×
Mobilā versija
Brīdinājums +22°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Pirmdiena, 16. jūlijs, 2018
22. augusts, 2014
Drukāt

Iepazīšanās internetā: kāpēc vīrieši pārtrauc tērzēt ar sievietēm? (13)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Vairāk nekā puse vīriešu pārtrauc sazināšanos ar pretējo dzimumu tiešsaistē, jo sievietēm trūkst saskarsmes prasmju. Tiešsaistes iepazīšanās tīmekļa vietnes flirts.lv rīkotās aptaujas dalībnieki atzina, ka sievietes iesaistās sarunā nevērīgi, negribīgi un pavirši. Šī aptauja tāpat atklāja interešu atšķirības dažādās vecuma grupās. Gados vecākus vīriešus mazāk satrauc meiteņu interese par viņu finanšu stāvokli.

„Mēģinot uzsākt sarunu ar iepatikušos meiteni, viņa vien retos gadījumos izrādīs iniciatīvu un patiesu vēlmi iepazīties. Es cenšos rakstīt garas, ar veselīga humora devu papildinātas un detalizētas vēstules, taču sieviešu atbildes nekādi nerosina turpināt sarunu. Dažreiz es vēlos vien parunāties un dalīties ar domām, bet sievietes to nesaprot. Rodas sajūta, ka viņas pielaiko princeses lomu, bet man jāpaveic bruņinieka cienīgs varoņdarbs, lai vien rastu iespēju patērzēt”, teic viens no aptaujas dalībniekiem.

Katrs desmitais aptaujas dalībnieks atzīst, ka viņš pārtrauc sarunu ar sievieti tai brīdī, kad nojauš atšķirības mērķos un vaļaspriekos. Vecākiem vīriešiem kopīgas intereses šķiet vēl svarīgākas. Šī iemesla dēļ katrs ceturtais vīrietis vecumā virs 42 gadiem pārtrauc iepazīšanos ar sievieti. Šādu interešu nesaderību par svarīgu uzskata vien 6 procenti no respondentiem 18-24 gadu vecuma grupā.

„Dažreiz tu vienkārši jūti raksturu nesaderību. Šādos gadījumos es vienkārši atvados. Bet vairumā gadījumu sievietes ir tās, kas pārtrauc iepazīšanos mana neapskaužamā finanšu stāvokļa dēļ”, pauž cits dalībnieks.

Vidēji 8 procenti vīriešu pārtrauc tērzēt ar sievietēm, kas izrāda pārlieku interesi par viņu naudasmaka saturu. Šādu ziņkāri par gaužām nepieņemamu atzīst vīrieši 24-42 gadu vecuma grupā. Katrs septītais šajā grupā pārtrauc iepazīšanos ar sievieti tieši šī iemesla dēļ. Par šo vecuma grupu jaunāki un vecāki vīrieši ir daudz iecietīgāki pret šādu sievietes izrādīto ziņkāri: vien 4 procenti pārtrauc sazināšanos dēļ sievietes pārmērīgas intereses par naudas lietām.

„Meitenes un sievietes vēlas būt pamanītas un gūt uzmanības apliecinājumus. Viņas bieži vien pērk papildus pakalpojumus, lai celtu savu pamanāmību iepazīšanās vietnēs. Tai pat laikā viņas ir tās, kas nemēdz atbildēt uz vēstulēm. Parasti vīrieši cenšas iepazīties līdz brīdim, kamēr vien nezūd pēdējās cerības, bet sievietes pārtrauc saraksti jau iepazīšanās sākumā”, apgalvo Audrius Vrubliauskas, flirts.lv mārketingas nodaļas vadītājs.

Šāda meiteņu uzvedība, viņš skaidro, balstās uz viņu iedzimto empātiju un „sesto prātu”. „Viņas ātri izlemj, vai vēlas uzsākt attiecības ar konkrētu personu, un tik pat zibenīgi apsver šīs personas stiprās un vājās puses. Sievietes izdzēš lielāko daļu saņemto vēstuļu, ja konkrētie vīrieši neatbilst viņu prasībām vai ja šķiet, ka attiecību ar šo konkrēto vīrieti perspektīva nav ieguldāmo pūliņu jeb laika vērta”, piebilst A. Vrubliauskas.

Pētījumā, kas veltīts tiešsaistes iepazīšanās un sakaru nodibināšanas paradumiem, piedalījās 881 vīrietis. Šīs pētījums tika veikts 2014. gada jūlija vidū.

Pievienot komentāru

Komentāri (13)

 1. sakiet ludzu,ka es varu atras mieteni nopietnam atiecibam?

 2. Nu kāda saskarsme, kādas sarunu prasmes… flirts.lv jau nu diezvai ir tā vide, kur godātie kungi meklē kādu ar ko parunāties. mērķis ir skaidrs, un tas cik strauji cauri sarunai spīd- kad beizot ķersimies pie lietas- ir vizbiežākā latiņa, lai godātos kungus atsijātu.

 3. Atklāšu patiesību.. Ja sieviete nav atvērta sarunai, viņa ar konkrēto sarunu partneri nemaz nevēlas tuvāk iepazīties, vai arī arī sarunu partneris nerada uzticību..ja viņa interesējas tik par naudu – dažreiz tikai tāpēc, ka nekā cita konkrētajā sarunas partnerī saistoša nesaskata
  Turklāt viena liela daļa vīriešu domā, ka ir tik perfekti, ka neredz iemeslu kāpēc, lai viņi sievietēm nepatiktu, viņi domā, ka patīk visām ,un redz sievietei jādanco pēc konkrētā vīrieša stabules, jāraksta tieši tas, ko vīrietis vēlas.. Un kad tas nenotiek, tā uzreiz visas sievietes ir sliktas.. Un viss internets mudž no šādu vīriešu dusmām, jo novērot, ka vīrieši biežāk izverd internetā kā sievietes..
  Protams, ne visas sievietes ir ideālas, ideālu vispār nav, bet jūs vīrieši jau ar neesiet labāki, tikai iztēlojaties, ka esat..
  Vēl ir fakts, ka vīrieši ir pieraduši apslāpēt savas emocijas,jo īstenībā ir ļoti emocionāli, bet tās ar laiku sakrājas un izverd un to, kas tad notiek es jau minēju..

 4. protams ka ir visadi viriesi un sievietes ar.bet ja tu gribi nopietnas attiecibas,täs ir gruti atrast.Un par sievietem tä ir taisniba

 5. Cik tas ir reprezentatīvi, ka aptaujā ir piedalījušies tikai viena dzimuma pārstāvji?

 6. Ar mani uzsāka, bet pārtrauca sarunāties, jo nevēlējās atbildēt uz gandrīz nevienu jautājumu par sevi un ja kas, es nejautāju neko par naudas maka biezumu, bet vienkārši liku par sevi, ko pastāstīt un tādā garā 😀

 7. Par naudas maku.... Atbildēt

  Protams, ka normāli ir uzzināt vīrieša finansiālo stāvokli, lai nav jāviļas, kad šis atbrauc ciemos. Citādi var gadīties, ka dabūsi ne tikai ēdināt, un dzirdināt, bet arī ,atpakaļ ceļam uz mājām, vēl ceļu izmaksāt.

 8. Es taga pardzīvoju,ka no tiem daudzajiem simtiem jauko,atverto,vientulo…..,man neviens nav atsutījis vairāk,kā…PADRAISKOSIMIES ŠOVAKAR? vai arī CIW,KO DARI ŠOVAKAR SEXĪGA?……

 9. to pasu var teikt par viriesiem,vini nav par mata tiesu labaki.

 10. Lasu un brīnos – ak, Dievs, nabadziņi 😀
  Es esmu jauna sieviete ar 4 gadu stāžu iepazīšanās portālā 😀
  Es jau pusgadu kā esmu, beidzot, izdzēsusies ārā no tā, jo atradu savu otru pusīti.
  Varu pēc savas pieredzes uzrakstīt grāmatu par puišiem, vīriešiem un kungiem, kā viņi sāk sarunu, kā turpina un kā beidz runāt!
  ĻOTI reti, kad puisis patiešām uzsāk strukturētu saraksti, pirmajā vietā vienmēr ir “Čau”, “Sveiki, kā iet?”” un viss! Jautājums – ko ar tādu teksta atklāstu, lai iesāku? Vai viņš no šiem trīs vārdiem vēlas uzzināt par mani visu? Līdz ar to es arī atbildu: Čau, jeb “Sveiki, man iet labi!” Un tad vēl puiši uzmet lūpu, ka redz, šitā jau ir baigā, negrib sarakstīties. Uz šādiem īsiem jautājumiem, saņem pretī arī īsu atbildi! Ja puisis vēlas ko vairāk uzzināt, tad iepazīstini sevi uzrakstot ko vairāk, nevis pliku “Čau”, jeb “Sveika, kā tev iet?”
  Ir arī otra kategorija, kura ierindotos pirmajā, proti, lielākā daļa puišu vēlas vienas nakts sakaru, ir tādi, kas sāk saraksti, uztur to, tad kad paši atslābst, jo redz meitene atbild, atraksta: Atsūti foto. Kaut profilā vienmēr esmu likusi sevi īsto un uz doto brīdi esošo, nevis 15 gadus vecas bildes, tad nosūtu kādu citu, kas nav profilā, bet man atraksta atpakaļ: Es jau gribēju ko intīmāku!!!! Nu puiši, teiksiet, ka tā nav – IR! Tāpēc nav jābrīnās, ka ar Jums vairs nesarakstās meitenes!
  Piemēru man ir ļoti, ļoti daudz un jau pēc pirmiem teikumiem varēju “ar sesto prātu” un 4 gadu pieredzi izfiltrēt, kas esat par putniem 😀 Varu pat pasniegt lekcijas sievietēm, kā neuzrauties un kakla kunga, labuma meklētāja, vai vienkārši vienas nakts piegulētāja 😀

 11. man gan ir gluzi pretējs viedoklis. ( as attiecas uz 50-gadniekiem) jauku dienu 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+