Fotostāsts
Tiesa nav atzinusi Strīķes atlaišanu procedūras pārkāpumu dēļ (1)Galvenie tiesas argumenti atcelt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jaroslava Streļčenoka lēmumu par savas vietnieces Jutas Strīķes atbrīvošanu no amata bija pārkāpumi pašā atlaišanas procedūrā,
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Pedagogu algu dēļ Druviete pieļauj iespēju demisionēt (2)Ja valdība un Finanšu ministrija (FM) solidāri neatradīs iespēju piešķirt skolotāju algām trūkstošu naudu, izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete (V) neizslēdz iespēju atkāpties no amata.
Rīga +4.3
Alūksne -0.8
Daugavpils -2.6
Saldus -0.6
Liepāja +3.9
Jelgava -2
Ventspils +3.0
Limbaži -1
Madona -2.9
Rēzekne +0.4

Aktuāls jautājums

Ko Latvijas ukraiņi spriež par notikumiem etniskajā dzimtenē? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Mūžīgās jaunības un skaistuma noslēpums

Pirms Eiroparlamenta vēlēšanām īpaši vērienīgu kampaņu uzsākusi Zaļo un zemnieku savienības kandidāte Iveta Grigule, kuras plakāti redzami uz sabiedriskā transporta. Novērotāji spriež, ka šajos attēlos Grigules kundze piedzīvojusi lielas vizuālās pārvērtības. Daži interneta sociālo tīklu lietotāji pat secinājuši, ka plakātos redzama sieviete vairāk atgādinot Baibu Broku no Nacionālās apvienības.

Vai pārtikas izvēlē dodat priekšroku ekoloģiskajiem produktiem?
Meža cūkas Latgales mežos vakcinēs pret klasisko cūku mēriPārtikas un veterinārais dienests (PVD) klasiskā cūku mēra (KCM) inficētajā teritorijā – Latgales reģiona mežos – piektdien un sestdien veiks meža cūku vakcināciju pret KCM, informē PVD.
Jaunais Būvniecības likums stāsies spēkā oktobrīTāpat likuma grozījumi paredz Būvniecības valsts kontroles biroja izveidi. Biroja kompetencē būs visu lielāko sabiedriskās nozīmes ēku celtniecības un pārbūves uzraudzīšana.
"Ober-Haus": gada laikā sērijveida dzīvokļu cena Rīgā augusi par 7,9%2014.gada pirmā ceturkšņa laikā vidējā cena sērijveida neremontētiem dzīvokļiem Rīgas mikrorajonos ir pieaugusi par 2,5%, un patlaban tā ir 630 eiro par vienu kvadrātmetru. Salīdzinot vidējo cenu šā gada pirmajā ceturksnī ar vidējo cenu attiecīgajā periodā pērn, kopējais cenas pieaugums ir 7,9%,
Putins: Internets ir amerikāņu specdienestu projektsInternetu attīsta un pārvalda ASV Centrālā izlūkošanas pārvalde, ceturtdien paziņojis Krievijas prezidents Vladimirs Putins, norādot, ka Krievija turpinās kontrolēt starptautiskā tīmekļa lietošanu disidentu interesēs.
Vasarā rodas balti plankumi uz ādasVasarā man uz muguras parādās balti plankumi, kas neiesauļojas. Vai no tiem iespējams atbrīvoties? 
VITA ĀDAŽOS
Kā īpaši palīdz noteiktas krāsas augļi un dārzeņi. 5 krāsasSarkanā krāsa Sarkani āboli, zemenes, avenes, saldie pipari, redīsi, granātāboli un citi augļi un dārzeņi ir bagāti ar beta karotīnu, antocianīdiem, proantocianīdiem,
10 spilgti Gabriela Garsija Markesa domugraudi par dzīvesziņu (1)1. Ja tu mīli kaut ko – atlaid. Ja tas patiesi būs tavs – tas atgriezīsies. 2. Veselai pasaulei tu vari būt
Kā īpaši palīdz noteiktas krāsas augļi un dārzeņi. 5 krāsasSarkanā krāsa Sarkani āboli, zemenes, avenes, saldie pipari, redīsi, granātāboli un citi augļi un dārzeņi ir bagāti ar beta karotīnu, antocianīdiem, proantocianīdiem,
Reklāma
Spoku mašīnas video uzspridzina internetuMilzīgu video vietnes "Youtube" apmeklētāju uzmanību izpelnījies kāds video, kurā satiksmē negaidīti parādās "spoku automašīna".
Dārzkopjiem iesācējiem - maza izmēra polikarbonāta siltumnīcaAizvien vairāk privātmāju īpašnieki iekārto siltumnīcas savos pagalmos, dārzos, lai dārzeņus varētu audzēt pašu spēkiem.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman