Brīdinājums +9.2°C
Berta, Bella
Trešdiena, 3. septembris, 2014
Foto stāsts
Krieviju uztrauc NATO "militārās infrastruktūras" tuvošanās tās robežāmKrievijas Drošības padomes sekretāra vietnieks Mihails Popovs intervijā ziņu aģentūrai "RIA Novosti" atklāja, ka padomes ietvaros darbu sākusi īpaša darba grupa, kurai ir uzdots izstrādāt izmaiņas valsts militārajā doktrīnā, lai tā atbilstu pašreizējai drošības situācijai.
DP Imantā pārtrauc ziedojumu vākšanu Ukrainas separātistiem (2)Drošības policijas (DP) darbinieki otrdien Imantas mikrorajonā pārtraukuši ziedojumu vākšanas akciju Austrumukrainas separātistiem.
Raidījums: pārkāpumu dēļ ZZS atņemts valsts finansējumsFinanšu pārkāpumu dēļ Zaļo un Zemnieku savienībai (ZZS) atņemts valsts finansējums 79 000 eiro apmērā. Par Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pieņemto lēmumu otrdien
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Druviete uzdod izvērtēt Vešņakova dāvināto grāmatu atbilstību izglītības standartam (1)Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete uzdevusi Izglītības kvalitātes valsts dienestam un Valsts Izglītības un satura centram (VISC) veikt pārbaudi par Krievijas vēstnieka Aleksandra Vešņakova dāvināto grāmatu Rēzeknes 2.vidusskolai atbilstību izglītības standartam.
Siguldā atklāta Latvijā pirmā sporta klase (2)Sporta stundā kopā 27 "1.s" klases skolēniem piedalījās Latvijas olimpieši – skeletonisti Martins un Tomass Dukuri. Dukuru ģimene topošajiem olimpiešiem uzdāvināja sporta krekliņus un vingrošanas paklājiņus, kas uzreiz likti lietā.
Rīga +9.2
Alūksne +5.1
Daugavpils +4.3
Saldus +3.9
Liepāja +7.3
Jelgava +4.6
Ventspils +7.5
Limbaži +6
Madona +6.7
Rēzekne +3.3

Aktuāls jautājums

Kādi pirms jaunās apkures sezonas ir iedzīvotāju parādi par siltumu? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Broka lido atkal!

“Latvijas gaisa satiksmes” akcionāre Satiksmes ministrija nolēmusi no 1. septembra atjaunot bijušo tieslietu ministri Baibu Broku uzņēmuma valdes locekļa amatā.

Vai atbalstāt ideju par iebraukšanas maksu Rīgas centrā?
Arī pērn iekārotākais darba devējs - "Latvenergo"; seko "Lattelecom" un LMTVisvairāk iekārotais darba devējs Latvijā pagājušajā gadā, tāpat kā 2012.gadā, bija Latvijas energoapgādes kompānija "Latvenergo", secināts personāla atlases kompānijas "WorkingDay Latvia" veiktajā pētījumā.
Miera osta ar spociņu
. Ciemos Bulduru sakoptākajā sētā (1)Uldis, Vita, Odeta Dita un Artūrs Dzeņi par jūrmalniekiem sevi sauc jau divdesmit gadus. Tieši pirms tik ilga laika ģimene savā īpašumā ieguva māju ar bagātīgu vēsturi Bulduros.
Krieviju uztrauc NATO "militārās infrastruktūras" tuvošanās tās robežāmKrievijas Drošības padomes sekretāra vietnieks Mihails Popovs intervijā ziņu aģentūrai "RIA Novosti" atklāja, ka padomes ietvaros darbu sākusi īpaša darba grupa, kurai ir uzdots izstrādāt izmaiņas valsts militārajā doktrīnā, lai tā atbilstu pašreizējai drošības situācijai.
Ķermenis kā barometrs. Kāpēc hroniskas kaites saasinās noteiktos laika apstākļosDaži, galvenokārt veci cilvēki, ir kā barometri, jo pēc sajūtām spēj pareģot laiku. Kaut gan citi par to smīn, parasti šīs prognozes patiešām piepildās. Kāpēc laika apstākļi mēdz ietekmēt pašsajūtu un veselības stāvokli?
19 vienkāršas un tomēr viedas mācības no Marijas Montesori vecākiem (1)Lasītākie 1.Horoskopi 2.septembrim. Izmanto iespēju ietekmēt pasauli 2.Ko mācīties, lai karjera sekmētos? Profesijas izvēles horoskops visām zodiaka zīmēm (1) 3.Mēs vēl tiksim
19 vienkāršas un tomēr viedas mācības no Marijas Montesori vecākiem (1)Lasītākie 1.Horoskopi 2.septembrim. Izmanto iespēju ietekmēt pasauli 2.Ko mācīties, lai karjera sekmētos? Profesijas izvēles horoskops visām zodiaka zīmēm (1) 3.Vai partija “Saskaņa”
Reklāma
"G Watch R" viedpulkstenisBerlīnē notiekošajā izstādē "IFA 2014", prezentēta jauna "Android WearTM" operētājsistēmas ierīce "LG G Watch R", kas būs pasaulē pirmā pulksteņa veida mobilo sakaru ierīce.
Vaidavas ezerā ielaisti 9000 zandartu mazuļiKocēnu novada dome sadarbībā ar Vaidavas ezera apsaimniekotāju, biedrību "Vaidavas ezera pārvalde", ir īstenojusi projektu "Zandartu resursu atjaunošana Kocēnu novada Vaidavas ezerā", un augustā Vaidavas ezerā ir ielaisti 9000 zandartu mazuļi, informē pašvaldībā.

Makšķernieku stūrītis

Ugunskurā ceptas garšo labi...
9
Stundas laikā Gruzijā var saķert līdz 5 forelītēm...
10
Tā foreļo gruzīni 3 km no Dagestānas robežas.
8
Bula laikā plēsoņu aktivitāte samazinās. Tāpēc iesaku pamēģināt noķert ar spiningu miermīlīgās zivis. Vakar nelielā upītē man izdevās noķert vairākus baltos sapalus, jeb teibas. Lielākā bija apmēram 350 gr smaga. Veiksmīgākais māneklis bija balts 15 mm liels rotējošais vizulis.
131
Decembris, auksti, ezers palēnām sāk aizsalt.
40

Mednieku galerijas

Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
19
Roberts ar brašuli
55
Līdz lūšu medībām vēl tālu, līdz decembrim. Bet jau tagad pa druskai mana kaķa darbības.
165
Vērojot šādu ainu kļūst skumji, iedomājoties, kas būs nākamgad vai vēl pēc diviem gadiem.
249
Pīles šogad sākas 9.augustā. Tā gāja pagājušā gadā, kā būs šogad?
93
Daudzveidīgā SardīnijaGatavojoties doties uz Sardīniju, palaikam iemetu skatu pasaules ziņu lentē, lai uzzinātu, kas tad šajā Vidusjūras salā notiek.
Ģenerālis prasa nojaukt Sv. Katrīnas klosteri SinajāIzmaīlijas pilsētas tiesa izskatīs atvaļināta Ēģiptes armijas ģenerāļa Ahmeda Ragaijas Atija prasību par Sv. Katrīnas klostera nojaukšanu Sinaja pussalā un tur dzīvojošo kristiešu mūku deportēšanu uz Eiropu.
Polijā piemin Otrā pasaules kara sākumuGdaņskā Polijas ziemeļos vakar pieminēja 75. gadadienu kopš Otrā pasaules kara sākuma.

Hitlera mājā grib iekārtot holokausta muzejuDivstāvīgais nams, kurā savu bērnību aizvadījis vēlākais nacistiskās Vācijas vadonis Ādolfs Hitlers, pēdējos gados Austrijā kļuvis par karstu diskusiju objektu, un Austrijas amatpersonas beidzot izlēmušas to pārvērst par holokausta muzeju un pārdēvēt par "Atbildības māju".

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman