+14.4°C
Elīza, Lizete, Zete
Otrdiena, 2. septembris, 2014
Foto stāsts
No ZVA ienākumiem 613 000 eiro novirzīs veselības aprūpei Valdība otrdien atbalstīja Veselības ministrijas (VM) priekšlikumu no Zāļu valsts aģentūras (ZVA) ienākumiem par sniegtajiem maksas pakalpojumiem 613 000 eiro novirzīt veselības aprūpes nozares vajadzībām, informē VM.
Drošība vienmēr paliks Latvijas un ASV partnerības stūrakmens, uzsver BērziņšŠodien, 2.septembrī, gatavojoties rītdien Tallinā plānotajām Baltijas valstu prezidentu sarunām ar ASV prezidentu Baraku Obamu, kā arī gaidāmajam NATO samitam, Valsts prezidents Andris Bērziņš tikās ar ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču un aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, informē Valsts prezidenta kancelejā.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Druviete uzdod izvērtēt Vešņakova dāvināto grāmatu atbilstību izglītības standartamIzglītības un zinātnes ministre Ina Druviete uzdevusi Izglītības kvalitātes valsts dienestam un Valsts Izglītības un satura centram (VISC) veikt pārbaudi par Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova dāvināto grāmatu Rēzeknes 2.vidusskolai atbilstību izglītības standartam.
Valmierā iesvētīta jauna katoļu baznīcaIepriekš Valmieras draudze pulcējās 1937. gadā no Višķiem pārvestā koka baznīciņā. Taču šaurība draudzei radīja zināmas neērtības. 2008. gadā radās iespēja jauna dievnama izveides ieceri pārvērst realitātē.
Rīga +14.4
Alūksne +13.4
Daugavpils +13.4
Saldus +15.3
Liepāja +16.6
Jelgava +10.8
Ventspils +18.2
Limbaži +16
Madona +13.2
Rēzekne +12.2

Aktuāls jautājums

Vai mazās skolas satrauc nelielais skolēnu skaits klasēs?
 Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Ļoti sarežģīta izvēle

Rietumvalstu līderi un diplomāti ļoti piesardzīgi reaģējuši uz Krievijai iebrukumu Ukrainā. Vairāku valstu pārstāvji pieprasījuši Krievijas paskaidrojumu, bet nekādi citi lēmumi nav pieņemti. “Neviens nevēlas sapīties ar Putinu, un viņa noliegums, ka Krievija būtu iesaistījusies Ukrainas konfliktā, dod iespēju ES valstu līderiem nespert konkrētus pretsoļus,” raksta pazīstamais britu laikraksts “Independent”. Laikraksts pieļauj, ka vienīgais, ko rietumu valstis darīs, būs jau iepriekš ieviesto sankciju pastiprināšana. Arī izdevums “Financial Times” norāda, ka NATO “joprojām nav ko likt pretī Maskavas izstrādātajai taktikai, kuru tā izmanto Ukrainas konfliktā”.

Kā vērtējat Latvijas izglītības sistēmas darbību?
Zemes iegādes programmā lauksaimniekiem piešķirti aizdevumi 21,9 miljonu eiro vērtībāVAS "Lauku attīstības fonds" līdz 31. augustam ir pieņēmis lēmumus par 445 aizdevumu piešķiršanu zemniekiem 21,9 miljonu eiro vērtībā lauksaimniecībā izmantojamās zemes iegādei lauksaimnieciskās produkcijas ražošanai, informē Zemkopības ministrijā.
Miera osta ar spociņu
. Ciemos Bulduru sakoptākajā sētā (1)Uldis, Vita, Odeta Dita un Artūrs Dzeņi par jūrmalniekiem sevi sauc jau divdesmit gadus. Tieši pirms tik ilga laika ģimene savā īpašumā ieguva māju ar bagātīgu vēsturi Bulduros.
Ķermenis kā barometrs. Kāpēc hroniskas kaites saasinās noteiktos laika apstākļosDaži, galvenokārt veci cilvēki, ir kā barometri, jo pēc sajūtām spēj pareģot laiku. Kaut gan citi par to smīn, parasti šīs prognozes patiešām piepildās. Kāpēc laika apstākļi mēdz ietekmēt pašsajūtu un veselības stāvokli?
19 vienkāršas un tomēr viedas mācības no Marijas Montesori vecākiem (1)Lasītākie 1.Horoskopi 2.septembrim. Izmanto iespēju ietekmēt pasauli 2.Ko mācīties, lai karjera sekmētos? Profesijas izvēles horoskops visām zodiaka zīmēm (1) 3.Mēs vēl tiksim
19 vienkāršas un tomēr viedas mācības no Marijas Montesori vecākiem (1)Lasītākie 1.Horoskopi 2.septembrim. Izmanto iespēju ietekmēt pasauli 2.Ko mācīties, lai karjera sekmētos? Profesijas izvēles horoskops visām zodiaka zīmēm (1) 3.Vai partija “Saskaņa”
Reklāma
Vai nevar bez "sensācijām"?
 (4)Kā ietekmēt braucēju ieradumus
"G Watch R" viedpulkstenisBerlīnē notiekošajā izstādē "IFA 2014", prezentēta jauna "Android WearTM" operētājsistēmas ierīce "LG G Watch R", kas būs pasaulē pirmā pulksteņa veida mobilo sakaru ierīce.
Vasarā izņemti 2462 nelikumīgi zvejas rīki, uzlikti sodi 22 878 eiro apmērāDiemžēl, salīdzinot darba rezultātus ar pagājušo gadu, redzams, ka atklāto zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārkāpumu skaits šajā periodā nav samazinājies. Vasarā maluzvejnieki visbiežāk zivju ieguvei izmanto zvejas tīklus un naktsāķus.

Makšķernieku stūrītis

Ugunskurā ceptas garšo labi...
6
Stundas laikā Gruzijā var saķert līdz 5 forelītēm...
6
Tā foreļo gruzīni 3 km no Dagestānas robežas.
5
Bula laikā plēsoņu aktivitāte samazinās. Tāpēc iesaku pamēģināt noķert ar spiningu miermīlīgās zivis. Vakar nelielā upītē man izdevās noķert vairākus baltos sapalus, jeb teibas. Lielākā bija apmēram 350 gr smaga. Veiksmīgākais māneklis bija balts 15 mm liels rotējošais vizulis.
131
Decembris, auksti, ezers palēnām sāk aizsalt.
40

Mednieku galerijas

Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
17
Roberts ar brašuli
53
Līdz lūšu medībām vēl tālu, līdz decembrim. Bet jau tagad pa druskai mana kaķa darbības.
164
Vērojot šādu ainu kļūst skumji, iedomājoties, kas būs nākamgad vai vēl pēc diviem gadiem.
231
Pīles šogad sākas 9.augustā. Tā gāja pagājušā gadā, kā būs šogad?
90
Daudzveidīgā SardīnijaGatavojoties doties uz Sardīniju, palaikam iemetu skatu pasaules ziņu lentē, lai uzzinātu, kas tad šajā Vidusjūras salā notiek.
Hitlera mājā grib iekārtot holokausta muzejuDivstāvīgais nams, kurā savu bērnību aizvadījis vēlākais nacistiskās Vācijas vadonis Ādolfs Hitlers, pēdējos gados Austrijā kļuvis par karstu diskusiju objektu, un Austrijas amatpersonas beidzot izlēmušas to pārvērst par holokausta muzeju un pārdēvēt par "Atbildības māju".
Polijā piemin Otrā pasaules kara sākumuGdaņskā Polijas ziemeļos vakar pieminēja 75. gadadienu kopš Otrā pasaules kara sākuma.

Arheologi Ukrainā "jaunā Katiņā" atrod 950 komunistu upurus (2)Polijas un Ukrainas arheologi Volodimiras-Volinskas pilsētā Ukrainas rietumos atklājuši 950 komunistiskā režīma upuru apbedījumus.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman