+17.7°C
Armīns, Vismants, Aiga
Piektdiena, 29. augusts, 2014
Foto stāsts
Latvijai pietuvojas Krievijas karakuģi un bumbvedēji (2)Pēdējo reizi tik iespaidīgs bruņojuma daudzums bija novērojams 12.jūnijā, kad NATO patruļlidmašīnas virs Baltijas jūras neitrālajiem ūdeņiem pie Latvijas teritoriālo ūdeņu ārējās robežas konstatēja 16 Krievijas armijas lidmašīnas.
Norāda uz nepieciešamību uzlabot Latvijas rīcības plānu kara situācijāPlāns, kas paredz Latvijas rīcību kara situācijā, neregulē sadarbību starp universitātes slimnīcām, Aizsardzības ministriju un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, norādīja Veselības ministrijas (VM) parlamentārais sekretārs Renārs Putniņš.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Straujuma: vidusskolēniem eksāmens fizikā un ķīmijā būs 2016.gadā (1)Pretrunīgi vērtētais ierosinājums visiem vidusskolēniem noteikt obligātu eksāmenu fizikā un ķīmijā tiks īstenots pēc diviem gadiem,
Valmieras bērnudārza "Kārliena" ķipariem jaunas krāšņas telpasPiektdien svinīgā pasākumā atklātas Valmieras pirmsskolas izglītības iestādes "Kārliena" jaunās telpas.
Rīga +17.7
Alūksne +16.5
Daugavpils +14.9
Saldus +16.1
Liepāja +17.1
Jelgava +16.6
Ventspils +16.9
Limbaži +17
Madona +18.3
Rēzekne +17.0

Aktuāls jautājums

Kā vērtējat noteiktos lauksaimniecības zemes tirgus ierobežojumus? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Nav te ko spirināties!

Ekonomikas ministrs Vjačeslavs Dombrovskis intervijā “NRA” uz žurnālista jautājumu, kāds liktenis sagaida uzņēmumu “Liepājas Metalurgs”, atbildējis: “Par “Liepājas Metalurgu” ir skaidrība. Vai nu “Metalurgs” līdz ziemas sākumam tiks pārdots investoram, kas atjaunos ražošanu, vai arī par “Liepājas Metalurgu” varam aizmirst.”

Kam jānotiek, lai Krievija pārtrauktu savu agresiju Ukrainā?
Zemenes no maija līdz septembrim. Ciemos "Aizporu dārzos" Skrundas novadāPar spīti lielajam ievesto zemeņu daudzumam, vietējie audzētāji ir apņēmības pilni konkurēt ar dienvidu zemēs audzēto ražu – apgūt dažādas tehnoloģiskās – viltības, lai paildzinātu ražas laiku.
Miera osta ar spociņu
. Ciemos Bulduru sakoptākajā mājā Uldis, Vita, Odeta Dita un Artūrs Dzeņi par jūrmalniekiem sevi sauc jau divdesmit gadus. Tieši pirms tik ilga laika ģimene savā īpašumā ieguva māju ar bagātīgu vēsturi Bulduros.
Sāpes plecā nedrīkst ieilgt (2)Tās var radīt gan nervu saknīšu saspiedums, gan pašas locītavas vai apkārtējo audu bojājums.

Pret aptaukošanos – ar uztura regulēšanu skolā Aizvien lielāku satraukumu Eiropā izraisa bērnu ar lieko svaru īpatsvara pieaugums.
Reklāma
Policija jaunā mācību gada sākumā pastiprināti uzraudzīs kārtību Tuvojoties jaunajam mācību gadam, policija pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un arī kārtību sabiedriskās vietās, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.
Pārvietojama vasaras virtuve un kūpinātava (1)Šo nelielo vasaras virtuvi konstruējis Pēteris Rūķis no Priekuļiem. Galdiņam ir atvāžama daļa. Atvērtā veidā tā kalpo par aizmugurējo sienu, lai, ēdienu gatavojot, nenošļakstītos vasaras namiņš.
Brīnumainā varavīksne: ko mēs zinām par krāsaino Saules ceļu?Turklāt varavīksnes novērošanas laikā Saule vienmēr atrodas aiz novērotāja muguras, tāpēc vienlaikus novērot gan varavīksni, gan Sauli, neizmantojot īpašus optiskos instrumentus, nav iespējams.
Vasarā izņemti 2462 nelikumīgi zvejas rīki, uzlikti sodi 22 878 eiro apmērāDiemžēl, salīdzinot darba rezultātus ar pagājušo gadu, redzams, ka atklāto zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārkāpumu skaits šajā periodā nav samazinājies. Vasarā maluzvejnieki visbiežāk zivju ieguvei izmanto zvejas tīklus un naktsāķus.

Makšķernieku stūrītis

Bula laikā plēsoņu aktivitāte samazinās. Tāpēc iesaku pamēģināt noķert ar spiningu miermīlīgās zivis. Vakar nelielā upītē man izdevās noķert vairākus baltos sapalus, jeb teibas. Lielākā bija apmēram 350 gr smaga. Veiksmīgākais māneklis bija balts 15 mm liels rotējošais vizulis.
126
Decembris, auksti, ezers palēnām sāk aizsalt.
37
Vēla rudens agrs rīts, dreifējot ar dzīvo ēsmas zivtiņu pa Lielauces ezeru.
31
Pagājušā gada 17. oktobra loms Lielauces ezerā
57
Lielauces līdaciņa 2,7 kg dzīvsvarā
44

Mednieku galerijas

Roberts ar brašuli
33
Līdz lūšu medībām vēl tālu, līdz decembrim. Bet jau tagad pa druskai mana kaķa darbības.
148
Vērojot šādu ainu kļūst skumji, iedomājoties, kas būs nākamgad vai vēl pēc diviem gadiem.
200
Pīles šogad sākas 9.augustā. Tā gāja pagājušā gadā, kā būs šogad?
76
Septembra \"Medības\" numuram sākam vākts dažādus medniekstāstus. Arī par šo āzīti ir savs stāsts.
46
Daudzveidīgā SardīnijaGatavojoties doties uz Sardīniju, palaikam iemetu skatu pasaules ziņu lentē, lai uzzinātu, kas tad šajā Vidusjūras salā notiek.
Arheologi Ukrainā "jaunā Katiņā" atrod 950 komunistu upurus (1)Polijas un Ukrainas arheologi Volodimiras-Volinskas pilsētā Ukrainas rietumos atklājuši 950 komunistiskā režīma upuru apbedījumus.
Provokācija kā metode, agresija kā dzīvesveids (30)Aukstajam karam beidzoties, radās pārliecība, ka ir nodibināta jauna pasaules kārtība, kas pakļaujas skaidri definētiem likumiem.
Kazaņas mērs grib aizliegt darvinismu (8)Kazaņas mērs Ilsurs Metšins piedāvājis izņemt no skolu programmas Darvina mācību par sugu attīstību, gazeta.ru citē laikrakstu "Večerņij Kazaņ".

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman