Brīdinājums +1.5°C
Valts, Rinalds, Rinalda
Piektdiena, 31. oktobris, 2014
Fotostāsts
Francija: pašreizējie apstākļi liedz piegādāt Krievijai “Mistral” kuģi (6)Neskatoties uz to, ka vakar Krievijas vicepremjers Dmitrijs Rogozins paziņoja, ka Francija piegādās Maskavai pirmo no “Mistral” klases helikopteru bāzes kuģiem jau
Izgreb ķirbi un ieliec svecīti - vienkārši skaists dekors!Daudzviet pasaulē 31. oktobrī atzīmē Helovīna svētkus jeb Visu svēto dienu. Grebti ķirbji, spoku kostīmi un saldumu diedelēšana – zināmākās izdarības, kas piestāv šai dienai.
Cik vērts cilvēks – 1 gab.?Latvijas valsts nav izvērtējusi, kādu pienesumu sniedz tās iedzīvotāji
Ministri slepus piepelnās?Aicina paaugstināt ministru algas, lai viņiem nebūtu jāiztiek no "stipendijām"
Laikmetīgās mākslas muzeju cels par privātiem līdzekļiemŠodien kultūras ministre Dace Melbārde un Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja fonda (LLMMF) pārstāvji mecenāti Ināra un Boriss Teterevi, kā arī "ABLV Charitable Foundation" dibinātāji Ernests Bernis un Oļegs Fiļs
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Topošā izglītības ministre: Latvijas izglītības sistēmā pietrūkst izcilības un inovāciju (4)"Es teiktu, ka vārdi "izcilība" un "inovācijas" ir kaut kas, kas mūsu izglītības sistēmā varētu būt pārstāvēti vairāk," viņa atzina.
Rīga +1.5
Alūksne +3.5
Daugavpils +3.4
Saldus +1.6
Liepāja +4.5
Jelgava -1.7
Ventspils +7.5
Limbaži +2
Madona +4.1
Rēzekne +3.2
Prauli, nevis baltie krustiRīgas Politiski represēto biedrības biedri ir sašutuši un neizpratnē par stāvokli, kādā pēc vairāk nekā 20 brīvas valsts pastāvēšanas gadiem atrodas Balto krustu kapu­lauks. Tie vairs nav baltie krusti, bet prauli.

Aktuāls jautājums

Kā ideju par tautas vēlētu prezidentu vērtē pašvaldību vadītāji? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Biznesa ideja!

Augstākā tiesa sākusi skatīt partijas “Saskaņa” lūgumu pilnībā vai daļēji atcelt 12. Saeimas vēlēšanu rezultātus Latgalē, kam pamatā ir aizdomas par balsu pirkšanu par labu “Vienotības” kandidātam Dzintaram Zaķim. Tiesa uzklausījusi vairākus lieciniekus, taču noraidījusi “Vienotības” advokāta lūgumu izsaukt 78 lieciniekus, kas apliecinātu, ka Zaķis ievēlēts godīgi.

Kā vērtējat jaunizveidotā Ministru kabineta (MK) sastāvu?
Elektroenerģijas cenas kāpums lielāks, nekā sola amatpersonas"Latvijas Avīzes" lasītājiem neizpratni izraisījis Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra Jurija Spiridonova aizvadītajā nedēļā paustais par elektroenerģijas cenas kāpumu par vidēji 15 – 30% pēc tirgus atvēršanas nākamā gada 1. janvārī.
Atvieglo īpašumu ierakstīšanu zemesgrāmatā (1)Izmaiņas paredz, ka noteiktos gadījumos datu aktualizācija zemesgrāmatā notiks bez nekustamā īpašuma īpašnieka tiešas iesaistes jeb vēršanās zemesgrāmatu nodaļā.
Ājurvēda par pienu: treknums ir vērtība. Kādu izvēlēties, ar ko sader?Jau izsenis krūzīte silta piena pirms naktsmiera uzskatīta par vislabāko miega līdzekli.
Septiņi savādi, bet izplatīti sapņi grūtniecības laikā. Ko tie patiesībā nozīmē?Ja jūsu sapņi grūtniecības laikā ir kļuvuši neparasti, jūs neesat vienīgā. Daudzi grūtniecības laika sapņi ir tikpat dīvaini kā jūsu, un tam ir noteikti iemesli.
Kāpēc vīrieši stāsta pasakas?
 Sašutušas mīļākās atklāsmesDaudziem vīriešiem noteikti viens no mīļākajiem literārajiem žanriem ir pasakas. Nesaprotu īsti, kāpēc tā, bet laikam viņi tik ļoti iespaidojušies no bērnībā dzirdētajām vakara pasaciņām, kuras lasīja priekšā māmiņa, ka, lieli izauguši, turpina tās sacerēt paši un pārliecinoši stāstīt citiem.
Reklāma
Latvijas ceļos – visu laiku raženākais rudens (3)Sals tikai mazliet pabaidīja, un ražas laiks Latvijas ceļu būvē var atkal turpināties ar pilnu sparu. Precīzi kontrolskaitļi tātad vēl tikai būs, bet prognoze rāda – šis paveikto darbu apjoma ziņā būs visu laiku labākais gads.
Mobilā aplikācija brīdinās par pašnāvnieciskiem tvītiemLielbritānijas pašnāvību novēršanas organizācija "Samaritans" ("Samarieši") trešdien uzsākusi mobilās aplikācijas darbību, kuras mērķis ir informēt cilvēkus, ja viņu draugi tviterī publicējuši satraukumu raisošus komentārus.
Loms, tikai velcējot pret vēju Dienā, kad Ivans Ariko kopā ar sievas māsu dēliem – Aigaru Bērtuli un Artūru Mihaļenko – devās Zebrus ezera plašumos, lai izbaudītu rudens copes jaukumus, pūta ass rietenis.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
85
Skaistules
962
Zviedrijas skaistums
101
Sīkums, bet patīkami
87
Sīkums, bet patīkami
49

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
115
Re kāds
161
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
141
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
135
Gaidot lāci (Karēlija)...
169
Mērens uzdzīvotājs TurcijāBez Mustafas autors būtu kā mazputniņš čālikušū, nomaldījies viens pats Stambulā
Citādais 18. novembris Ja izpušķotie zirgi būtu konstatēti citā datumā, neviens Lācim neziņotu
Faraons Tutanhamons bijis invalīds un neglītenis, atklāj jauns pētījums (6)Pilnīgākā leģendārā Ēģiptes valdnieka Tutanhamona ķermeņa formu rekonstrukcija, kāda līdz šim veikta, izmantojot viņa mūmijas datortomogrāfiju un trīsdimensionālas projekcijas, liecina, ka šis faraons n

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman