšs.

Vai jāceļ ministru algas?
No vārdiem jāķeras pie darbiem. Saruna ar Zlatu Elksniņu -ZaščirinskuKo ārzemju investori šeit vēlas panākt – to Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes priekšsēdētājai, audita un biznesa konsultāciju uzņēmuma "PricewaterhouseCoopers" valdes priekšsēdētājai Zlatai Elksniņai-Zaščirinskai
Kādas kaites paasinās rudenī un kā to novērst, skaidro speciālistiMainoties laika apstākļiem rudenī un pavasarī, izteiktākas pārmaiņas notiek arī organismā.
Humoristisks pastāstiņš: Kā tas ir - būt trīs bērnu tēvam? (4)- Par savu galveno panākumu dzīvē es uzskatu savus trīs bērnus. Tas viennozīmīgi ir panākums. Pārliecinoša līderība alfa-tēviņš sacensībās. Kāds pērk dārgas mašīnas, kāds - izsmalcinātus pulksteņus. Man ir trīs bērni.
Reklāma
Deviņos mēnešos reģistrē par 60% vairāk luksusa klases automašīnu (1)Latvijā šogad deviņos mēnešos reģistrētas 67 jaunas luksusa klases automašīnas, kas ir par 59,5% vairāk nekā attiecīgajā laikā gadu iepriekš.
Vilku radu būšana (1)Latvijas vilku gēnu pētnieki 9. Baltijas terioloģijas konferencē šodien ziņos par pirmajiem izpētes rezultātiem.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
41
Skaistules
532
Zviedrijas skaistums
77
Sīkums, bet patīkami
62
Sīkums, bet patīkami
38

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
50
Re kāds
87
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
99
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
104
Gaidot lāci (Karēlija)...
134
Ar teleskopu rudens debesīs jeb ko var novērot Latvijas observatorijāsBaldones observatorijā medī arī asteroīdus, jo atklāta vien desmitā daļa no tādiem, kas var apdraudēt Zemi
"Gulošam iešauts galvā". Beidzot iegūst Centrālcietuma slaktiņa ekshumāciju protokolusDaudzi būs pazīstami ar baisajiem nostāstiem par padomju režīma mocīto un nogalināto Latvijas pilsoņu ekshumāciju, kas 1941. gada jūlija sākumā notika Rīgas Centrālcietumā. Tomēr tikai šogad vēsturniekiem izdevies iegūt ekshumāciju protokolu norakstus, kuru oriģināli glabājas arhīvā Vācijā.
TOP 7 skandāli un krīzes pasaulē pagājušā gadsimta 90.gadosPagājušā gadsimta deviņdesmitie gadi ir bagāti dažādiem pavērsieniem cilvēces vēsturē, tostarp sabrūk PSRS, Baltijas valstis atgūst neatkarību, personālie datori kļūst par ikdienu un plašām masām kļūst pieejams internets. Tomēr 90.gadi ir arī dažādu krīžu un skandālu pārpilni.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman