+11.0°C
Zanda, Zandis, Lāsma
Trešdiena, 1. oktobris, 2014
Fotostāsts
Sudrabas partija iztērējusi 99% no priekšvēlēšanu izdevumu limitaJaunākā informācija liecina, ka Zaļo un zemnieku savienība sasniegusi 94% no limita, "Vienotība" - 92%, "Saskaņa" - 78%, bet "Vienoti Latvijai" - 58% no limita.
Kura partija būs jūsu favorīte 12. Saeimas vēlēšanās?
Separātistiem Doņeckā apšaudot skolu un mikroautobusu, 10 bojāgājušieUkrainas austrumu pilsētā Doņeckā prokrieviskajiem separātistu kaujiniekiem apšaudot skolu un maršruta mikroautobusu, gājuši bojā desmit cilvēki, bet deviņi ievainoti.
Pētījums: Latvija ir 35.pensionāriem labvēlīgākā valsts pasaulēIenākumu drošības rādītājā mūsu valsts ir atzīta par 32.pensionāriem labvēlīgāko pasaulē. Veselības stāvokļa radītājā situācija ir krietni sliktāka.
Kriminālprocesa likuma grozījuma dēļ ZZS brīdina "Vienotību"Pusgadu Tieslietu ministrija nespēj tikt galā ar Kriminālprocesa likuma grozījumiem, kas ļautu saīsināt garos tiesas procesus.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Eksāmenos visveiksmīgākie – rīdzinieki un meitenesŠā gada centralizētajos eksāmenos latviešu valodas eksāmenu vislabāk kārtojuši Latvijas mazo pilsētu vidusskolu absolventi, bet vissliktāk – lauku vidusskolu absolventi.
Rīga +11.0
Alūksne +8.7
Daugavpils +7.8
Saldus +10
Liepāja +11.9
Jelgava +11.5
Ventspils +12.8
Limbaži +10
Madona +9.9
Rēzekne +9.2

Aktuāls jautājums

Kādas interešu izglītības iespējas pieejamas jūsu skolā? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Kurš spēcīgāks?

Pēc piecām dienām – 12. Saeimas vēlēšanas. Vēlētāju socioloģiskās aptaujas jeb partiju reitingi vēl neļauj precīzi spriest, kuras partijas un ar kādu deputātu skaitu iekļūs parlamentā. Priekšā arī nervozākā nakts politiķiem – nakts no 4. uz 5. oktobri, kad tiks apkopoti vēlēšanu rezultāti.

Kā rūpējaties par sava mājokļa drošību?
ES ievieš jaunus pasākumus Krievijas embargo skartajiem lauksaimniekiemEK jaunajā regulā ir ņēmusi vērā Latvijas lauksaimnieku ierosinājumu, papildus esošajam kompensējamo dārzeņu sarakstam pievienot arī kāpostus, ziedkāpostus un brokoļus, informē Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijā.
Ciemos ērģeļu meistara Vernera Kalaca ģimenes mājā Ventspils pusē Iebraucot Ventspils novada Vārves pagasta "Bitnieku" mājas pagalmā, sākumā esam nesaprašanā, jo ir tik daudz ēku, ka nevar saprast, kurā no tām meklēt saimniekus – amatnieku un restauratoru, individuālo komersantu VERNERU KALACI un viņa sievu SANDRU.

Pelēkās šūniņas vajag nodarbināt. Padomi, kā uzlabot atmiņuPusmūžā cilvēka fizioloģiskās sistēmas rada anatomiskas un mentālas pārmaiņas. Tās var būt gan pamanāmas, gan tikai nojaušamas. Arī novecojošai atmiņai ir savas īpatnības.
7. oktobrī, Pasaules redzes dienā, varēs bezmaksas pārbaudīt redzi (1)Lasītākie 1.Horoskopi 1.oktobrim. Izdošanās ir piepūles vērta! 2.Veiksmīgās un neveiksmīgās dienas oktobrī visām zodiaka zīmēm 3.Rokraksts atklāj 5000 rakstura iezīmju. Uzzini astoņas
Reklāma
Lielākais no "Transit" saimes"Ford" pakāpeniski turpina atjaunot savu vieglā komerctransporta modeļu klāstu. Jau zināmajiem "Transit Connect" un "Transit Custom" šogad klāt nākuši "Transit Courier" un vienkārši "Tran­sit".
"Google" lietotājiem vairs nebūs obligāti jāizveido profils sociālajā tīklā "Google+"Reģistrējot jaunu "Google" kontu, vairs nebūs obligāti jākļūst par sociālā tīkla "Google+" lietotāju, paziņojis IT tehnoloģiju gigants.
Sācies lašu un taimiņu nārsts; VVD pastiprina kontroli iekšzemes un jūras ūdeņosLatvijas upēs sācies lašu un taimiņu nārsts. Zivju resursu nosargāšanai rudenī Valsts vides dienests (VVD) uzsācis intensīvu iekšzemes un jūras ūdeņu kontroli.

Makšķernieku stūrītis

Zviedrijas skaistums
30
Sīkums, bet patīkami
20
Sīkums, bet patīkami
9
Forele, vasaras izskaņā
70
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
54

Mednieku galerijas

Lācis (tas pats, kas iepr. bildē)
3
Sagaidīju… (Lācis, Karēlija 2014.)
4
Gaidot lāci (Karēlija)...
5
Tādi nu tie āži pa šo laiku gadījušies!
11
Ilgi vaktējām, līdz novaktējām.
2117
Zelta lapas Latvijas novados: jābrauc baudīt rudens krāšņumuRudens skati Skaistkalnes kritenēs, uz Slīteri no Miķeļbākas, Kalsnavas arborētumā un Pilskalnes Siguldiņā
Ādažu garnizonā atklāta Kritušo karavīru pieminekļa pirmā kārtaĀdažu garnizonā pagājušajā piektdienā atklāta pirmā kārta Kritušo karavīru piemineklim, kas, līdzīgi kā savulaik Brīvības piemineklis, top par iedzīvotāju saziedotiem līdzekļiem.
Krievijas informatīvais karš un tā upuri
 (23)Naidnieks neģēlīgi uzbruka mūsu lidmašīnām, kas miermīlīgi bombardēja viņa pilsētas. Šie ironijas meistara Karela Čapeka vārdi nāk prātā, vērojot Kremļa

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman