+7°C
Urzula, Severīns
Otrdiena, 21. oktobris, 2014
Fotostāsts
Straujuma: Manī nemīt tieksme pēc amatiem (5)Lai gan šā gada sākumā piekrita pirmo reizi vadīt valdību un arī uz 12.Saeimas vēlēšanām bija "Vienotības" Ministru prezidenta amata kandidāte, Laimdota Straujuma atzīst, ka viņai nepiemīt tieksme pēc amatiem.
Sikorskis: Krievija piedāvājusi Polijai sadalīt Ukrainu (4)Krievija vēlējusies piesaistīt Poliju pie Ukrainas teritorijas sadales, paziņojis bijušais Polijas ārlietu ministrs un Seima priekšsēdētājs Radoslavs Sikorskis.
Pārcelties uz Stūra māju piedāvāts ministrijām, tās atteikušās ēkas auras dēļPārcelties uz Stūra māju ir piedāvāts ministrijām, taču tur esošās auras dēļ tās no šādas ieceres atteikušās, otrdien Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja premjere Laimdota Straujuma ("Vienotība").
Satiksmes negadījumos cietuši septiņi gājēji un velosipēdistiPagājušajā diennaktī satiksmes negadījumos cietuši septiņi gājēji un velosipēdisti, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts policija.
Rīgā plīsis liels kanalizācijas vads; ierobežos satiksmiRīgā, Bāriņu ielā, aiz Uzvaras pieminekļa, plīsis liela diametra kanalizācijas vads.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
"Nepilsoņu kongress" – tradicionālo vērtību sargs? (7)Jaunais mācību priekšmets "Dzīvesziņa" nebūs obligāts
Rīga +7
Alūksne +2.1
Daugavpils +7.0
Saldus +8.3
Liepāja +9.8
Jelgava +7.7
Ventspils +9.4
Limbaži +4
Madona +3.2
Rēzekne +3.4

Aktuāls jautājums

Kā pretrunīgi vērtētie Maksātnespējas likuma grozījumi ietekmēs nekustamo īpašumu tirgu? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Neko mums nevar padarīt!

Rīgas domes Mājokļu un vides komitejas deputāti, pagājšnedēļ sēdē atkārtoti spriežot par pasākumiem, kas varētu glābt pilsētas apstādījumus un īpašumus no pilsētas kanāla bebru nodarītajiem bojājumiem un mazināt viņu populāciju, noraidīja iespēju veikt dzīvnieku sterilizāciju. Domnieki jau ilgstoši lemj par pasākumiem, kas mazinātu bebru nodarīto kaitējumu pilsētas īpašumiem – bebri pēdējos gados grauž ne vien apstādījumus, bet arī kanālmalas soliņus.

Ja Saeimas vēlēšanas notiktu tagad, vai jūs balsotu tāpat kā 4. oktobrī?
No vārdiem jāķeras pie darbiem. Saruna ar Zlatu Elksniņu -ZaščirinskuKo ārzemju investori šeit vēlas panākt – to Ārvalstu investoru padomes Latvijā valdes priekšsēdētājai, audita un biznesa konsultāciju uzņēmuma "PricewaterhouseCoopers" valdes priekšsēdētājai Zlatai Elksniņai-Zaščirinskai
Kad jāsauc ģimenes ārsts? (2)Kaimiņienei kļuva tik slikti, ka nevarēja aizbraukt pie ārsta. Ģimenes ārsts mājas vizīti atteica un lika izsaukt ātros. Viņi atbrauca, konstatēja galvā asinsrites traucējumus.
Diļļu sēklu tēja - ārstniecisks dzēriensPēc gurķu skābēšanas palika pāri daudz diļļu sēklu. Vai tās der arī tēju sastāvā?
Reklāma
Neapdzen krustojumā! Vēlreiz par it kā sen zināmo "labas prakses" likumuPirms dažām nedēļām lasīju ziņu par diviem zēniem, kas savu ātro, taisno, pašpārliecināto braucienu uz visiem laikiem beidza zem kreiso pagriezienu sākuša kravenieka.
Izstāde "Vide un enerģija" - jaunās un gudrās tehnoloģijasIzstādē "Vide un enerģija 2014" rādīja jaunās un gudrās tehnoloģijas
Vilku radu būšana (1)Latvijas vilku gēnu pētnieki 9. Baltijas terioloģijas konferencē šodien ziņos par pirmajiem izpētes rezultātiem.

Makšķernieku stūrītis

Skaistules
44
Skaistules
582
Zviedrijas skaistums
80
Sīkums, bet patīkami
66
Sīkums, bet patīkami
41

Mednieku galerijas

Tumes m/k guvums dzinējmedībās.
51
Re kāds
90
Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
101
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
106
Gaidot lāci (Karēlija)...
142
Populārs franču blogeris: Rīgas restorāni frančiem neliktu viltiesFranču blogeris Gijoms Lerū šobrīd ceļo pa Latviju un vaļsirdīgi atzīst, ka mums ir tieši tas, ko mūsdienās cilvēki meklē.
"Gulošam iešauts galvā". Beidzot iegūst Centrālcietuma slaktiņa ekshumāciju protokolus (5)Daudzi būs pazīstami ar baisajiem nostāstiem par padomju režīma mocīto un nogalināto Latvijas pilsoņu ekshumāciju, kas 1941. gada jūlija sākumā notika Rīgas Centrālcietumā. Tomēr tikai šogad vēsturniekiem izdevies iegūt ekshumāciju protokolu norakstus, kuru oriģināli glabājas arhīvā Vācijā.
TOP 7 skandāli un krīzes pasaulē pagājušā gadsimta 90.gadosPagājušā gadsimta deviņdesmitie gadi ir bagāti dažādiem pavērsieniem cilvēces vēsturē, tostarp sabrūk PSRS, Baltijas valstis atgūst neatkarību, personālie datori kļūst par ikdienu un plašām masām kļūst pieejams internets. Tomēr 90.gadi ir arī dažādu krīžu un skandālu pārpilni.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman