+12.6°C
Leonīds, Leonīda
Pirmdiena, 20. oktobris, 2014
Fotostāsts
Porošenko: Panākta vienošanās ar Krieviju par gāzes cenu (1)Ukrainas prezidents Petro Porošenko sestdien apstiprināja, ka ir panākta vienošanās ar Krieviju par provizoriskajām gāzes cenām ziemas mēnešos. Prezidents norādīja, ka vienošanās
"Nepilsoņu kongress" – tradicionālo vērtību sargs? (3)Jaunais mācību priekšmets "Dzīvesziņa" nebūs obligāts
Rīgā auto nolauž koku; tas uzkrīt trim citiem spēkratiemRīgā aizvadītajā naktī pēc auto ietriekšanās kokā tas nolūzis un uzkritis trim citiem spēkratiem, aģentūrai BNS pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
Pilotu streika dēļ atceļ "Lufthansa" reisus maršrutā Rīga-FrankfurteSaistībā ar Vācijas nacionālās aviokompānijas "Lufthansa" pilotu streiku pirmdien un otrdien, 21.oktobrī, atcelti reisi Rīga -Frankfurte, aģentūru BNS informēja starptautiskās lidostas "Rīga" Komunikācijas vienības vadītāja Sarmīte Rinmane.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Rīga +12.6
Alūksne +10.8
Daugavpils +11.9
Saldus +12.1
Liepāja +12.7
Jelgava +12.3
Ventspils +12.2
Limbaži +11
Madona +11
Rēzekne +11.3
Skatu tornis Gaiziņkalnā – pagaidām tikai vīzijaVai tiek plānots jauns skatu tornis Gaiziņkalnā, ko pēdējā laikā apmeklē arvien vairāk ceļotāju? Alīna Krieviņa Rīgā

Aktuāls jautājums

Kā pretrunīgi vērtētie Maksātnespējas likuma grozījumi ietekmēs nekustamo īpašumu tirgu? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Visu, tikai ne vesti!

Lielais vakaros bojāgājušo gājēju skaits liecina, ka sods par atstarotāju vai atstarojošo vestu nenēsāšanu ir jādubulto, uzskata Valsts policijas Galvenās kārtības policijas pārvaldes priekšnieks Artis Velšs. Saeimā tiek vērtēta soda dubultošana, turpmāk minimālais sods varētu būt 15 eiro pašlaik noteikto septiņu eiro vietā. Ceļu satiksmes noteikumi paredz, ka gājējiem, kas pārvietojas pa brauktuvi vai pa ceļa nomali ārpus apdzīvotām vietām, jābūt gaismu atstarojošai vestei vai gaismu atstarojošiem elementiem iestrādātiem apģērbā. “Lai arī šī norma jau ir spēkā, cilvēku apziņa vēl nav pietiekami augsta, lai saprastu, ka veste reāli var izglābt cilvēka dzīvību,” teica Velšs.

Vai jāceļ ministru algas?
Uzņēmējs: Latvijā trūkst kvalitatīvas autogāzes (4)Latvijā autogāzes kvalitāte ir problēma, jo nav nekādu normu, uz kurām patērētājam balstīties, līdz ar to tiek bojātas mašīnas, arī motors, norāda
Septembrī mazinājusies klientu aktivitāte privātmāju segmentāPrivātmāju segmentā klientu aktivitāte septembrī ir nedaudz mazinājusies, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, teikts nekustamo īpašumu kompānijas “Ober-Haus” mājokļu tirgus pārskatā.
Kādas kaites paasinās rudenī un kā to novērst, skaidro speciālistiMainoties laika apstākļiem rudenī un pavasarī, izteiktākas pārmaiņas notiek arī organismā.
Humoristisks pastāstiņš: Kā tas ir - būt trīs bērnu tēvam? (4)- Par savu galveno panākumu dzīvē es uzskatu savus trīs bērnus. Tas viennozīmīgi ir panākums. Pārliecinoša līderība alfa-tēviņš sacensībās. Kāds pērk dārgas mašīnas, kāds - izsmalcinātus pulksteņus. Man ir trīs bērni.
Reklāma
Deviņos mēnešos reģistrē par 60% vairāk luksusa klases automašīnu (1)Latvijā šogad deviņos mēnešos reģistrētas 67 jaunas luksusa klases automašīnas, kas ir par 59,5% vairāk nekā attiecīgajā laikā gadu iepriekš.
Kāpēc cilvēki kropļoja galvaskausus? Mīti un zinātniskas versijasTas, ka daudzos planētas nostūros izrakumos atrod ļoti dīvainus galvaskausus, jau sen vairs nav nekāds pārsteigums. Taču neviens tā arī nav spējis konstatēt – kam tie savulaik piederējuši?
Vilku radu būšana (1)Latvijas vilku gēnu pētnieki 9. Baltijas terioloģijas konferencē šodien ziņos par pirmajiem izpētes rezultātiem.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
40
Skaistules
522
Zviedrijas skaistums
76
Sīkums, bet patīkami
61
Sīkums, bet patīkami
37

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
49
Re kāds
86
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
98
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
103
Gaidot lāci (Karēlija)...
133
Ar teleskopu rudens debesīs jeb ko var novērot Latvijas observatorijāsBaldones observatorijā medī arī asteroīdus, jo atklāta vien desmitā daļa no tādiem, kas var apdraudēt Zemi
TOP 7 skandāli un krīzes pasaulē pagājušā gadsimta 90.gadosPagājušā gadsimta deviņdesmitie gadi ir bagāti dažādiem pavērsieniem cilvēces vēsturē, tostarp sabrūk PSRS, Baltijas valstis atgūst neatkarību, personālie datori kļūst par ikdienu un plašām masām kļūst pieejams internets. Tomēr 90.gadi ir arī dažādu krīžu un skandālu pārpilni.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman