-3.9°C
Daina, Dainis, Dainida
Ceturtdiena, 23. oktobris, 2014
Fotostāsts
Deputāts Zariņš pats vērsīsies DP, lai "novērstu mēģinājumus viņu diskreditēt" (4)Saeimas deputāts Ivars Zariņš (SC) vērsīsies Drošības policijā ar lūgumu izmeklēt izskanējušo informāciju par aizdomām par balsu pirkšanu, "lai novērstu jebkādas šaubas un tālākus mēģinājumus viņu nepamatoti diskreditēt".
Sikorskis: mani pievīla atmiņa (1)Polijas parlamenta priekšsēdētājs un bijušais ārlietu ministrs Radoslavs Sikorskis, paziņojis, ka atkāpjas no saviem vārdiem, kurus viņš pauda ASV interneta vietnes “politico.com”
Sātīgais pīrāgs. Lieliska maltīte vēsam rudenim!Formā, kas iesmērēta ar taukvielām un izbārstīta ar miltiem (rīvmaizi vai ar mannu) kārto ripiņās grieztus kartupeļus, izklāj gan apakšu, gan sānus, pasāla.
No nākamā gada vidus ieviesīs elektroniskās darbnespējas lapasIeviešot elektroniskās darba nespējas lapas, informācijas apmaiņa starp ārstiem un valsts iestādēm notiks e-veselības sistēmas ietvaros un slimības lapas papīra formā vairs nebūs nepieciešamas.
Inčukalna novadā privātmājā atsavina gandrīz 500 litrus nelegālas dzirasValsts policijas (VP) Siguldas iecirkņa darbinieki kādā privātmājā Inčukalna novadā atsavinājuši ap 480 litru nelegālas dziras, liecina VP informācija.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
LU Vēstures un filozofijas fakultāte aicina absolventus uz pirmo salidojumuLīdz ar Latvijas Universitāti (LU) dibināšanas 95. gadadienu šogad atzīmē arī tās vēstures un filozofijas nozares.
Krustiņi un svītrojumi pauž attieksmiVai citu valstu parlamenta vēlēšanu biļetenos arī pastāv krustiņu likšana un deputātu kandidātu uzvārdu svītrošana? Tas nav objektīvs vērtējums, un liecina vienīgi vai nu par patikšanu, vai nepatikšanu. Tija Freimane

Aktuāls jautājums

Kā pretrunīgi vērtētie Maksātnespējas likuma grozījumi ietekmēs nekustamo īpašumu tirgu? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Varbūt šādu kompromisu!

Valdošās koalīcijas partneri, nespējot panākt kompromisu par atbildības jomu sadali jaunajā valdībā, nesteidzas piekāpties viens otram. Strīdīgākais ir jautājums par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, kuru vadīt vēlas gan Zaļo un zemnieku savienība, gan Nacionālā apvienība.

Vai jaunā Eiropas Komisija (EK) vieš cerības par pozitīvām pārmaiņām?
Andris Vilks: Īsa pamācība Lembergam - valsts budžeta ābece (16)Lai piedalītos valsts publisko finanšu pārvaldīšanā, ir nepieciešamas vismaz pamatzināšanas budžeta veidošanas principos. Ar šovmena dotībām diemžēl ir par maz.
"Skonto" stadiona komplekss pārdots par 35 miljoniem eiro (1)Par "Skonto" stadiona kompleksa īpašnieku septembra nogalē kļuvusi nekustamo īpašumu jomā strādājošās Rudzīšu ģimenes uzņēmums "MANI Group", liecina Zemesgrāmatas informācija.
5 metodes, kā pārvarēt pēcdzemdību depresiju (Video)Speciālisti lēš, ka pēcdzemdību depresija piemeklē katru piekto jauno māmiņu Latvijā.
Sekss pazemina sāpju sajūtu! 15 fakti par dzimumattiecībāmUltraskaņas pētījumi uzrādījuši, ka pēdējā attīstības trimestrī vīriešu dzimtes embrijiem mēdz būt erekcija.
Reklāma
Dombrovskis: Lai īstenotu ES tīrākas vides plānu, Latvijā būtu jāaizliedz autoES virzītie tīrākas vides nosacījumi var atstāt smagu ietekmi uz Latviju, uzskata Ekonomikas ministrija.
Faraons Tutanhamons bijis invalīds un neglītenis, atklāj jauns pētījums (5)Pilnīgākā leģendārā Ēģiptes valdnieka Tutanhamona ķermeņa formu rekonstrukcija, kāda līdz šim veikta, izmantojot viņa mūmijas datortomogrāfiju un trīsdimensionālas projekcijas, liecina, ka šis faraons n
Balodis zelta mīklā. Mārtiņš Rītiņš baloža gaļai piešķir pirmo vietu (2)"No visām gaļām balodi lieku pirmajā vietā!" savu iecienītāko produktu nevilcinoties nosauc šefpavārs Mārtiņš Rītiņš un piebilst – ja vien esot iespēja, labās ēstuvēs pasūtinot tieši šā putna gaļas maltīti.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
61
Skaistules
652
Zviedrijas skaistums
85
Sīkums, bet patīkami
72
Sīkums, bet patīkami
41

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
61
Re kāds
101
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
111
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
111
Gaidot lāci (Karēlija)...
146
Leģendu naktī durvis vērs pilis un muižas visos Latvijas novadosGadsimtu mijā par ceļotāju ļoti iemīļotu pasākumu bija kļuvusi Latvijas piļu un muižu asociācijas (LPMA) rīkotā šo vēstures pieminekļu apceļošanas akcija, kas nu jau trešo gadu pārtapusi Leģendu nakts aktivitātēs un šogad notiks 25. oktobrī.
Stūra mājas pieejamībai piešķirs 22 225 eiro Latvijas Okupācijas muzeja biedrība aicināja rast finansējumu, lai arī turpmāk būtu iespējams publikai atvērt vēsturiski nozīmīgo ēkas daļu.
Faraons Tutanhamons bijis invalīds un neglītenis, atklāj jauns pētījums (5)Pilnīgākā leģendārā Ēģiptes valdnieka Tutanhamona ķermeņa formu rekonstrukcija, kāda līdz šim veikta, izmantojot viņa mūmijas datortomogrāfiju un trīsdimensionālas projekcijas, liecina, ka šis faraons n

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman