+11.7°C
Zanda, Zandis, Lāsma
Trešdiena, 1. oktobris, 2014
Fotostāsts
ZZS biedri priekšvēlēšanu avīzē aicina balsot par "Vienotību" un ZaķiUzrunātie pašvaldību vadītāji apgalvo, ka nav zinājuši, ka viņu vārds parādīsies "Vienotības" priekšvēlēšanu avīzē, turklāt aicinot balsot par "Vienotību".
Kura partija būs jūsu favorīte 12. Saeimas vēlēšanās?
Separātistiem Doņeckā apšaudot skolu un mikroautobusu, 10 bojāgājušie (1)Ukrainas austrumu pilsētā Doņeckā prokrieviskajiem separātistu kaujiniekiem apšaudot skolu un maršruta mikroautobusu, gājuši bojā desmit cilvēki, bet deviņi ievainoti.
PMLP sākusi pārbaudi par diviem Ukrainā karojošajiem ludzāniešiemPārbaude sākta par Latvijas pilsonības atņemšanu saistībā ar iespējamu brīvprātīgu iesaistīšanos citas valsts militārā organizācijā.
Kriminālprocesa likuma grozījuma dēļ ZZS brīdina "Vienotību" (1)Pusgadu Tieslietu ministrija nespēj tikt galā ar Kriminālprocesa likuma grozījumiem, kas ļautu saīsināt garos tiesas procesus.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Eksāmenos visveiksmīgākie – rīdzinieki un meitenesŠā gada centralizētajos eksāmenos latviešu valodas eksāmenu vislabāk kārtojuši Latvijas mazo pilsētu vidusskolu absolventi, bet vissliktāk – lauku vidusskolu absolventi.
Rīga +11.7
Alūksne +8.7
Daugavpils +9.8
Saldus +11
Liepāja +12.4
Jelgava +10.9
Ventspils +13.6
Limbaži +11
Madona +10.6
Rēzekne +10.4

Aktuāls jautājums

Kādas interešu izglītības iespējas pieejamas jūsu skolā? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Kurš spēcīgāks?

Pēc piecām dienām – 12. Saeimas vēlēšanas. Vēlētāju socioloģiskās aptaujas jeb partiju reitingi vēl neļauj precīzi spriest, kuras partijas un ar kādu deputātu skaitu iekļūs parlamentā. Priekšā arī nervozākā nakts politiķiem – nakts no 4. uz 5. oktobri, kad tiks apkopoti vēlēšanu rezultāti.

Kā rūpējaties par sava mājokļa drošību?
Ciemos ērģeļu meistara Vernera Kalaca ģimenes mājā Ventspils pusē Iebraucot Ventspils novada Vārves pagasta "Bitnieku" mājas pagalmā, sākumā esam nesaprašanā, jo ir tik daudz ēku, ka nevar saprast, kurā no tām meklēt saimniekus – amatnieku un restauratoru, individuālo komersantu VERNERU KALACI un viņa sievu SANDRU.

Pelēkās šūniņas vajag nodarbināt. Padomi, kā uzlabot atmiņuPusmūžā cilvēka fizioloģiskās sistēmas rada anatomiskas un mentālas pārmaiņas. Tās var būt gan pamanāmas, gan tikai nojaušamas. Arī novecojošai atmiņai ir savas īpatnības.
7. oktobrī, Pasaules redzes dienā, varēs bezmaksas pārbaudīt redzi (2)Lasītākie 1.Horoskopi 1.oktobrim. Izdošanās ir piepūles vērta! 2.Veiksmīgās un neveiksmīgās dienas oktobrī visām zodiaka zīmēm 3.Rokraksts atklāj 5000 rakstura iezīmju. Uzzini astoņas
Reklāma
Lielākais no "Transit" saimes"Ford" pakāpeniski turpina atjaunot savu vieglā komerctransporta modeļu klāstu. Jau zināmajiem "Transit Connect" un "Transit Custom" šogad klāt nākuši "Transit Courier" un vienkārši "Tran­sit".
"Google" lietotājiem vairs nebūs obligāti jāizveido profils sociālajā tīklā "Google+"Reģistrējot jaunu "Google" kontu, vairs nebūs obligāti jākļūst par sociālā tīkla "Google+" lietotāju, paziņojis IT tehnoloģiju gigants.
Sācies lašu un taimiņu nārsts; VVD pastiprina kontroli iekšzemes un jūras ūdeņosLatvijas upēs sācies lašu un taimiņu nārsts. Zivju resursu nosargāšanai rudenī Valsts vides dienests (VVD) uzsācis intensīvu iekšzemes un jūras ūdeņu kontroli.

Makšķernieku stūrītis

Zviedrijas skaistums
33
Sīkums, bet patīkami
22
Sīkums, bet patīkami
9
Forele, vasaras izskaņā
70
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
54

Mednieku galerijas

Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
3
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
6
Gaidot lāci (Karēlija)...
10
Tādi nu tie āži pa šo laiku gadījušies!
14
Ilgi vaktējām, līdz novaktējām.
2118
Zelta lapas Latvijas novados: jābrauc baudīt rudens krāšņumuRudens skati Skaistkalnes kritenēs, uz Slīteri no Miķeļbākas, Kalsnavas arborētumā un Pilskalnes Siguldiņā
Ādažu garnizonā atklāta Kritušo karavīru pieminekļa pirmā kārtaĀdažu garnizonā pagājušajā piektdienā atklāta pirmā kārta Kritušo karavīru piemineklim, kas, līdzīgi kā savulaik Brīvības piemineklis, top par iedzīvotāju saziedotiem līdzekļiem.
Krievijas informatīvais karš un tā upuri
 (23)Naidnieks neģēlīgi uzbruka mūsu lidmašīnām, kas miermīlīgi bombardēja viņa pilsētas. Šie ironijas meistara Karela Čapeka vārdi nāk prātā, vērojot Kremļa

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman