Fotostāsts
Ieradīsies jaunais nuncijs21. un 22. aprīlī Latviju pirmo reizi apmeklēs jaunais Svētā Krēsla apustuliskais nuncijs Baltijas valstīs arhibīskaps Pedro Lopess Kintana (attēlā). Otrajās Lieldienās, 21. aprīlī, plkst. 18.30 viņš vadīs dievkalpojumu Rīgas Sv. Jēkaba katedrālē.
Vējonis aicina NATO un ASV palielināt militāro klātbūtni Baltijas reģionā (1)Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) izteicis aicinājumu NATO un ASV palielināt militāro klātbūtni Baltijas reģionā, informēja Aizsardzības ministrijā (AM).
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Rīga +5.4
Alūksne +3.5
Daugavpils +5.1
Saldus +3.4
Liepāja +6.2
Jelgava +5.9
Ventspils +5.0
Limbaži +5
Madona +4.8
Rēzekne +5.4

Aktuāls jautājums

Kādi ir studentu plāni pēc studiju pabeigšanas? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Še tev zelta rublis…

Eiropas Padomes Parlamentārā asambleja trešdien pieņēma rezolūciju, kurā nosodīta Krievijas veiktā Ukrainai piederošās Krimas aneksija, kā arī kritizēta Maskavas prasība pārveidot Ukrainu par federatīvu valsti. Latvijas delegātes Lolita Čigāne un Inese Lībiņa-Egnere balsoja par rezolūcija pieņemšanu, bet Boriss Cilēvičs – atturējās. Kā “LA” jau rakstīja, Cilēvičs uzskata, ka viņam saistoša ir nevis kopējā Saeimas nostāja, bet gan savas partijas nostāja. Viņaprāt, rezolūcijas dokuments esot “melnbalts”, proti, tajā kritizēta tikai Krievija, ignorējot Ukrainas jaunās varas trūkumus.

Vai atbalstāt NATO bāzes izvietošanu Latvijā?
Latvijas zinātnieki rada jaudīgu "mašīnu"
 ēterisko eļļu ieguvei (3)Kopš seniem laikiem priežu mežu tuvumā iekārtoja sanatorijas, jo priežu skujas satur ēteriskās eļļas, kam piemīt izteiktas baktericīdas, pretiekaisuma un citas cilvēka veselībai noderīgas īpašības. 

Nodokļu maksātājiem vairs nebūs jāglābj bankas, nolemj EPEiropas Parlaments (EP) otrdien apstiprināja pēdējos nepieciešamos tiesību aktus, lai novērstu situācijas, kad finanšu grūtību māktu banku dēļ Eiropas Savienības (ES) valstis nonāk bankrota priekšā, atkārtošanos.
Ukrainas armija pārņēmusi savā kontrolē Kramatorskas lidlauku (2)Kramatorskas lidlauku otrdien savā kontrolē pārņēmuši Ukrainas Bruņotie spēki, paziņojis Ukrainas prezidenta amata izpildītājs un parlamenta spīkers Oleksandrs Turčinovs.
Vai jāuztraucas par augsto asinsspiedienu?“Mans asinsspiediens ir 170/120 mm/Hg. Jūtos labi. Sirdi pārbaudīja – viss kārtībā. Vai būtu jāveic vēl kādi izmeklējumi? Varbūt nav vērts uztraukties par paaugstināto rādītāju?”

Ja palīdzēsim gadiņu vecajam Maratam, viņš varēs staigātMarats Juliuss Japsis ir nedaudz vairāk kā gadiņu vecs. Simpātiskais mazulis jau cenšas spert savus pirmos soļus, taču viņam tas padodas daudz grūtāk kā citiem bērniņiem. Maratam ir iedzimta pēdu deformācija.
11 padomi par krāsām
 interjerā1. Pelēkie toņi ir atturīgs klasiskais fons. Gandrīz jebkuru krāsu var kombinēt ar pelēkajiem toņiem.

Dezodoranta aktīvās vielas nonāk asinsritēVai dažādu kosmētisko līdzekļu smaržvielas un lokāli lietojami zāļu preparāti nonāk līdz asinsvadiem? Varbūt no lētajiem pretsviedru dezodorantiem vajag izvairīties, jo īpaši sievietēm krūts vēža profilakses nolūkā? Limfmezgli ir tuvu padusēm un sargā krūtis no vēža... 
Marija J. Rīgā
Reklāma
Atkal kādam pēdējais koks (1)Atkal ātrs auto, atkal ekipāža, kurā visu triju dalībnieku gadu summa viena kārtīga mūža garumu nesasniedz. Atkal grāvis un koks, kurš izrādās stiprākais. 

Vienkoča krēslu interesantu dara kokgriezumi
Visdižākais masīvkoks ir koka stumbrs, jo tur koks vēl atrodas savā pirmatnējā stihijā.
Latvijas dzinējsuņi iznīkst (6)Latvijas Mednieku kinoloģiskā apvienība nacionālās šķirnes glābšanai un attīstībai apņēmusies sagatavot ciltsdarba programmu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman