+13.7°C
Māris, Mārica, Maigurs
Pirmdiena, 22. septembris, 2014
Fotostāsts
Trešais Krievijas "humānās palīdzības" konvojs atvedis kaujiniekiem ieročus (2)Trešais Krievijas konvojs, kas sestdien ieradās Doņeckā, nav vis atvedis humāno palīdzību, bet munīciju un komunikāciju slāpēšanas iekārtas, pavēstīja Ukrainas Militāri politisko pētījumu centra vadītājs Dmitro Timčuks.
"Maxima" pārsūdz VDI lēmumus saistībā ar Zolitūdes traģēdijuAdministratīvajā rajona tiesā ir ierosinātas sešas lietas pēc mazumtirdzniecības uzņēmuma SIA "Maxima Latvija" pieteikumiem saistībā ar Valsts darba inspekcijas (VDI) lēmumiem par "Maxima" sabrukšanu Zolitūdē, norādīja tiesā.
ZZS valde aicina premjeri skaidrot bankas "Citadele" pārdošanas darījumu (2)ZZS valde pirmdien vienojās sadarbības padomes sēdē aicināt valdības vadītāju skaidrot sabiedrībai pieņemtos lēmumus saistībā ar bankas "Citadele" pārdošanas darījumu un tā izdevīgumu valstij.
Rīdzinieki līdz 31. oktobrim var pieteikties pabalstam mācību līdzekļu iegādeiRīgas domes Labklājības departaments aicina rīdziniekus laicīgi iesniegt pieteikumus pabalstam mācību līdzekļu iegādei, informē Rīgas domē.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Skolēni 11. gadu sacentīsies makulatūras vākšanāLatvijas izglītības iestāžu audzēkņi vienpadsmito gadu piedalīsies akcijā "Tīrai Latvijai!", mēģinot otrreizējai pārstrādei savākt pēc iespējas vairāk vecu papīru un kartonu, informē akcijas rīkotājs, izlietotā iepakojuma apsaimniekotājs "Zaļā josta".
Siguldas gaisa trošu vagoniņu atzīst par lietošanai drošu; otrdien tas atsāks darbu Ekspertīze pasūtīta pēc septembra sākumā notikušā negadījuma pie platformas Krimuldas stacijā, kur vagoniņš, uzsākot kustību, sasvērās.
Rīga +13.7
Alūksne +13.2
Daugavpils +12.9
Saldus +13.9
Liepāja +16.3
Jelgava +14.1
Ventspils +14.8
Limbaži +13
Madona +14
Rēzekne +14.2

Aktuāls jautājums

Kāda šogad padevusies kartupeļu raža?
 Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Pie mums taču mēris…

Latvijas valdība otrdien pieņēmusi gala lēmumu par bankas “Citadele” pārdošanu, pieņemot darījuma starpnieka ASV fonda “Ripplewood Holdings” piedāvājumu. Šis fonds saglabās 25% akciju, bet pagaidām publiski nenosauktie investori, kuri plāno pirkt 50% akciju, “ir pasaules augstākā līmeņa finanšu cilvēki, neviens nav no Latvijas, visi ir no ASV vai Kanādas – tātad aizokeāna valstīm,” tā sacījusi Ministru prezidente Laimdota Straujuma. “Diena” ziņo, ka Privatizācijas aģentūrā tapušajos dokumentos iepriekš pretendentiem izvirzīta prasība, ka ne ar kādiem nosacījumiem kā ārvalstu investora biznesa partneri nedrīkst parādīties vietējie Latvijas pārstāvji.

Vai piedalīsieties 4. oktobra Saeimas vēlēšanās?
KP par aizliegtu vienošanos soda Kuģu brokeru un aģentu nacionālo asociācijuKP asociācijai piemēroja sodu 715,35 eiro apmērā, kas ir 5% no tās 2013. gada kopējiem ieņēmumiem.
Kādai jābūt sievietes intīmajai vietai + 5 ieteikumi veselīgas maksts vides nodrošināšanai
Nereti sievietes labsajūtu bojā maksts izdalījumi. Kad to daudzums atbilst normai, bet kad uzskatāms par slimības pazīmi? Reizēm novilkt robežu ir grūti, taču diskomfortu iespējams novērst jebkurā gadījumā.
Reklāma
Pirmajā rudens testa braucienā izmēģina titula "Gada auto 2015" pretendentus17 žūrijas biedri ar 14 uz titulu pretendējošiem auto maršrutā Rīga - Limbaži - Bīriņi - Rīga nobrauca kopumā 300 kilometrus.
Nolīgt darbā baktērijas! Kā darbojas bioloģiskās attīrīšanas iekārtaKad saimnieks nolīgst sev darbā baktērijas, proti, mājās ierīko bioloģiskās attīrīšanas iekārtu, viņš nosacīti apņemas tās ne vien regulāri barot, bet arī periodiski apkopt. Ko der ielāgot, lai kopdzīve veidotos ilga un laimīga?

Ēdam vārnas! "LA" uzaicina rakstnieku Albertu Belu uz pusdienām no vārnas gaļas (26)Rakstnieks Alberts Bels tagad zina, kā garšo vārnas gaļa

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
50
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
43
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
58
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
50
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
53

Mednieku galerijas

Ilgi vaktējām, līdz novaktējām.
16
Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
45
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
100
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1145
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
130
Igaunija joprojām pārsteidzNākamvasar "Lotes zemē" būs vismaz trīs jauni tēli, kas runās latviski
"Vairāk pašcieņas. Pirksim savus ražojumus!" Kā stutēja vietējos Lielās depresijas gados (4)Krievijas aizliegums ievest gandrīz visas pārtikas preču grupas no Eiropas Savienības, ASV, Austrālijas, Kanādas un Norvēģijas, atriebjoties par to 

Frizūras ar pieaudzētiem matiem tapušas jau senajā ĒģiptēMatu pieaudzēšana izmantota jau senajā Ēģiptē pirms vairāk nekā 3000 gadiem, raksta portāls livescience, atsaucoties uz Amarnas pilsētā veiktiem arheoloģiskajiem izrakumiem.
Vai atminēs sibīriešu kaula bruņu noslēpumu?Krievijas arheologi izrakumos netālu no Omskas pie Irtišas upes atraduši uz bronzas laikmetu attiecināmas kaula plāksnīšu bruņas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman