+9.5°C
Asja, Asnate, Dāgs
Otrdiena, 16. septembris, 2014
Fotostāsts
Streļčenoks informēs ANO un ārvalstu vēstniecības par mēģinājumiem vājināt KNAB (4)Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) informēs ārvalstu vēstniecības un starptautiskās organizācijas par mēģinājumiem vājināt KNAB neatkarību.
Zilupes novada mērs izstājas no "Saskaņas centra"No "Saskaņas centra" izstājies Zilupes novada mērs Oļegs Agafonovs, pirmdienas vakarā vēstīja LTV raidījums "Panorāma".
Pārdaugavā sākas ielu remonts; jārēķinās ar sastrēgumiem (3)Rīgas domes Satiksmes departaments ir izstrādājis seguma atjaunošanas programmu, kura paredz, ka katru būvsezonu segums tiks atjaunots konkrētā pilsētas apkaimē.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Ekoskolu statusu piešķirs 98 Latvijas skolāmLatvijas Universitātē 1. oktobrī norisināsies ikgadējais ekoskolu apbalvošanas pasākums, kura ietvaros jau 98 izglītības iestādes iegūs starptautisko ekoskolu statusu un Zaļā Karoga balvu, tā apliecinot savus panākumus vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā.
Siguldas gaisa trošu vagoniņa sasvēršanās nav tikusi uzskatīta par avārijuPatērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) pārstāvji 6.septembra vakarā, kad notika Siguldas gaisa trošu vagoniņa sasvēršanās, netika informēti par notikušo tāpēc, ka sasvēršanās netika uzskatīta par avāriju.
Rīga +9.5
Alūksne +7.0
Daugavpils +2.2
Saldus +5.0
Liepāja +8.8
Jelgava +3.0
Ventspils +8.0
Limbaži +2
Madona +3.5
Rēzekne +4.5

Aktuāls jautājums

Vai hokeja līdzjutēji boikotē Rīgas "Dinamo" spēles? Iesūti savu viedokli

Vai gatavojaties atzīmēt Tēva dienu?
Pēc nepilnību novēršanas "Dominante 2" un "Dominante 3" atsāk darbuAdministratore, iesniedzot apstiprinošus dokumentus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), pierādījusi, ka zemējuma un zibens aizsardzības sistēmas ierīces atbilst normatīvo aktu prasībām.
Ērika Oša zīmējums
Nekaitini lācīti!

Saeima ceturtdien noraidīja Nacionālās apvienības izstrādātos grozījumus Imigrācijas likumā, kas paredz, ka valsts apdraudējuma novēršanas nolūkā nepieciešams pārtraukt termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanu Krievijas pilsoņiem. Saeimas deputāte Irina Cvetkova (Latvijas Krievu savienība) debatēs sacīja: “Šis likumprojekts ir murgaina un pat bīstama ideja. Vai likumprojekta ierosinātāji apzinās, ka Krievija var papildināt savas pretsankcijas? [..] Sena ķīniešu gudrība vēsta: “Pirms raustīt kādu aiz astes, paskatieties, kas atrodas otrā galā!” Tā vietā, lai uzklausītu senu gudrību, jūs mērķtiecīgi kaitināt, esot nesaprotamā pārliecība, ka Krievija ir kāds plīša lācītis.”

Krievijas dunka Igaunijai (1)Igaunijas Ārpolitikas institūta direktors Anderss Kasekamps (attēlā) nesen notikušo noslēpumaino Igaunijas Drošības policijas "KaPo" darbinieka Estona Kohvera aizturēšanu (igauņi to dēvē par nolaupīšanu) vērtē kā Krievijas provokāciju.
Jo vairāk gadu, jo augstāks asinsspiediens? + Riska faktoriBieži vien, kad sareibst galva, diagnoze pašam šķiet skaidra – augsts asinsspiediens. Lai gan ar to var sadzīvot, šis simptoms ir viens no galvenajiem sirds un asinsvadu slimību riska faktoriem.
Žāvēti augļi un dārzeņi - īpaši vērtīgi. 12 noderīgas receptesŽāvēšana ir vecākais konservēšanas paņēmiens. Pareizi žāvēti dārzeņi, augļi un ogas gandrīz pilnīgi saglabā savu barības vērtību, un tos nebojā mikroorganismi.
Reklāma
Auto – velo, mēģinām sadzīvot
Labu "malciņu" velojoslu diskusijas ugunskuram pagājušajā nedēļā piemeta apdrošināšanas sabiedrība BTA, publicējot veiktās riteņbraucēju aptaujas (gandrīz 500 respondenti, vidējais vecums 33 gadi) rezultātus.

Daugavā pie Mangaļsalas izlaidīs 2000 izmirstošo Baltijas storu mazuļusPārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta "BIOR" zivju audzētava "Tome" 16. septembrī Daugavā pie Mangaļsalas izlaidīs 2000 Baltijas storu mazuļus.

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
36
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
32
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
39
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
35
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
32

Mednieku galerijas

Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
24
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
77
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1110
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
97
Roberts ar brašuli
105
No torņa līdz tornim
. Apceļojot skaistākos un savdabīgākos Latvijas dievnamusPēc jauniem iespaidiem un brīnišķīgiem atklājumiem nebūt nav jādodas pāri robežām uz tālām zemēm.
Uz uguns un nāves robežas - izstāde par 1. Pasaules karuTrešdien, 17. septembrī, plkst. 14 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā atklās Pirmā pasaules kara simtgadei veltīto izstādi "Uz uguns un nāves robežas".
Gedelonas pils Francijā top ar 13. gadsimta būvmateriāliem un paņēmieniem Nesen izmantoju iespēju iekāpt (vārda diezgan tiešā nozīmē) vēsturē. Proti, ir vietas, kurās mūsdienu cilvēkam ir iespēja pastaigāties pa vidi, kas ir maksimāli pietuvināta kādam vēstures laika posmam un notikumam.
Atrastas leģendārā Ši Huandi vecmāmiņas kapenesĶīnā atrasts pirmā imperatora Ši Huandi vecmāmiņas apbedījums – otrs lielākais šajā valstī aiz paša imperatora Terakotas armijas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman