+10.8°C
Sandra, Sondra, Gunvaldis, Gunvaris
Pirmdiena, 15. septembris, 2014
Fotostāsts
Pie Doņeckas apšaudīta EDSO novērotāju grupaUkrainas austrumos pie Doņeckas Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) darbinieku grupa iekļuvusi apšaudē, ziņu aģentūru "RIA Novosti" informēja organizācijas vadītājs.
Aptiekai bez farmaceita nav nākotnes
Veselības ministrija vēlas aizliegt farmaceitu asistentiem strādāt patstāvīgi

Politologs: vēlēšanās nav gaidāmi pārsteigumi (3)Saeimas vēlēšanās īpaši pārsteigumi nav gaidāmi, intervijā LTV raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja politologs Juris Rozenvalds.
"Pīļu skrējienā" par galveno balvu sacentās vairāk nekā 300 rotaļlietu pīlesŠodien, 14.septembrī, vīriešu veselībai veltītajā Pīļu skrējienā, kas notika Rīgas pilsētas kanālā, par galveno balvu sacentās vairāk nekā 300 dzeltenas rotaļlietu pīles.
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
Ekoskolu statusu piešķirs 98 Latvijas skolāmLatvijas Universitātē 1. oktobrī norisināsies ikgadējais ekoskolu apbalvošanas pasākums, kura ietvaros jau 98 izglītības iestādes iegūs starptautisko ekoskolu statusu un Zaļā Karoga balvu, tā apliecinot savus panākumus vides izglītības un vides aizsardzības veicināšanā.
Siguldas gaisa trošu vagoniņa sasvēršanās nav tikusi uzskatīta par avārijuPatērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) pārstāvji 6.septembra vakarā, kad notika Siguldas gaisa trošu vagoniņa sasvēršanās, netika informēti par notikušo tāpēc, ka sasvēršanās netika uzskatīta par avāriju.
Rīga +10.8
Alūksne +8.5
Daugavpils +8.6
Saldus +9.2
Liepāja +9.8
Jelgava +7.8
Ventspils +12.2
Limbaži +6
Madona +8.3
Rēzekne +8.4

Aktuāls jautājums

Vai, jūsuprāt, tēva loma sabiedrībā īpaši jāizceļ? Iesūti savu viedokli

Vai gatavojaties atzīmēt Tēva dienu?
Pēc nepilnību novēršanas "Dominante 2" un "Dominante 3" atsāk darbuAdministratore, iesniedzot apstiprinošus dokumentus Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), pierādījusi, ka zemējuma un zibens aizsardzības sistēmas ierīces atbilst normatīvo aktu prasībām.
Ērika Oša zīmējums
Būs jāspēlē pašiem…

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas “Dinamo” finansiālais stāvoklis tikšot pilnībā sakārtots tuvāko pāris nedēļu laikā. Tā vakar LTV teica kluba padomes priekšsēdētājs Juris Savickis. Starpsezonā Rīgas “Dinamo” nometne tika aizvadīta lielā neziņā, jo klubu pameta galvenais naudas devējs gāzes kompānija “Itera”. Savickis atzina, ka esot neliela aizkavēšanās ar algu izmaksu hokejistiem, bet tas neesot nekas traks. “Turklāt vienam otram Latvijas izlases hokejistam šogad piedāvātu spēlēt par velti. Ja viņi ir kļuvuši par miljonāriem, kāpēc vienu gadu nenospēlēt par velti?” ironizēja Savickis. Jaunās sezonas pirmajās spēlēs tribīnēs arī bijis maz skatītāju.

Jo vairāk gadu, jo augstāks asinsspiediens? + Riska faktoriBieži vien, kad sareibst galva, diagnoze pašam šķiet skaidra – augsts asinsspiediens. Lai gan ar to var sadzīvot, šis simptoms ir viens no galvenajiem sirds un asinsvadu slimību riska faktoriem.
Urologs: vīriešiem, tāpat kā auto, reizi gadā jāpārbauda sava veselībaVīriešiem, tāpat kā automašīnām, reizi gadā ir jāpārbauda sava veselība, lai laikus diagnosticētu prostatas vēzi, norāda Latvijas Urologu asociācijas pārstāvis Pēteris Vaganovs.
Neļauj savā ostā uzkavēties rūgtumam! 5 viedas atziņas par dzīvi (1)Ja tu savā ostā ļausi uzkavēties rūgtumam, laime kuģos tai garām. (Endijs Rūnijs)
Reklāma
CSDD atklāj satiksmes drošības portālu bērniem"Jaunizveidotajā interneta portālā apkopoti 15 gadu laikā radītie izglītojošie materiāli, kas ietver spēles, testus, video, foto, grāmatas un citus mācību materiālus. Tie vienkāršā veidā bērniem skaidro būtiskākos noteikumus un likumus, kas jāzina satiksmes dalībniekiem.
Zviedrijā no audzētavas pamukušas 100 tonnas varavīksnes foreļu (1)Pirms gadiem, baudot copes jaukumus Zviedrijā, nozvērējāmies par katru cenu vēlreiz šeit atgriezties.

Makšķernieku stūrītis

Forele, vasaras izskaņā
35
Miermīlīgā zivs- pavīķe, noķerta ar spiningu uz mākslīga kāpura imitācijas.
32
Miermīlīgā zivs- vīķe, noķerta ar spiningu uz minivoblera.
37
Miermīlīgā zivs- rauda, noķerta ar spiningu uz minirotiņa.
35
Latvijas alata 36 cm, noķerta ar MJ.
31

Mednieku galerijas

Vācu medību terjera prieks. Atrada un noturēja savainotu lapsu līdz pienāca mednieks. Šķita, ka suns sevi beidzot atradis.
21
Mazais šā gada sivēns jau apvēlies - vien maz\' cūciņ
71
Briežu bullis, vecss nav, bet selekcija arī ir vajadzīga… Ragu garums 87-90 cm.
1106
Rīta cukas rezultāts. Un no popiem var pagatavot ļoti gardu sautējumu.
95
Roberts ar brašuli
102
No torņa līdz tornim
. Apceļojot skaistākos un savdabīgākos Latvijas dievnamusPēc jauniem iespaidiem un brīnišķīgiem atklājumiem nebūt nav jādodas pāri robežām uz tālām zemēm.
Uz uguns un nāves robežas - izstāde par 1. Pasaules karuTrešdien, 17. septembrī, plkst. 14 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā atklās Pirmā pasaules kara simtgadei veltīto izstādi "Uz uguns un nāves robežas".
Gedelonas pils Francijā top ar 13. gadsimta būvmateriāliem un paņēmieniem Nesen izmantoju iespēju iekāpt (vārda diezgan tiešā nozīmē) vēsturē. Proti, ir vietas, kurās mūsdienu cilvēkam ir iespēja pastaigāties pa vidi, kas ir maksimāli pietuvināta kādam vēstures laika posmam un notikumam.
Atrastas leģendārā Ši Huandi vecmāmiņas kapenesĶīnā atrasts pirmā imperatora Ši Huandi vecmāmiņas apbedījums – otrs lielākais šajā valstī aiz paša imperatora Terakotas armijas.

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman