Fotostāsts
Teju 84 000 cilvēku plāno kompensēt krīzes ietekmē sarukušās pensijas (2)Labklājības ministrs Uldis Augulis (ZZS) un tiesībsargs Juris Jansons šodien vienojās izstrādāt kompensācijas mehānismu tiem pensionāriem, kuru pensiju apmēru ietekmējis negatīvais kapitāla indekss.
Straujuma neizslēdz budžeta grozījumus šajā gadāMinistru prezidente Laimdota Straujuma (V) neizslēdz, ka šogad varētu veikt grozījumus valsts budžetā, ja tāda nepieciešamība radīsies.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Aizsardzības akadēmija šogad uzņems 80 kadetus; aicina uz Atvērto durvju dienuLatvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija šogad uzņems 80 kadetus, un interesenti, kuri vēlas kļūt par Latvijas armijas virsniekiem, 10.maijā aicināti uz Atvērto durvju dienu.
Ropažu iedzīvotāji protestē pret 54 koku ciršanu; pašvaldība aptur darbusVairāki desmiti Ropažu novada Mucenieku iedzīvotāji ir nemierā ar pašvaldības lēmumu iepriekš plānoto sešu koku vietā dzīvojamo māju tuvumā nocirst daudz vairāk koku. Lai arī iedzīvotājiem uz laiku izdevies apturēt ciršanu, pašvaldība no saviem plāniem nav atteikusies. Tiesa, tā sola iedzīvotājus iesaistīt turpmākajā
Rīga +8.1
Alūksne +7.2
Daugavpils +9.0
Saldus +9.4
Liepāja +9.0
Jelgava +9.1
Ventspils +6.7
Limbaži +8
Madona +8.9
Rēzekne +8.9

Aktuāls jautājums

Kādi ir studentu plāni pēc studiju pabeigšanas? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Še tev zelta rublis…

Eiropas Padomes Parlamentārā asambleja trešdien pieņēma rezolūciju, kurā nosodīta Krievijas veiktā Ukrainai piederošās Krimas aneksija, kā arī kritizēta Maskavas prasība pārveidot Ukrainu par federatīvu valsti. Latvijas delegātes Lolita Čigāne un Inese Lībiņa-Egnere balsoja par rezolūcija pieņemšanu, bet Boriss Cilēvičs – atturējās. Kā “LA” jau rakstīja, Cilēvičs uzskata, ka viņam saistoša ir nevis kopējā Saeimas nostāja, bet gan savas partijas nostāja. Viņaprāt, rezolūcijas dokuments esot “melnbalts”, proti, tajā kritizēta tikai Krievija, ignorējot Ukrainas jaunās varas trūkumus.

Vai atbalstāt NATO bāzes izvietošanu Latvijā?
Piena ražotāju kooperatīvs "Piena ceļš" atzīmē desmit gadu jubilejuViena no Latvijā lielākajām piena lauksaimniecības kooperatīvajām sabiedrībām "Piena ceļš" šonedēļ atzīmē desmit gadu jubileju, informē Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) pārstāve Sabīne Puķe.
Vides projekti – kavē vai rosina?Veco solījumu neizpilde vides nozarē kavē lielākus naudas ieguldījumus inovācijā un uzņēmējdarbībā

Pērn lielākais nekustamo īpašumu darījums - bijušās "Hotel de Rome" pārdošanaPagājušā gada lielākais nekustamo īpašumu darījums Latvijā bija bijušās viesnīcas "Hotel de Rome" pārdošana par 13,2 miljoniem eiro, liecina biznesa žurnāla "Kapitāls" publicētais pagājušā gada nekustamo īpašumu vislielāko darījumu "Top 70".
Putins Merkeli brīdinājis par pilsoņkara draudiem Ukrainā (8)Krievijas prezidents Vladimirs Putins telefonsarunā ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli otrdien brīdinājis, ka Ukraina pašreiz atrodas uz pilsoņkara sliekšņa, trešdien paziņojis Kremlis.
Vai jāuztraucas par augsto asinsspiedienu?“Mans asinsspiediens ir 170/120 mm/Hg. Jūtos labi. Sirdi pārbaudīja – viss kārtībā. Vai būtu jāveic vēl kādi izmeklējumi? Varbūt nav vērts uztraukties par paaugstināto rādītāju?”

Ja palīdzēsim gadiņu vecajam Maratam, viņš varēs staigātMarats Juliuss Japsis ir nedaudz vairāk kā gadiņu vecs. Simpātiskais mazulis jau cenšas spert savus pirmos soļus, taču viņam tas padodas daudz grūtāk kā citiem bērniņiem. Maratam ir iedzimta pēdu deformācija.
Māja Lieldienu noskaņās - krāsās, materiālos, dekorosPēc mājas uzpošanas svētkus ieaicina ar dekoriem un pavasarīgi klātu galdu
.
Dezodoranta aktīvās vielas nonāk asinsritēVai dažādu kosmētisko līdzekļu smaržvielas un lokāli lietojami zāļu preparāti nonāk līdz asinsvadiem? Varbūt no lētajiem pretsviedru dezodorantiem vajag izvairīties, jo īpaši sievietēm krūts vēža profilakses nolūkā? Limfmezgli ir tuvu padusēm un sargā krūtis no vēža... 
Marija J. Rīgā
Reklāma
Atkal kādam pēdējais koks (1)Atkal ātrs auto, atkal ekipāža, kurā visu triju dalībnieku gadu summa viena kārtīga mūža garumu nesasniedz. Atkal grāvis un koks, kurš izrādās stiprākais. 

Vienkoča krēslu interesantu dara kokgriezumi
Visdižākais masīvkoks ir koka stumbrs, jo tur koks vēl atrodas savā pirmatnējā stihijā.
Latvijas dzinējsuņi iznīkst (6)Latvijas Mednieku kinoloģiskā apvienība nacionālās šķirnes glābšanai un attīstībai apņēmusies sagatavot ciltsdarba programmu.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman