-3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Piektdiena, 24. oktobris, 2014
Fotostāsts
Brigmanis: "Vienotības" ultimāta dēļ ZZS jāpieņem lēmums par piedāvāto amatu sadalījumu (8)Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) līdz otrdienai jāpieņem un jāpaziņo lēmums attiecībā uz Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) piedāvāto amatu sadalījumu jaunajā valdībā.
Ukrainā cer tuvināties Rietumiem (2)Svētdien Ukrainas pilsoņi dosies pie vēlēšanu urnām, lai ārkārtas vēlēšanās izraudzītos jauno parlamentu, kas, kā paredz analītiķi, būs izteikti eiropeiski noskaņots.
Sātīgais pīrāgs. Lieliska maltīte vēsam rudenim!Formā, kas iesmērēta ar taukvielām un izbārstīta ar miltiem (rīvmaizi vai ar mannu) kārto ripiņās grieztus kartupeļus, izklāj gan apakšu, gan sānus, pasāla.
Svinīgā pasākumā pasniegs pirmos mediatoru sertifikātusPirmajam mediatoru sertifikācijas eksāmenam pieteicās vairāk nekā 100 personu, bet pārbaudījumu nokārtoja un sertifikātu saņems 24 mediatori.
Policija apstiprina futbola spēļu sarunātāju grupas aizturēšanu (2)Starp policija aizturētajām personām esot Oļegs Gavrilovs, Daugavas" galvenais treneris Ivans Tabanovs no Moldovas, kā arī vienības futbolisti Aleksandrs Vlasovs, Jevgeņijs Kosmačovs un vēl vairāki.
Latvija kā "advokāts" Turcijai?Erdogans no Latvijas ES prezidentūras sagaida atbalstu uzņemšanai ES.
Reklāmas raksts
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Aicina glābt bērnus no "seksuālās apgaismības" (4)VISC: skolās nav paredzētas kādas izmaiņas dzimumaudzināšanas jomā
Rīga -3.9
Alūksne -8.1
Daugavpils -7.6
Saldus -4.4
Liepāja -2.4
Jelgava -4.5
Ventspils -2.1
Limbaži -5
Madona -6.4
Rēzekne -8.0
Vairāk nekā 1300 skolotājuŠā gada oktobrī aprit 70 gadi, kopš tika pieņemts lēmums par skolotāju sagatavošanu Cēsīs – Bērzainē. Studijām institūtā tika uzņemti septiņgadīgo skolu beigušie ar sešgadīgu apmācību kursu.

Aktuāls jautājums

Kā pretrunīgi vērtētie Maksātnespējas likuma grozījumi ietekmēs nekustamo īpašumu tirgu? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Dažs labs sācis runāt…

Tuvojoties šīs valdības darba noslēgumam, TV kanālos un preses izdevumos bieži tiek intervēts finanšu ministrs Andris Vilks (“Vienotība”), kurš nolēmis pamest politiku. Viņš kritizē gan līdzšinējo valdību, gan topošo koalīciju. “Politika ir divkosīga un liekulīga vide, kurā ir daži darītāji un daudz runātāji. Tie darītāji tiek sisti no visām pusēm, tiek gāzti mēsli uz galvas,” TV teica Vilks. Bet savā tviterkontā pirmdien viņš ierakstīja: “Nevēršoties pret saviem kolēģiem ministriem, uzskatu, ka jaunā koalīcija būs Stagnācijas un liekulības koalīcija.”

Kā uztverat prognozi, ka elektrības cena nākamgad var augt par 30%?
CSP: lauku saimniecības kļūst lielākas; to skaits sarucis par 1,9% (3)Pēdējo trīs gadu laikā ekonomiski aktīvo lauku saimniecību vidējais lielums bija 37,8 hektāri, kas ir par 9,6% vairāk nekā 2010.gadā, kad vidējais lielums bija 34,5 hektāri.
Lidojumus no lidostas "Rīga" sāks jauna aviokompānija - "Brussels Airlines"Ziemas sezonā no starptautiskās lidostas "Rīga" būs iespējams doties uz 66 galamērķiem.
Garīgumam un tā izkopšanai ir pozitīva ietekme uz seniora personībuKā vecāka gadagājuma cilvēkam parūpēties par savu garīgo labsajūtu, kā izprast sevi, lai veicinātu savu garīgo, fizisko un arī sociālo labsajūtu?
Noteiks pieļaujamo slikto tauku daudzumu pārtikāKā liecina pagājušā gada dati, Latvijā visaugstākā šīs vielas koncentrācija ir siera izstrādājumos, biezpiena sieriņos, krējuma un sviesta izstrādājumos.
Reklāma
Par narkotiku lietošanu sodītie nevarēs iegūt vadītāja apliecībuPersonas, kuras sodītas par narkotisko vielu lietošanu, nevarēs iegūt transportlīdzekļa vadītāja tiesības.
Pasaule ekrānā un "uz papīra". Kurp dodamies?Paldies Gūtenbergam, kurš 15. gadsimtā, izgudrodams drukas tehnoloģiju, aizsāka "mediju revolūciju". Nu piedzīvojam nākamo informācijas nesēju maiņu, kad Latvijā 15 – 74 gadus veci cilvēki, kā vēsta TNS pētījums, internetam velta četras stundas dienā.
Balodis zelta mīklā. Mārtiņš Rītiņš baloža gaļai piešķir pirmo vietu (2)"No visām gaļām balodi lieku pirmajā vietā!" savu iecienītāko produktu nevilcinoties nosauc šefpavārs Mārtiņš Rītiņš un piebilst – ja vien esot iespēja, labās ēstuvēs pasūtinot tieši šā putna gaļas maltīti.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
65
Skaistules
682
Zviedrijas skaistums
86
Sīkums, bet patīkami
74
Sīkums, bet patīkami
41

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
68
Re kāds
107
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
117
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
116
Gaidot lāci (Karēlija)...
151
Leģendu naktī durvis vērs pilis un muižas visos Latvijas novadosGadsimtu mijā par ceļotāju ļoti iemīļotu pasākumu bija kļuvusi Latvijas piļu un muižu asociācijas (LPMA) rīkotā šo vēstures pieminekļu apceļošanas akcija, kas nu jau trešo gadu pārtapusi Leģendu nakts aktivitātēs un šogad notiks 25. oktobrī.
VDK darbības izvērtēšana būs dāvana Latvijas simtgadei. Saruna ar vēsturnieku Kārli Kangeri (20)Jau pagājuši trīs mēneši, kopš šovasar ar Ministru kabineta rīkojumu tika nodibinātā LPSR Valsts drošības komitejas zinātniskās izpētes komisija.
Faraons Tutanhamons bijis invalīds un neglītenis, atklāj jauns pētījums (6)Pilnīgākā leģendārā Ēģiptes valdnieka Tutanhamona ķermeņa formu rekonstrukcija, kāda līdz šim veikta, izmantojot viņa mūmijas datortomogrāfiju un trīsdimensionālas projekcijas, liecina, ka šis faraons n

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman