+15.9°C
Ilmārs, Iluta, Austrums
Pirmdiena, 1. septembris, 2014
Foto stāsts
Luhanskā notiek kauja par lidostu starp Ukrainas un Krievijas spēkiemUkrainas austrumu pilsētā Luganskā pirmdien notiek kauja par lidostu starp Ukrainas un Krievijas bruņotajiem spēkiem, paziņoja Ukrainas armijas pārstāvis.
Sākoties mācību gadam, autovadītājus aicina būt īpaši uzmanīgiemSākoties jaunajam mācību gadam, ceļu uzturētājs "Latvijas valsts ceļi" (LVC) aicina autovadītājus šonedēļ pie stūres būt īpaši uzmanīgiem.
Ronis sācis darbu Valsts prezidenta kancelejāValsts prezidenta Andra Bērziņa kancelejas komandai ar šodienu pievienojies bijušais diplomāts un ministrs Aivis Ronis, informēja prezidenta Preses dienestā.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Druviete: Skolu slēgšana Latvijā būtībā beigusies (Foto)Skolu slēgšana Latvijā būtībā ir beigusies, šorīt telekanālā LNT paziņoja izglītības ministre Ina Druviete (V), tūdaļ gan atzīstot, - iespējams, ka pašvaldības lēmumus par skolu slēgšanu vēl pieņems.
Laukakmens mājas sargājošais miers Svētupes krastos (1)Salacgrīvas pagasta lauku sēta "Svētupes" var lepoties ar to, ka radās jau tajos laikos, kad Latvijas apceļotājus uz katra stūra vēl nesagaidīja atpūtas un nakšņošanas vietas.
Rīga +15.9
Alūksne +12.9
Daugavpils +13.4
Saldus +15.3
Liepāja +16.4
Jelgava +15.0
Ventspils +18.3
Limbaži +15
Madona +13.0
Rēzekne +12.7

Aktuāls jautājums

Vai mazās skolas satrauc nelielais skolēnu skaits klasēs?
 Iesūti savu viedokli

Gata Šļūkas zīmējums
Neko nezinu!

Krievijas armija iebrukusi Ukrainā un turpina doties vairākos virzienos, paziņojis Ukrainas iekšlietu ministra padomnieks Zorjans Škirjaks. Tiek ziņots, ka Krievijas karaspēks ieņēmis Novoazovskas pilsētu Ukrainas austrumos. Piektdien, 29.augustā, par Krievijas iebrukumu oficiāli paziņojis arī Ukrainas prezidents Petro Porošenko, atceļot plānotos komandējumus. Taču iebrukumu joprojām turpina noliegt Krievijas puse.

Kam jānotiek, lai Krievija pārtrauktu savu agresiju Ukrainā?
"Ne visi dūmi ir ugunsgrēks," uzskata "Swedbank" ekonomisti 
Ekonomisko sankciju karš Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm līdz šim sagādājis mazākus zaudējumus nekā Krievijai, kas mēģina atspēlēties, aizliedzot ievest pārtiku no ES. Tāpēc sankciju dēļ Latvijā vēl nebūtu jākrīt panikā. Tā spriež "Swedbank" ekonomisti. 

Miera osta ar spociņu
. Ciemos Bulduru sakoptākajā sētā (1)Uldis, Vita, Odeta Dita un Artūrs Dzeņi par jūrmalniekiem sevi sauc jau divdesmit gadus. Tieši pirms tik ilga laika ģimene savā īpašumā ieguva māju ar bagātīgu vēsturi Bulduros.
Mediķi sniedz palīdzību sēņu upuriemAizvadītajā diennaktī mediķu palīdzība bijusi nepieciešama cilvēkiem, kuri saindējušies ar sēnēm, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.
Kas jāmāk pirmsskolēnam? Mans dēls šogad sāks mācīties sagatavošanas grupiņā, tāpēc vēlētos uzzināt, kas bērniem jāapgūst pirmsskolas izglītībā. Vai ir kādi speciāli mācību priekšmeti un mācību programmas? Kas šajā sakarā jāzina vecākiem?
 EVIJA ROZANOVA RĪGĀ
Reklāma
Policija jaunā mācību gada sākumā pastiprināti uzraudzīs kārtību Tuvojoties jaunajam mācību gadam, policija pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un arī kārtību sabiedriskās vietās, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.
Slepkavīgie vulkāni, kas izraisīja badu un iznīcināja tautas (1)Izrādās, mūsdienās mums draud par vienas pilsētiņas iznīcināšanu vēl lielākas briesmas. Nepietiek ar to, ka pāri visai planētai stiepjas tā dēvēto guļošo vulkānu konusi, kas ik pēc laiciņa arī izvirst, bet vēl arī zem zemes, izrādās, paslēpušies visīstākie monstri.
Vasarā izņemti 2462 nelikumīgi zvejas rīki, uzlikti sodi 22 878 eiro apmērāDiemžēl, salīdzinot darba rezultātus ar pagājušo gadu, redzams, ka atklāto zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārkāpumu skaits šajā periodā nav samazinājies. Vasarā maluzvejnieki visbiežāk zivju ieguvei izmanto zvejas tīklus un naktsāķus.

Makšķernieku stūrītis

Bula laikā plēsoņu aktivitāte samazinās. Tāpēc iesaku pamēģināt noķert ar spiningu miermīlīgās zivis. Vakar nelielā upītē man izdevās noķert vairākus baltos sapalus, jeb teibas. Lielākā bija apmēram 350 gr smaga. Veiksmīgākais māneklis bija balts 15 mm liels rotējošais vizulis.
128
Decembris, auksti, ezers palēnām sāk aizsalt.
38
Vēla rudens agrs rīts, dreifējot ar dzīvo ēsmas zivtiņu pa Lielauces ezeru.
33
Pagājušā gada 17. oktobra loms Lielauces ezerā
61
Lielauces līdaciņa 2,7 kg dzīvsvarā
44

Mednieku galerijas

Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
3
Roberts ar brašuli
44
Līdz lūšu medībām vēl tālu, līdz decembrim. Bet jau tagad pa druskai mana kaķa darbības.
155
Vērojot šādu ainu kļūst skumji, iedomājoties, kas būs nākamgad vai vēl pēc diviem gadiem.
211
Pīles šogad sākas 9.augustā. Tā gāja pagājušā gadā, kā būs šogad?
85
Daudzveidīgā SardīnijaGatavojoties doties uz Sardīniju, palaikam iemetu skatu pasaules ziņu lentē, lai uzzinātu, kas tad šajā Vidusjūras salā notiek.
Arheologi Ukrainā "jaunā Katiņā" atrod 950 komunistu upurus (2)Polijas un Ukrainas arheologi Volodimiras-Volinskas pilsētā Ukrainas rietumos atklājuši 950 komunistiskā režīma upuru apbedījumus.
Provokācija kā metode, agresija kā dzīvesveids (30)Aukstajam karam beidzoties, radās pārliecība, ka ir nodibināta jauna pasaules kārtība, kas pakļaujas skaidri definētiem likumiem.
Kazaņas mērs grib aizliegt darvinismu (8)Kazaņas mērs Ilsurs Metšins piedāvājis izņemt no skolu programmas Darvina mācību par sugu attīstību, gazeta.ru citē laikrakstu "Večerņij Kazaņ".

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman