+13.3°C
Elma, Elna, Menarda
Otrdiena, 30. septembris, 2014
Fotostāsts
Krievi balso par "savējiem". Bet šogad uz viņu balsīm varot pretendēt arī Sudraba (8)Latvijas politika ilgu laiku mulsināja cilvēku prātus ar bieži lietotiem it kā ideoloģiskiem apzīmējumiem "labējs" un "kreiss", līdz atklājās, ka šim dalījumam patiesībā ir etnisks raksturs – par tā dēvētajiem labējiem balso pārsvarā latvieši, bet par "kreisajiem" – krievi.
Kura partija būs jūsu favorīte 12. Saeimas vēlēšanās?
Ukraina lūgs Latviju iesaistīties kā trešajai pusei lietās pret Krieviju ECT (2)Ukraina oficiāli vērsīsies pie Latvijas valdības ar priekšlikumu iesaistīties kā trešajai pusei trīs lietās, ko Ukraina ierosinājusi pret Krieviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā (ECT), pirmdien paziņojusi Ukrainas Tieslietu ministrija.
Reklāmā ar likumu sargās ģimenes vērtības. Kas mainīsies, skaidro grozījumu autori un reklāmisti Saeima pieņēmusi izmaiņas Reklāmas likumā, pastiprinot normu, kas noteic, lai bērniem paredzētajā reklāmā ģimene un cilvēku attiecības tiktu attēlotas ar cieņu, nevis atainojot paaudžu konfliktus vai samazinot un diskreditējot ģimenes autoritāti.
"Saskaņa" iesniedz Saeimā parakstus "Citadeles" pārdošanas pārtraukšanaiPartija "Saskaņa" šodien iesniedza Saeimā vairāk nekā 10 300 parakstu, kas savākti portālā "manabalss.lv", lai pārtrauktu bankas "Citadele" pārdošanu.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Konkursa laikā cer savākt rekordlielu izlietoto bateriju apjomu (1)Uzņēmums "Zaļā josta" devīto gadu pulcēs Latvijas skolēnus un bērnudārzu audzēkņus kopējā izlietoto bateriju vākšanas konkursā "Tīrai Latvijai!", kura laikā plānots savākt rekordlielu izlietoto bateriju apjomu.
Madonā atklāta Latvijā pirmā savvaļas putnu rehabilitācijas stacijaRehabilitācijas stacija izveidota uzņēmuma "Latvijas Valsts meži" vecākā vides speciālista Uģa Bergmaņa lauku sētā, Barkavas pagasta "Titkalnos".
Rīga +13.3
Alūksne +10.8
Daugavpils +12.3
Saldus +12
Liepāja +14.2
Jelgava +14.3
Ventspils +12.9
Limbaži +12
Madona +12.0
Rēzekne +12.2

Aktuāls jautājums

Kādas interešu izglītības iespējas pieejamas jūsu skolā? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Katrai zivtiņai sava ēsma

Startējot 12. Saeimas vēlēšanās, vairākas partijas par saviem Ministru prezidenta kandidātiem nosaukušas politiķus, kas vēlēšanu sarakstos nemaz nav atrodami, jo nekandidē. Piemēram, Nacionālās apvienības premjera kandidāts ir eiroparlamentārietis Roberts Zīle, “Saskaņai” – Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, bet Zaļo un zemnieku savienībai – Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs.

Kā panākt, lai bērni ēstu veselīgāk?
Lai kūtī neievazātu cūku mēri. Kādas prasības jāievēro mazajiem zemniekiem? (1)Visur raksta, ka Āfrikas cūku mēra riska zonā, kas tagad ir gandrīz visa Latgale un puse Vidzemes, zemniekiem jāievēro biodrošības pasākumi, citādi audzētās cūkas, arī veselās, likvidēs.
Straujuma: investori par "Citadeles" valsts akcijām piedāvā 74 miljonus eiro (4)Investoru piedāvātā cena par bankas "Citadele" valsts kapitāldaļām ir aptuveni 74 miljoni eiro, pirmdien LNT raidījumā "Dombura studija" apliecināja Ministru prezidente Laimdota Straujuma.
Netīrīts skurstenis – ugunsbīstams! Glābēji aicina pirms ziemas iztīrīt dūmvadusIestājoties vēsākam laikam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki aizvien biežāk sastopas ar gadījumiem, kad ēkās dūmvados deg sodrēji, gruzd vai deg pārsegums pie dūmvada. Tas liecina, ka iedzīvotāji nav sagatavojušies ziemas sezonai – dūmvadi nav iztīrīti, apkures sistēmas - bojātas.
Izvērtē EK viceprezidentu un komisāru amata kandidātusVakar ar maltieša Karmenu Vellas, zviedrietes Cecīlijas Malmstrēmas, horvāta Nevana Mimiča un vācieša Gintera Etingera iztaujāšanu Eiropas Parlamenta deputāti sāka vētīt mēneša sākumā Eiropas Komisijas topošā prezidenta Žana Kloda Junkera piedāvātos komisāru amata kandidātus.
Zobu sargi – fluorīdi: kādos tīrīšanas līdzekļos tie ir un ko dodVēl nesen uzskatīja, ka pasaulē kariess samazinās, tomēr pēdējā laikā tā izplatība atkal pieaugusi. No zobu bojāšanās nav pasargāts neviens. Vislabākais palīgs, lai stātos tai pretim, ir fluorīdi. Kur tos atrast un kādā veidā nogādāt mutes dobumā?
Reklāma
Auto izvēle 2014. – esiet uzmanīgi! (1)Te dažas pārdomas pēc konkursa "Latvijas Gada auto" pirmā rudens sesijas testa. Par moderno autobūvi, kura patērētāju pieprasījuma dēļ, šķiet, nolēmusi nojaukt visus klasisko grupu un segmentu rāmjus.
Pirms foreļu lieguma Kad skarbajā un skaistajā zviedru zemē bijām krietni ievingrinājuši roku varavīksnes foreļu tvarstīšanā, devāmies uz upi, lai mēģinātu paspēkoties ar kādu no teju vai teiksmām apvītajām karaliskajām strauta forelēm.

Makšķernieku stūrītis

Zviedrijas skaistums
27
Sīkums, bet patīkami
19
Sīkums, bet patīkami
8
Forele, vasaras izskaņā
66
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
52

Mednieku galerijas

Ilgi vaktējām, līdz novaktējām.
2106
Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
76
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
2125
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1188
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
161
Zelta lapas Latvijas novados: jābrauc baudīt rudens krāšņumuRudens skati Skaistkalnes kritenēs, uz Slīteri no Miķeļbākas, Kalsnavas arborētumā un Pilskalnes Siguldiņā
Atgriežas no ekspedīcijas Vorkutā un Intā (2)Šoreiz bija jūtams, ka režīms «piegriež», pēc atgriešanās no kārtējās Sibīrijas Bērnu fonda ekspedīcijas Krievijā teic ceļojuma organizatore režisore Dzintra Geka.
Krievijas informatīvais karš un tā upuri
 (23)Naidnieks neģēlīgi uzbruka mūsu lidmašīnām, kas miermīlīgi bombardēja viņa pilsētas. Šie ironijas meistara Karela Čapeka vārdi nāk prātā, vērojot Kremļa

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman