+12.6°C
Māris, Mārica, Maigurs
Pirmdiena, 22. septembris, 2014
Fotostāsts
Hodorkovskis prezentē kustību cīņai pret Putina varu (14)Bijušais naftas magnāts Mihails Hodorkovskis, kurš pats pēc savas izvēles devies trimdā no Krievijas, sestdien sāka ambiciozu kustību, lai apvienotu eiropeiski noskaņotus
Pieaudzis svešķermeņus ieelpojušo vai norijušo bērnu skaitsPēdējo nedēļu laikā būtiski pieaudzis to pacientu skaits, kuri ieelpojuši vai norijuši svešķermeņus, aģentūru LETA informēja Bērnu slimnīcas Sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja
"Nepilsoņu kongresa" aktīviste aicina nenorakstīt arī Sudrabas un Šlesera partijas (3)"Nepilsoņu kongress" ("NK") Saeimas vēlēšanās atbalstīs Latvijas Krievu savienību, jo to mērķi sakrīt – krievu valodas oficiāls statuss un pilsonības piešķiršana visiem nepilsoņiem.
Koncertdzīvi atsāk Zinātņu akadēmijas koncertzāle (8)Oficiālā atklāšanas koncertā sestdien, 20. septembrī, skatītājiem durvis vēra jauna koncertvieta Rīgā – pēc 42 gadu pārtraukuma koncertdzīvi atjaunotā veidolā atsāka Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) augstceltnes amfiteātra zāle ar skatuvi.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Piemin 170 gadus kopš mecenāta Kristapa Morberga dzimšanasAr piemiņas brīdi Lielajos kapos 18. septembrī tika pieminēta visu laiku lielākā Latvijas Universitātes (LU) mecenāta Kristapa Morberga (2.10.1844-8.04.1928) 170. dzimšanas diena, bet 25. septembrī K. Morberga dzīvoklī notiks arī stipendiātu tikšanās.
Aizsargājamas vaboles saglabāšanai izcirtīs krūmus un kokus Gaujas senielejāŠīm teritorijām nesenā pagātnē bija raksturīga parkveida ainava, kas tagad lielākoties aizaugusi. Saskaņā ar izstrādāto sugas aizsardzības programmu atsevišķās kopumā 60-80 hektāru platībās paredzēts izcirst krūmus un kokus.
Rīga +12.6
Alūksne +9.8
Daugavpils +11
Saldus +13.2
Liepāja +13.0
Jelgava +12.2
Ventspils +12.3
Limbaži +10
Madona +11.1
Rēzekne +11.6
Kāda šogad padevusies kartupeļu raža?
 (2)Poļu kartupeļi var nest lielus zaudējumus


Aktuāls jautājums

Kā Vidzemes pašvaldībās vērtē monumentālu valsts karogu izvietošanas ideju? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Pie mums taču mēris…

Latvijas valdība otrdien pieņēmusi gala lēmumu par bankas “Citadele” pārdošanu, pieņemot darījuma starpnieka ASV fonda “Ripplewood Holdings” piedāvājumu. Šis fonds saglabās 25% akciju, bet pagaidām publiski nenosauktie investori, kuri plāno pirkt 50% akciju, “ir pasaules augstākā līmeņa finanšu cilvēki, neviens nav no Latvijas, visi ir no ASV vai Kanādas – tātad aizokeāna valstīm,” tā sacījusi Ministru prezidente Laimdota Straujuma. “Diena” ziņo, ka Privatizācijas aģentūrā tapušajos dokumentos iepriekš pretendentiem izvirzīta prasība, ka ne ar kādiem nosacījumiem kā ārvalstu investora biznesa partneri nedrīkst parādīties vietējie Latvijas pārstāvji.

Vai piedalīsieties 4. oktobra Saeimas vēlēšanās?
Pensijas 1. oktobrī indeksēs ar 1,0274 (3)Šā gada 1. oktobrī tiks indeksētas visas pensijas un atlīdzības. Nesen aicinājām lasītājus uzdot savus jautājumus par pensiju indeksāciju.
Kādai jābūt sievietes intīmajai vietai + 5 ieteikumi veselīgas maksts vides nodrošināšanai
Nereti sievietes labsajūtu bojā maksts izdalījumi. Kad to daudzums atbilst normai, bet kad uzskatāms par slimības pazīmi? Reizēm novilkt robežu ir grūti, taču diskomfortu iespējams novērst jebkurā gadījumā.
Reklāma
Konkursā par 20 fotoradaru piegādi pieteikušies divi pretendenti - "Reck" un "Doma"Direkcija joprojām cer, ka pirmos radarus izdosies ieviest jau šogad.
Nolīgt darbā baktērijas! Kā darbojas bioloģiskās attīrīšanas iekārtaKad saimnieks nolīgst sev darbā baktērijas, proti, mājās ierīko bioloģiskās attīrīšanas iekārtu, viņš nosacīti apņemas tās ne vien regulāri barot, bet arī periodiski apkopt. Ko der ielāgot, lai kopdzīve veidotos ilga un laimīga?

Ēdam vārnas! "LA" uzaicina rakstnieku Albertu Belu uz pusdienām no vārnas gaļas (25)Rakstnieks Alberts Bels tagad zina, kā garšo vārnas gaļa

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
49
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
42
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
57
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
49
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
48

Mednieku galerijas

Ilgi vaktējām, līdz novaktējām.
5
Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
42
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
96
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1138
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
125
Piedalies konkursiņā un ej uz krāšņo opereti "Klīvija"!Mūzika, vokāls, deja, krāšņi tērpi un gaismu spēles plaši starptautiski atzītā mūziklu un filmu mūzikas komponista Niko Dostāla labākajā, Latvijā sen nedzirdētā skatuves darbā  – ritmiski un muzikāli valdzinošajā  operetē "Klīvija".
Igaunija joprojām pārsteidzNākamvasar "Lotes zemē" būs vismaz trīs jauni tēli, kas runās latviski
"Vairāk pašcieņas. Pirksim savus ražojumus!" Kā stutēja vietējos Lielās depresijas gados (4)Krievijas aizliegums ievest gandrīz visas pārtikas preču grupas no Eiropas Savienības, ASV, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas, atriebjoties par to 

Frizūras ar pieaudzētiem matiem tapušas jau senajā ĒģiptēMatu pieaudzēšana izmantota jau senajā Ēģiptē pirms vairāk nekā 3000 gadiem, raksta portāls livescience, atsaucoties uz Amarnas pilsētā veiktiem arheoloģiskajiem izrakumiem.
Vai atminēs sibīriešu kaula bruņu noslēpumu?Krievijas arheologi izrakumos netālu no Omskas pie Irtišas upes atraduši uz bronzas laikmetu attiecināmas kaula plāksnīšu bruņas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman