Fotostāsts
Krusta ceļa gājienā Rīgā piedalās tūkstošiem cilvēkuŠodien Rīgā ekumeniskajā Krusta ceļā, kas apvieno dažādu tautību un reliģisko uzskatu cilvēkus, pulcējās tūkstošiem cilvēku, novēroja aģentūru LETA.
"Apvienība pret nacismu" aicina Zadornovam piešķirt Latvijas pilsonībuKamēr Drošības policija (DP) vērtē, vai satīriķim Mihailam Zadornovam nevajadzētu atņemt uzturēšanās atļauju Latvijā, "Apvienība pret nacismu" aicina viņam piešķirt Latvijas pilsonību.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Latvijas skolēni Eiropas Dabaszinātņu olimpiādē izcīna bronzas medaļasAbas Latvijas komandas aprīļa sākumā Grieķijas galvaspilsētā Atēnās notiekošajā 2. Eiropas Savienības Dabaszinātņu olimpiādē (EUSO) izcīnīja bronzas medaļas, informē Latvijas komandu vadītāja Agnese Kokina.
Aizsardzības akadēmija šogad uzņems 80 kadetus; aicina uz Atvērto durvju dienuLatvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija šogad uzņems 80 kadetus, un interesenti, kuri vēlas kļūt par Latvijas armijas virsniekiem, 10.maijā aicināti uz Atvērto durvju dienu.
Rīga +15.9
Alūksne +15.2
Daugavpils +15.4
Saldus +14.7
Liepāja +14.5
Jelgava +17.4
Ventspils +11.0
Limbaži +16
Madona +15.0
Rēzekne +14.8

Aktuāls jautājums

Vai jūs apmierina vieta, kur dzīvojat? Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Stipro brauciens Vecpiebalgā
Vai atbalstāt NATO bāzes izvietošanu Latvijā?
Pirms piena tirgus brīvlaišanas iecerēts atvieglot kvotas izmantošanuIzskatīšanai valdībā iesniegti grozījumi piena kvotu administrēšanas noteikumos, kas paredz atvieglot to izmantošanu pēdējā piena kvotas gadā, informē Zemkopības ministrijā (ZM).
Eksperts: Turpinās degvielas uzpildes staciju pārpirkšanaPēdējā gada laikā lielākie degvielas tirgotāji aktīvi ver vaļā jaunas degvielas uzpildes stacijas (DUS), turklāt liela daļa no tām tiek pārpirktas no citiem tirgus dalībniekiem.
Reklāmas raksts
Pērn lielākais nekustamo īpašumu darījums - bijušās "Hotel de Rome" pārdošanaPagājušā gada lielākais nekustamo īpašumu darījums Latvijā bija bijušās viesnīcas "Hotel de Rome" pārdošana par 13,2 miljoniem eiro, liecina biznesa žurnāla "Kapitāls" publicētais pagājušā gada nekustamo īpašumu vislielāko darījumu "Top 70".
Saule spīd tikpat spoži kā augustā; sauļošanās sezona jāsāk piesardzīgiSaules staru krišanas leņķis un saules spīdēšanas ilgums šajās dienās ir tikpat liels kā augusta otrajā pusē. Lai izvairītos no apdegumiem un samazinātu risku saslimt ar ādas vēzi, sauļošanās sezonu vēlams sākt pēc iespējas agrāk un pakāpeniskāk, iesaka ārsti.
Grūtnieču Sporta klubs aicina nepadoties pavasara nogurumamGrūtnieču Sporta klubs aicina topošās māmiņas pievienoties Sieviešu skrējiena āra treniņiem – līdz lielajam soļojumam vēl atlikuši trīs treniņi: 16., 23., un
Stiprā dzimuma vājās vietas veselībāPie urologa vīrietim ir vērts aiziet pat tādēļ, lai pārrunātu problēmas, ko ar citiem neērti apspriest, vai lai noskaidrotu nezināmo.
Olu dekori ar sēklām, graudaugiem, makaroniemOlas noskalo. Šo olu darināšanai būs vajadzīga pacietība, jo darbs nav vienai dienai. Var no sākuma uzzīmēt attēlu – ko veidosiet uz
Divdesmit vienkārši triki, kā piemānīt ēstgribu un notievētIzturēt diētu līdz galam varot tikai 20 prpcenti tievētāju, bet apetīti var piemānīt salīdzinoši vienkārši.
VIDEO: Pasaulē lielākais Lieldienu trusis apdrošināts par 1,1 miljonu eiroPasaulē lielākais trusis Darius, kurš savu dzimšanas dienu svin aprīlī un tāpēc nereti tiek dēvēts par Lieldienu trusi, dzīvo Lielbritānijā.
Reklāma
Atkal kādam pēdējais koks (1)Atkal ātrs auto, atkal ekipāža, kurā visu triju dalībnieku gadu summa viena kārtīga mūža garumu nesasniedz. Atkal grāvis un koks, kurš izrādās stiprākais. 

Vienkoča krēslu interesantu dara kokgriezumi
Visdižākais masīvkoks ir koka stumbrs, jo tur koks vēl atrodas savā pirmatnējā stihijā.
Ar grunteni un pludu uz vimbām (1)Kad ūdens kļuvis dzidrs, bet vēl ir auksts, ir piemērots brīdis vimbu copei.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman