Brīdinājums +14.6°C
Auguste, Guste
Ceturtdiena, 28. augusts, 2014
Foto stāsts
Merkele prasa Putinam skaidrot Krievijas karavīru atrašanos Ukrainā (1)Vācijas kanclere Angela Merkele trešdien telefonsarunā Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam paziņojusi, ka ir nepieciešams izskaidrot ziņojumus par Krievijas karavīru parādīšanos Ukrainas teritorijā, teikts kancleres administrācijas paziņojumā.
Latvijas "patrioti" Kremļa mērcē (6)Pētījums par cittautiešu piederību atgādina deputātiem par nespēju apkarot Krievijas mediju propagandu
Brokas aizdevējs atzīst, ka bijušās ministres parāds nokārtots (2)Viņš arī vērsies policijā, lūdzot paskaidrot, vai viņš tiešām izsludināts meklēšanā, jo šādas ziņas uzņēmējs uzzinājis tikai pirms dažām dienām no Latvijas medijiem.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Stiprinās skolēnu patriotismu (2)1. septembrī durvis atkal vērs skolas. Kādas pārmaiņas gaidāmas skolās jaunajā mācību gadā?

Desmit Latvijā zināmākie dabas spēka avoti, kas iedvesmo Lai gan Zemes enerģētiskā struktūra daudz pētīta, tomēr pilnīgas skaidrības par dabas objektu labvēlīgo starojumu nav. Spēka avotus savulaik pētījis arī ģeoloģijas zinātņu doktors Rišards Griškjans, viņš pat izveidojis enerģētisko vietu karti.
Rīga +14.6
Alūksne +12.6
Daugavpils +13.4
Saldus +13.9
Liepāja +15.9
Jelgava +14.7
Ventspils +15.6
Limbaži +13
Madona +13
Rēzekne +12.9

Aktuāls jautājums

Kā vērtējat noteiktos lauksaimniecības zemes tirgus ierobežojumus? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Atbalsti vietējo!

Norvēģijas kompānija “Orkla” kļuvusi par “NP Foods” un tam piederošo šokolādes, konfekšu un konditorejas izstrādājumu ražotāju “Laima”, “Staburadze” un dzērienu ražotāja “Gutta” īpašnieku. Darījuma summa netiek norādīta. “Orkla” jau ir pārstāvēta Baltijas reģionā, jo tai pieder Latvijas dārzeņu pārstrādes uzņēmums “Spilva” un “Ādažu čipsu” ražotājs “Latfood”, kā arī uzņēmumi Lietuvā un Igaunijā.

Vai esat jau apmeklējis jauno Nacionālās bibliotēkas ēku?
Cik produktīva ir sadarbība meža dzīvnieku postījumu mazināšanā? Vērtē zemnieki un medniekiMeža dzīvnieku postījumi lauksaimniekiem arvien sagādājuši zaudējumus. 2013. gadā notika asas diskusijas, bieži pat nikni strīdi par lauksaimnieku un mednieku sadarbību, līdz tika pieņemti Medību likuma grozījumi. Vai šogad situācija ir mainījusies uz labo pusi?
Jautā žurnāls "Agro Tops": Kāds atbalsts būtu jāsaņem Latvijas lauksaimniekiem saistībā ar Krievijas embargo?
Sankcijas "piespiež" lobēt vietējosPārtikas produktu ražotājiem palīdzēs ar obligātajiem zaļajiem iepirkumiem
Latvijā turpinās viesnīcu atklāšanas bums Jaunu viesnīcu atklāšanas bums Latvijā turpinās, nākamgad Rīgā papildus jau esošajām plānots atklāt vēl četras; divas no tām augstākās - pieczvaigžņu - klases. Arī 2016.gads šajā jomā neatpaliks.
Kā sagatavoties pirmajai dienai bērnudārzā? 6 ieteikumi  Diena, kad bērns sāk iet bērnudārzā, var būt pārbaudījums ne tikai mazajam. Arī vecākiem jāgatavojas pārmaiņām. Latvijas Privāto pirmskolu biedrības un
Reklāma
Policija jaunā mācību gada sākumā pastiprināti uzraudzīs kārtību Tuvojoties jaunajam mācību gadam, policija pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un arī kārtību sabiedriskās vietās, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.
Pārvietojama vasaras virtuve un kūpinātava (1)Šo nelielo vasaras virtuvi konstruējis Pēteris Rūķis no Priekuļiem. Galdiņam ir atvāžama daļa. Atvērtā veidā tā kalpo par aizmugurējo sienu, lai, ēdienu gatavojot, nenošļakstītos vasaras namiņš.
Brīnumainā varavīksne: ko mēs zinām par krāsaino Saules ceļu?Turklāt varavīksnes novērošanas laikā Saule vienmēr atrodas aiz novērotāja muguras, tāpēc vienlaikus novērot gan varavīksni, gan Sauli, neizmantojot īpašus optiskos instrumentus, nav iespējams.
Vasarā izņemti 2462 nelikumīgi zvejas rīki, uzlikti sodi 22 878 eiro apmērāDiemžēl, salīdzinot darba rezultātus ar pagājušo gadu, redzams, ka atklāto zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārkāpumu skaits šajā periodā nav samazinājies. Vasarā maluzvejnieki visbiežāk zivju ieguvei izmanto zvejas tīklus un naktsāķus.

Makšķernieku stūrītis

Bula laikā plēsoņu aktivitāte samazinās. Tāpēc iesaku pamēģināt noķert ar spiningu miermīlīgās zivis. Vakar nelielā upītē man izdevās noķert vairākus baltos sapalus, jeb teibas. Lielākā bija apmēram 350 gr smaga. Veiksmīgākais māneklis bija balts 15 mm liels rotējošais vizulis.
124
Decembris, auksti, ezers palēnām sāk aizsalt.
34
Vēla rudens agrs rīts, dreifējot ar dzīvo ēsmas zivtiņu pa Lielauces ezeru.
30
Pagājušā gada 17. oktobra loms Lielauces ezerā
57
Lielauces līdaciņa 2,7 kg dzīvsvarā
44

Mednieku galerijas

Roberts ar brašuli
9
Līdz lūšu medībām vēl tālu, līdz decembrim. Bet jau tagad pa druskai mana kaķa darbības.
138
Vērojot šādu ainu kļūst skumji, iedomājoties, kas būs nākamgad vai vēl pēc diviem gadiem.
182
Pīles šogad sākas 9.augustā. Tā gāja pagājušā gadā, kā būs šogad?
73
Septembra \"Medības\" numuram sākam vākts dažādus medniekstāstus. Arī par šo āzīti ir savs stāsts.
44
Daudzveidīgā SardīnijaGatavojoties doties uz Sardīniju, palaikam iemetu skatu pasaules ziņu lentē, lai uzzinātu, kas tad šajā Vidusjūras salā notiek.
Aprit Molotova-Ribentropa pakta parakstīšanas 75.gadadienaŠodien, 23.augustā, aprit 75 gadi, kopš Maskavā tika parakstīts Molotova-Ribentropa pakts, kas ietvēra trīs slepenus papildprotokolus un toreizējām lielvarām PSRS un Vācijai
Provokācija kā metode, agresija kā dzīvesveids (30)Aukstajam karam beidzoties, radās pārliecība, ka ir nodibināta jauna pasaules kārtība, kas pakļaujas skaidri definētiem likumiem.
Kazaņas mērs grib aizliegt darvinismu (8)Kazaņas mērs Ilsurs Metšins piedāvājis izņemt no skolu programmas Darvina mācību par sugu attīstību, gazeta.ru citē laikrakstu "Večerņij Kazaņ".

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman