+11.7°C
Vilma, Aigars
Svētdiena, 31. augusts, 2014
Foto stāsts
Astoņos mēnešos glābēji no ūdens izcēluši 113 noslīkušosValsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki šā gada pirmajos astoņos mēnešos no Latvijas ūdenstilpnēm izcēluši 113 noslīkušos, tādējādi gandrīz sasniegts visa
Repše iepazīstina ar veselības aprūpes reformu (7)Norādot uz nepieciešamību atbalstīt Ukrainu un iepazīstinot ar partijas “Latvijas attīstībai” (LA) piedāvāto veselības aprūpes reformu, šodien LA kongresu atklāja politiskā spēka
Jaunākais
Komentētākais
Lasītākais
IKVD: Skolas ir gatavas sākt jauno mācību gadu (1)Skolas jaunajam mācību gadam ir gatavas, pēc divas nedēļas ilgām vizītēm dažādu Latvijas reģionu izglītības iestādēs secinājusi Izglītības kvalitātes valsts dienesta (IKVD)
Laukakmens mājas sargājošais miers Svētupes krastosSalacgrīvas pagasta lauku sēta "Svētupes" var lepoties ar to, ka radās jau tajos laikos, kad Latvijas apceļotājus uz katra stūra vēl nesagaidīja atpūtas un nakšņošanas vietas.
Rīga +11.7
Alūksne +8.6
Daugavpils +11.1
Saldus +6.3
Liepāja +9.4
Jelgava +6.9
Ventspils +10.2
Limbaži +10
Madona +10.8
Rēzekne +10.6

Aktuāls jautājums

Kā vērtējat noteiktos lauksaimniecības zemes tirgus ierobežojumus? Iesūti savu viedokli

Ērika Oša zīmējums
Sievietēm labākas izredzes

Ja sieviešu komisāru jaunajā Eiropas Komisijā būs “ievērojami mazāk nekā vīriešu”, jaunievēlētais tās priekšsēdētājs Žans Klods Junkers apsolījis to kompensēt, viņām uzticot svarīgākos portfeļus. “Sievietēm komisārēm noteikti ir labākas izredzes uz svarīgu portfeli vai vienu no mana vietnieka posteņiem,” Junkers atzinis laikrakstam “Kurier”. Kā zināms, uz EK priekšsēdētāja vietnieka posteni pretendē arī Valdis Dombrovskis.

Kam jānotiek, lai Krievija pārtrauktu savu agresiju Ukrainā?
Miera osta ar spociņu
. Ciemos Bulduru sakoptākajā sētā (1)Uldis, Vita, Odeta Dita un Artūrs Dzeņi par jūrmalniekiem sevi sauc jau divdesmit gadus. Tieši pirms tik ilga laika ģimene savā īpašumā ieguva māju ar bagātīgu vēsturi Bulduros.
Sāpes plecā nedrīkst ieilgt (3)Tās var radīt gan nervu saknīšu saspiedums, gan pašas locītavas vai apkārtējo audu bojājums.

Pret aptaukošanos – ar uztura regulēšanu skolā Aizvien lielāku satraukumu Eiropā izraisa bērnu ar lieko svaru īpatsvara pieaugums.
Reklāma
Policija jaunā mācību gada sākumā pastiprināti uzraudzīs kārtību Tuvojoties jaunajam mācību gadam, policija pastiprināti uzraudzīs ceļu satiksmes drošību un arī kārtību sabiedriskās vietās, informē Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece.
Slepkavīgie vulkāni, kas izraisīja badu un iznīcināja tautas (1)Izrādās, mūsdienās mums draud par vienas pilsētiņas iznīcināšanu vēl lielākas briesmas. Nepietiek ar to, ka pāri visai planētai stiepjas tā dēvēto guļošo vulkānu konusi, kas ik pēc laiciņa arī izvirst, bet vēl arī zem zemes, izrādās, paslēpušies visīstākie monstri.
Vasarā izņemti 2462 nelikumīgi zvejas rīki, uzlikti sodi 22 878 eiro apmērāDiemžēl, salīdzinot darba rezultātus ar pagājušo gadu, redzams, ka atklāto zvejas un makšķerēšanas noteikumu pārkāpumu skaits šajā periodā nav samazinājies. Vasarā maluzvejnieki visbiežāk zivju ieguvei izmanto zvejas tīklus un naktsāķus.

Makšķernieku stūrītis

Bula laikā plēsoņu aktivitāte samazinās. Tāpēc iesaku pamēģināt noķert ar spiningu miermīlīgās zivis. Vakar nelielā upītē man izdevās noķert vairākus baltos sapalus, jeb teibas. Lielākā bija apmēram 350 gr smaga. Veiksmīgākais māneklis bija balts 15 mm liels rotējošais vizulis.
127
Decembris, auksti, ezers palēnām sāk aizsalt.
37
Vēla rudens agrs rīts, dreifējot ar dzīvo ēsmas zivtiņu pa Lielauces ezeru.
31
Pagājušā gada 17. oktobra loms Lielauces ezerā
57
Lielauces līdaciņa 2,7 kg dzīvsvarā
44

Mednieku galerijas

Roberts ar brašuli
38
Līdz lūšu medībām vēl tālu, līdz decembrim. Bet jau tagad pa druskai mana kaķa darbības.
152
Vērojot šādu ainu kļūst skumji, iedomājoties, kas būs nākamgad vai vēl pēc diviem gadiem.
206
Pīles šogad sākas 9.augustā. Tā gāja pagājušā gadā, kā būs šogad?
78
Septembra \"Medības\" numuram sākam vākts dažādus medniekstāstus. Arī par šo āzīti ir savs stāsts.
49
Daudzveidīgā SardīnijaGatavojoties doties uz Sardīniju, palaikam iemetu skatu pasaules ziņu lentē, lai uzzinātu, kas tad šajā Vidusjūras salā notiek.
Arheologi Ukrainā "jaunā Katiņā" atrod 950 komunistu upurus (2)Polijas un Ukrainas arheologi Volodimiras-Volinskas pilsētā Ukrainas rietumos atklājuši 950 komunistiskā režīma upuru apbedījumus.
Provokācija kā metode, agresija kā dzīvesveids (30)Aukstajam karam beidzoties, radās pārliecība, ka ir nodibināta jauna pasaules kārtība, kas pakļaujas skaidri definētiem likumiem.
Kazaņas mērs grib aizliegt darvinismu (8)Kazaņas mērs Ilsurs Metšins piedāvājis izņemt no skolu programmas Darvina mācību par sugu attīstību, gazeta.ru citē laikrakstu "Večerņij Kazaņ".

Twitter

Draugiem

Facebook

Draugiem Facebook Twitter Google+ Sekoman